Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Archibald Cunningham

129 a különbség, akár össze is jöhet.
A túlteljesítésben egész jól állunk, most már akár nyerhetnénk is...
Dátum: 2010.12.08. 05:15:57
Ha az Alkalmazkodás Tekercséről van szó, akkor nincs bug. "Eggyel több szakértelmet növelhetsz." Azaz nem egyet, hanem kettőt lehet egyszer. Vagy nem a szokásos 10 szintenként egyet, ha nem közben is.

*mod. szerk.
Mariettáék, mintha meglódultak volna! Húzzunk bele!
Te eddig 80 térképdarabot találtál.
66
Nő a különbség! Hölgyek, urak húzzunk bele!
Dátum: 2010.12.01. 06:10:34
Ki volt Yves Chauvin? Nobel dijas kémikus

Yves Chauvin (born October 10, 1930) is a French chemist and Nobel Prize laureate.

Csak halkan jegyezném meg, hogy esetleg még él és akkor a "volt" nem e legmegfelelőbb létige..
Csak működik a sírás:
"Kiemelkedő teljesítményednek köszönhetően eggyel erősebb jutalmat fogsz kapni (ha a csapatod nem a legerősebb díjat nyeri)"
Természetesen küzdök tovább, mint egy oroszlán!
Na kár volt tegnap hepizni az 57 térképem miatt ma még egyet sem találtam, bár még csak 15 PP és 22 CSp ment el.. Szóval van remény..
Köszi!
Bár rossz helyre írtam, de még reggel van...
Inkább csak érdeklődés:
Hány kis kockából áll a Rubik kocka?
A helyes válasznak a 26 van megjelölve. Én még nem láttam ilyet, de ez nem jelent semmit. Viszont elmagyarázná valaki, hogyan néz ki? Egy 6 oldalú test esetében kicsit nehezen tudom magam elé képzelni a 26 kis kockát, mert..
Természetesen a verseny nem áll meg akkor sem, ha sikerül az "eggyel jobbat" teljesíteni. Hiszen fő a küzdelem és az izgalom!
Inkább itt is azt csinálná!
Amúgy szerintem nem vesszük túl véresre a dolgot, mert lefutottnak látszik...

Kieg.: "Ahhoz, hogy eggyel jobb díjat kapjál (ha a csapatod nem a legerősebb díjat nyerte), még legalább 3 térképdarabot kell gyűjtened.'"
Jól van Panna! Ügyes vagy! Csak minket boldogítasz, vagy írogatsz a többi kalmárhoz is lelkesítő szövegeket?!
De azért tőletek is többen vannak ott, mint itt.
Igazából csak kicsit panaszkodom. Szerintem jól állunk, de ezt a 100as hiányt szinte lehetetlen ledolgozni, mert szinte az összes nagyobb szövetség a szakifejlesztésen van. És ha csak akkor vadásznak, ah övék a HT még akkor is elég nagy a találati potenciáljuk: a szökségesre felhozott szakértelem, illetve pálca bőven kompenzálja a hendikeppet. Ha az előző körben nem az EHs cuccot választom, most én is a szakértelemnél lennék, így viszont... Szóval hajrá emberek!
Már csak 8 kellene az extra jutalomhoz.. Naaa, léééccci-léccciii!
Attól, hogy ide írogatunk nem lesz több. Bár ha a" sírás-faktor" itt is működik..
Dátum: 2010.11.19. 10:41:00
Milyen hosszú a hortobágyi kilenclyukú híd?
167,3 m*
176,5 m
162 m
157,8 m

Ez mitől közérdekű/közismereti adat? Szerintem érdektelen-lexikális kategória. Nem maga a híd, hanem a kapcsolódó adat.

Mi a Gibraltári-szoros ókori neve?
Poszeidón szigonyai
Herkules oszlopai*
Aphrodité virágai
Zeusz villámai

Nem Heraklész oszlopai? Herkules csak a romanizált alakja...

ki volt a System Of a Down front embere?
Axel Rudy Pel
Daron Malakian
Serj Tankian*
Alice Cooper

Ez - mint már számosan rengetegszer kifejtették - nem ide való kérdés. Maga az igénytelen megfogalmazás, helyesírás meg nem kommentálható...

Ki volt Son-go-ku első mestere?
Zseniális teknős*
Dermesztő
Kaito
Sátán


Ez kész. Itt az indoklása annak, miért nem teszek fel kérdéseket egy éve. Ez még mindig bent van.