Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Archibald Cunningham

Dátum: 2010.05.05. 18:43:59
Valójában nem az AL a zavaró, még a tagjai, és az "észosztásuk" sem. Van néhány dolog amivel még egyet is értek. A kettős mérce a zavaró, az hogy egyeseknek bármit szabad, másoknak meg nem feltétlenül. Az AL nélkül valahol szegényebb lenne a V1. És azt sem mondanám, hogy egy világ omlott össze bennem, hogy kiderülni látszik: bizony-bizony egy kicsit kevéssé szabályosan küzdötték fel magukat a csúcsra. Igazából már mindegy ott vannak és az én köreimben nem sok vizet zavarnak. Csak... Ha nekem megy szabályosan a búbánat tudja már honnan indultam, de most stabilan az első 50ben vagyok már - nem az elején kezdtem, kb. 1 hónap csúszással - nem tudom mióta, akkor vélhetően másnak is menne. Igazából szerintem pont azt a jóleső érzést veszi el bármilyen meg nem engedett, vagy félig meddig legális "eszköz", amit az jelent, hogy elértem valamit. Legalábbis számomra. De ez egy játék, és ahány játékos annyi hozzáállás. Viszont nem lenne baj most már egy egységes, mindenkire egyformán érvényes követhető szabályozást bevezetni. Ha legális a script akkor használja mindenki, ne hallgatólagosan, hanem a JV nyilatkoztassa ki: használjátok, mert úgy tűnik a játék egy központi elem nem érte el a kívánt hatást, sőt inkább teher lett (kvíz), a portyát segítőt meg ne, mert akit rajtakapunk 500 évre bannoljuk. Ehelyett viszont sunnyogás van és mindenki nyomul ahogy tud - nem használok scriptet (egyelőre) - .
Dátum: 2010.05.05. 15:53:16
Most akkor igaz a multizás (hosszútávú helyettesítés) vagy nem? Mert a többi szerintem részletkérdés.
Dátum: 2010.04.22. 18:09:09
Ugrálás elmúlt. Köszönet.
Dátum: 2010.04.22. 08:58:50
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Különösen lassú netnél idegesítő a dolog. Van valami különös oka a jelenségnek? Vagy csak ez van?
Dátum: 2010.04.20. 14:51:45
FIGYELEM!

Profilváltás miatt a Kubla Kánságban megüresedett jó néhány hely, ezért nyílt pályázaton új jelentkezőket keresünk. Jelentkezés a klán oldalán.
Amit kínálunk:
(A mellett, hogy dinamikusan fejlődő csapat és versenyképes fizetés, stb.)

- Segítség a támadásban és a védekezésben (+75 );
- Könnyebb varázspont vissza szerzés és plusz IQ (+15);
- Térkapu (19. szint);
- Pompás ékszerek és megengedő hozzáférés (epikus emlékmű és az entitások) általában heti háromszor van lehetőség - egyelőre;
- Plusz LE szerzési lehetőség, ha elég rátermett vagy (15. szintű kínzókamra);
- Az állataid fergeteges módon fejlődhetnek és a gyógyításuk is egyszerűbb (10. szintű bűvös kunyhó, 24. szintű kennel);
- Olcsóbb vásárlási lehetőség (15. szintű Palota);

Amit elvárunk mindezért:
- Minimum 40. szint;
- Versenyképes tulajdonság összeg és szerzett LE arány;
- A Kutat egy hét alatt fel kell tölteni (ez lehet alku tárgya);
- A fórum rendszeres látogatása;
- Aktív és a Klán érdekeit szem előtt tartó háborús részvétel;
- Aktivitás általában.
Ha úgy érzed meg tudsz felelni jelentkezz.
Dátum: 2010.04.20. 13:06:46
40. szint
Dátum: 2010.04.20. 10:27:44
Olyan 50K körül , de most vissza néztem és csak egyetlen karakterre korlátozódik a 0 LE szerzés, mindenhol máshol működik.

Mod.: Ma viszont már hoztam tőle.
Dátum: 2010.04.19. 21:57:16
Változott valami az EHval kapcsolatban, csak lemaradtam róla? Már többször előfordult, hogy 0 LE-t hoztam, illetve a 100%os ellenféltől - vagy annak látszó - csak a töredékét a várhatónak (max kreatív, max EH).

Még egy dolog, ha megveszem a gyorsításból az EF 110et, akkor muszáj kimaxolni, vagy viszi a turbó is?
Dátum: 2010.04.15. 15:56:19
Egen szerintem pont ez a baj: 2-40 szintű karakterek, ha megszakadnak sem tudnak rendes mennyiségű térképet találni. Viszont rontják az "aktivitási átlagot". Hiába küzd az alap 2% eséllyel sokat nem fog elérni még szorzóval sem, ráadásul gondolom indítanak napi néhány vadászatot (remélhetőleg csak a jó válaszos vadászatok számítanak aktívnak) és majd lesz valami alapon játszanak. Másrészt meg elgondolkodtató, hogy mikor már nagyon le voltunk maradva még mindig regisztráltak hozzánk, gondolom azért mert érezték még lehet fordítani...
Dátum: 2010.04.15. 08:47:02
60as szakértelem szint és maximum +3 kör. A Szívósság öve (aukciós tétel) lehetővé teszi, hogy 100ra növeld, gondolom az még egy plusz kört jelent.
Dátum: 2010.04.15. 08:34:07
60 a maximum.
10 pont
Dátum: 2010.04.14. 14:13:54
Ezért kellett volna olyan peremfeltétel, ami a kisebb szintűeknek is teljesíthető, nem pedig egy olyan szakértelem, ami jóformán 40. szinttől jelentkezik, de 50-60 szintnél kezd jelentősége lenni.
Küldjetek rájuk egyet ti is. Vagy kérjétek meg az egyik szövetségeseteket. De előtte a helyetekben csak megkérdezném: ezt így hogy? és miért?
Dátum: 2010.04.14. 06:57:21
Meg Endyrnek, Piciklonnak és Cdertgbv-nek. Viszont 114. szintű egyelőre csak nekem.
Dátum: 2010.04.10. 07:10:59
Ömm elnézést mindenkitől, de félinformációk alapján ítélkeztem, végre sikerült megtalálnom az eredeti kérdést, ami így hangzik:
"Világörökség 5: Segesvár történelmi központja. Melyik állítás hamis a Romániában található, a szászok földjének északi határán fekvő erdélyi városra?"
Szóval asszem beleestem abba a csapdába, hogy feltétel nélkül elhittem egy társam állítását és első dühömben ide írtam...
Bocsánatot kérek a kérdést feltevőtől, illetve az azt ellenőrzőtől.
Maradok tisztelettel.
Dátum: 2010.04.09. 20:42:13
lásd 941.
Dátum: 2010.04.09. 05:17:24
Nem tűnik két napinak a kamrából szerzett LEm, persze lehet, hogy az. Ha esetleg mégsem, akkor legalább a PPket vissza lehetne állítani? Bár az igazából nem veszett el, talán csak a kamra bevétel.

Szer. kieg.
Dátum: 2010.04.08. 10:17:34
Annyira azért nem rossz a kamrámban.
Dátum: 2010.04.08. 09:11:00
Remek, de 05.22 az első csatám ma és nem sokkal előtte léptem be.