Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Archibald Cunningham

Azért egy alapvetően internet alapú játékhoz nem árt tudni tisztességesen olvasni, a hét éves lányom pl. ezért nem engedem játszani - kicsit elvont a szöveg még neki. A többieknek meg: http://vegzetur.wikidot.com/
Affranc azt hittem a 200. hozzászólással meg lesz a VM cím.
Én csak dobogós vagyok a szintem, úgyhogy gratula!
Viszont tényleg beavathatnál minket, kit is tisztelhetünk benned - mármint az elnézőbbek tisztelnek még (egy kicsit) a többséget eléggé felhúztad -.
Gondolom mostanában kezdte, ezért nem kell bántani. A többiben igazad van.
Ebbe már bele sem megyek. Te csak írni tudsz olvasni nem? Nézd meg az előttem szólókat, már mindent elmondtak.
Mit kellene módosítani, "jóbarát"? Hogy ne lehessen abba a szövetségbe belépni, ahová akarok? Vagy ne építhessek annyit, amennyi jól esik? A legtöbb szövetségben így is szintfüggő az építés, mert senki sem várja el egy 25. szintűtől, hogy annyit tudjon tenni, mint egy 50. szintű. Oszt mégis megkapja a szövetségi bónuszokat. Szóval a helyedben - valahol már írtam - hozzáfognék karaktert fejleszteni, belépni egy nagyobb szövetségbe, esetleg egy kicsibe és a magasabb szintű ismerősökkel (gyk. barátokkal) közösen felrántani néhány jobb épületet, pikk-pakk utoléred őket. Mert ez bizony nem szabályellenes és remélem nem is lesz.
Dátum: 2009.07.13. 15:18:41
Remek, hogy sikerült majd' minden fórumba írogatnod. Ha ennyi időd van, akkor esetleg foglalkozhatnál a karaktereddel a siránkozás helyett. Vagy keress egy kis szövetséget, szólj a magasabb szintű barátaidnak és hajrá. Akár egy hét alatt utolérheted őket. "Etikásan".
Etikusan kérnélek arra, hogy máshol vezesd le a dühödet. Nem csalnak, csak nem kiabálnak feleslegesen, ergo van pár barátjuk, aki segít nekik. Amúgy meg lerágott csont. Szerintem lassan alakul a többi hasonló szövetség is.
Dátum: 2009.07.13. 15:06:14
Ha jobban belegondolok igazatok lehet. Ha már kérdést ír, annyi kényelmetlenséget elviselhet.
Dátum: 2009.07.13. 14:33:05
Mi van akkor, ha nem magyar nyelvű a billentyűzet? Ne írjon kérdést? Nekem is van olyan klántársam, aki külföldről játszik...
Dátum: 2009.07.13. 11:49:29
Gondolom ékezet nélkül játszik. A válaszok között sincs ékezet. Ne keressük már a kákán a csomót.

*Izé, ez Zoltanszon hozzászólására válasz.
Dátum: 2009.07.09. 17:26:31
Magyarország, más szuverén államokkal határos nem saját magával. Sőt egyetlen önálló ország sem lehet határos önmagával, legalábbis logikailag. És ehhez semmi köze Trianonnak.
Dátum: 2009.07.09. 14:49:11
Bolyó méterekben melyik a legbefolyásolóbb erő?
Gravitáció
Magerő ( Nukleáris kölcsönhatás )
Elektrosztatika
Mégneses erő
Hö?
A válasz: Gravitáció. De nem értem a kérdést.
Dátum: 2009.07.08. 17:29:59
1 órán belül max. hány vadászatot indíthatsz a Végzetúr játékban?
12*
14
20
10

Ez így nem teljesen igaz, magasabb szinten.
Dátum: 2009.07.08. 15:41:38
2009-ben hányszor van péntek 13?
A válaszokat meg sem jegyeztem. A jó egyébként 3. Az ilyen kérdéseket kellene törölni.
Dátum: 2009.07.08. 05:33:30
Franciaország hányadik lett 2008-ban az olimpián?
10
58
34
24

Kit érdekel?
Dátum: 2009.07.07. 18:55:17
Profilváltás miatt a Kubla Kánságban megüresedett jó néhány hely, ezért nyílt pályázaton új jelentkezőket keresünk. Jelentkezés nálam, vagy a klán vezérénél MasterV-nél lehetséges.
Amit kínálunk:
(A mellett, hogy dinamikusan fejlődő csapat és versenyképes fizetés, stb.)

- Segítség a támadásban és a védekezésben (+36);
- Könnyebb varázspont vissza szerzés és plusz IQ (+11);
- Térkapu (7. szint);
- Pompás ékszerek és megengedő hozzáférés (epikus emlékmű) általában heti kétszer van lehetőség - egyelőre;
- Plusz LE szerzési lehetőség, ha elég rátermett vagy (8. szintű kínzó kamra);
- Az állataid fergeteges módon fejlődhetnek és a gyógyításuk is egyszerűbb (4. szintű bűvös kunyhó, 6. szintű kennel);
- Olcsóbb vásárlási lehetőség (nem MLM, hanem 10. szintű Palota);

Amit elvárunk mindezért:
- Minimum 35. szint;
- Versenyképes tulajdonság összeg és szerzett LE arány;
- A Kutat egy hét alatt fel kell tölteni (ez lehet alku tárgya);
- A fórum rendszeres látogatása;
- Aktív és a Klán érdekeit szem előtt tartó háborús részvétel;
- Aktivitás általában.
Ha úgy érzed meg tudsz felelni jelentkezz.
*Ez meg lemaradt: A Világ1-en vagyunk.
Dátum: 2009.07.07. 15:28:15
Szarvas
Dátum: 2009.07.06. 19:04:30
És a Martfű kimaradt...
Dátum: 2009.07.06. 04:56:19
Klasszikust idézve: És ezt így, hogy?

Melyik egy cigarettamárka?
Malbooro
Sophinae
Camel
Multifiliter