Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Archibald Cunningham

Dátum: 2009.10.30. 11:20:47
Oké, hogy javítottad, de akkor most mi van? Továbbra sem jelenik meg semmi. Holnap lehet újranyomni? Vagy esetleg más?
Dátum: 2009.10.30. 09:55:08
Sötétség medálja - IQ, csata, csata, kvíz. Minden megvan, de valamiért nem kapok lélekgyémántot, se azt, hogy nem sikerült a kaland. öö?
Dátum: 2009.10.29. 12:18:58
Üdv! Mindenkinek. Régóta foglakoztat egy kérdés, ha elrángatsz valakit kamrába, akkor megkapod az általa szerzett LE x%-át. MI történik akkor, ha az illető aznap csak veszít? Negatív lesz az ajánlás?
Dátum: 2009.10.29. 05:44:34
Ha játékvezetés/kérdés törlés szempontjából nézed akkor semmi értelme. Ha segít levezetni a tehetetlen dühöt, amit egynémely kérdés olvastán érzel, akkor már megérte!
Jó lenne, ha legalább a kvíz olimpián nem lennének speciális és helyesírási hibás kérdések, mert nagyon el tudják rontani az ember kedvét.

szerk. ui.: Elnézést az OFFért.
Mitől gond a 3 hozzászólás? Ha valakinek van teszem azt 3000 akkor Ő az igazság letéteményese? Akinek, meg nincs 100 az csak hazudhat? Illetve mondhat akármit, nem lehet igaza?
Dátum: 2009.10.28. 13:00:25
Melyik növény levele egyszikű?

Nem csak a levele egyszikű, hanem maga a növény, ugyanis az "egyszikű" megnevezés egy rendszertani osztályt jelöl, a zárvatermők törzsén belül. Biológia. Általános iskola. Törlés.
*szerk. kieg.: Értem én, hogy az adminok sem érthetnek mindenhez, de ez tényleg nagyon alap.
Dátum: 2009.10.27. 09:44:09
Mi nem tartózik a számitógéphez?
kutya
monitor
egér
billentyűzet


És ez a kérdés átment! Bakker.
Dátum: 2009.10.27. 09:13:16
Köszönöm az aggódók nevében is!
Bassz, akkor most leshetem mikor konstruáltam utoljára. A tegnap az biztos...
*kieg. És EZT hol sikerült kihirdetni?
Dátum: 2009.10.27. 06:49:16
Most akkor visszaállt arra, hogy csak 24 h-ként lehet konstruálni?
Dátum: 2009.10.27. 05:55:24
Ugye ez még nem a "Manakonstrukció, és minden, amit tönkretett" topic eredménye?
Dátum: 2009.10.27. 05:33:46
Csatlakoznék az előttem szólókhoz: mi törtét a manakonstrukcióval?
Dátum: 2009.10.26. 15:34:21
HA senki sem rezzen az epikus cuccra, akkor mi történik? Addig nem jön új dög, amíg valaki mégiscsak el nem viszi? Vagy, ha lejárt az idő, akkor megy a levesbe és jön a következő jószág?

*kieg.: Köszönöm a gyors reakciót!
Dátum: 2009.10.25. 05:27:22
Azon gondolkodom, hogy tavaly is ekkora problémát okozott e az átállás. Ha igen, akkor fel lehetett volna készülni, ha nem akkor meg mondhatna/írhatna valaki valamit.
Dátum: 2009.10.24. 15:45:28
http://vegzetur.wikidot.com/ illetve:
Legendák 7. fejezet, asszem 8. szint.
Dátum: 2009.10.23. 13:53:44
Nincs azzal semmi gond, ha gyengébbet támadtok, viszont a kilépegetés az egy bevett háborús technika. Ígí azt án senki sem mehet biztosra, hiszen könnyen lehet döntetlen a "legártatlanabbnak" tűnő háborúból is. A PC csapás meg vele jár: gyenge az ellenfél, viszont nem szeretné, ha sűrűn rájárnátok. Így mindent elkövet azért, hogy ne legyen érdemes megtámadni. Csak a villámháborús taktika segíthet, még az előtt kell 50 győzelmet szerezni, mielőtt az ellenfél tagjai kilépnek.
Dátum: 2009.10.23. 11:13:11
Zseniális! Az előttem szólókat nem ismételném. Szóval én támogatom. Egyrészt nem olyan nagy befektetés, másrészt hamar megtérül...
(Az eszem megáll a sok önjelölt feltalálótól, akik felfedezik a meleg vizet, de azt is rosszul.)
Dátum: 2009.10.14. 06:51:30
Hol nincs ókori piramis?
Mexico
Kina
Anglia
Egyirtom

Ez a kérdés átment...
Dátum: 2009.10.09. 20:42:11
FIGYELEM!

Profilváltás miatt a Kubla Kánságban megüresedett jó néhány hely, ezért nyílt pályázaton új jelentkezőket keresünk. Jelentkezés MasterV-nél lehetséges.
Amit kínálunk:
(A mellett, hogy dinamikusan fejlődő csapat és versenyképes fizetés, stb.)

- Segítség a támadásban és a védekezésben (+51 );
- Könnyebb varázspont visszaszerzés és plusz IQ (+15);
- Térkapu (12. szint);
- Pompás ékszerek és megengedő hozzáférés (epikus emlékmű) általában heti háromszor van lehetőség - egyelőre;
- Plusz LE szerzési lehetőség, ha elég rátermett vagy (8. szintű kínzó kamra);
- Az állataid fergeteges módon fejlődhetnek és a gyógyításuk is egyszerűbb (10. szintű bűvös kunyhó, 7. szintű kennel);
- Olcsóbb vásárlási lehetőség (15. szintű Palota);

Amit elvárunk mindezért:
- Minimum 40. szint;
- Versenyképes tulajdonság összeg és szerzett LE arány;
- A Kutat egy hét alatt fel kell tölteni (ez lehet alku tárgya);
- A fórum rendszeres látogatása;
- Aktív és a Klán érdekeit szem előtt tartó háborús részvétel;
- Aktivitás általában.
Ha úgy érzed meg tudsz felelni jelentkezz.
Dátum: 2009.10.05. 09:45:41
Ki volt a legeredményesebb német mesterlövész a II. világháborúban 345 igazolt találattal?
Sepp Allerberger
Matthäus Hetzenauer
Heinz Thorvald
Helmut Wirnsberger

Érdektelen lexikális tudás. Tudom wiki, vagy google, de akkor is.