Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Archibald Cunningham

Dátum: 2012.12.24. 14:09:33
Hogy valami nem nagyon sikerül az teljesen természetes, engem inkább az alábbi kitétel izgatna:
" Az ünnepek alatt December 24-27. között a lélekkufár a gyógyitalokat és varázsitalokat jelentős kedvezménnyel árulja..." Csak nekem nincs kedvezményem, vagy senki sem kap. Majd csak holnaptól, vagy van esetleg ilyenkor ÜSZ?
Dátum: 2012.12.17. 13:12:33
Köszönöm a gyors reagálást.
Dátum: 2012.12.17. 11:57:29
A V1en pöppet beszorult az aukció:
Császári tekercs
Jelenlegi licit: 1200 aranydukát (xy)
Licit vége:
2012.12.15. 09:12:21
Dátum: 2012.12.17. 11:14:06
Az ügyfélszolgálattal nem is fárasztom magam, inkább csak puffognék egy kicsit: azzal a szerencsétlen portyalistával nem lehetne kezdeni valamit? Háborúzunk a KH ellen. Azt még valahogy elviselem, hogy a normál 35 pec helyett csak óránként támadhatok. Viszont akkor ne jelenjen már meg mert rém frusztráló! Akárcsak azok a karakterek amelyek éppen túl alacsony az ÉPjük a támadáshoz, vagy amelyeket 3 óra alatt 5ször támadtak. Rengeteg jó fejlesztés volt mostanában, és persze pár értelmetlen - vagy számomra értelmetlen - is. A portyalistához és a háborúhoz nem lehetne hozzányúlni?
Na kidühöngtem magam.
Dátum: 2012.12.14. 11:09:32
Toplista Karakterek - eredmények AF, mindet mutatja, amit eddig költöttél még a csonterősítést is.

mod.kieg.: Az emléktörléssel megszüntetett képességek pontjai beleszámítanak, szóval gondolom a "térkifordítózás" is.
Dátum: 2012.12.11. 20:41:16
Egyszeri alkalom volt. Ha jól emlékszem előtte meg nem volt semmi. Valahol Tulokkal értek egyet, ez egy játék. Ha van valami bónusz: jó, ha nincs akkor sem dől össze a világ.
Dátum: 2012.12.11. 20:35:03
Komolyan hihetetlen ez a hozzáállás. Miért kellene bármilyen ajándék a befizetésed mellé? Hiszen a kiégett ősköveid is őskövekké válnak.. A Beho ad neked ezen felül még valamennyi bónuszt, igyekeznek nem sablonosak lenni, erre mi a reakció? Kevés b...meg! Az eszem megáll.
Dátum: 2012.12.07. 20:19:39
Az még viselhető, de ezzel párhuzamosan meg nem lett semmi olyan cucc berakva, ami megvásárlásának értelme lenne.
Dátum: 2012.12.01. 07:36:17
A sajtolás számláló nem igazán működik, vagy csak az "auto-sajt" nem számít?
Dátum: 2012.11.29. 12:47:57
Nekem sem számol jól vadászatnál. Eleve 51et indítottam, mert gondoltam nem lesz jó, viszont úgy tűnik csak 47nek fogja elszámolni...
Dátum: 2012.11.24. 07:29:07
Számos nélkülözhetetlen fejlesztés történt az utóbbi időben (pl.: chat, bolygó ura, a top lassítása, etc. és lesz majd a mágia erősítése) azonban a kontinuumszűkítés és a háború összhangba hozása valahogy várat magára. Már az is pozitív lenne, ha a háború miatt csak óránként támadható felek nem jelennének meg 35 perc múlva. Az igazi az lenne, ha nem nőne a háború miatt a két támadás közötti idő, de ebben már nem is reménykedem. Szóval mikor szándékszik kezdeni valamit a játékvezetés a fentebb vázolt jelentéktelen aprósággal?
Dátum: 2012.11.23. 17:36:57
"nem taxológiai fogalom" A taxológia itt a taxonómia szinonimája? Csak kérdem, mert még nem láttam így leírva. A google összesen 4 magyar találatot adott, de ebből kettő nem a rendszertanhoz köti a fogalmat, vannak még spanyol találatok, de spanyolul nem tudok...
Dátum: 2012.11.08. 20:19:39
ha nekem válaszoltál: valahogyan csak odakerült nem? Egy erősebb szövetségben többet is várnak/várunk el a tagoktól.
Az fel sem merült, hogy esetleg megérdemli?
Ha epiket nem is tud csapkodni, de az építésben nagyon komolyan oda kell tennie magát, hogy legyen elég KPja a cuccokra. Így amit ő építésre költ te mondjuk magadra, így már nincs is olyan nagy különbség a +50 és +100 között.
Dátum: 2012.11.08. 19:09:02
Javítsatok ki, ha tévedek. Az egész nerf dolognak van egy olyan íze, hogy azok a karakter tulajdonosok (játékosnak nem nevezném), akik VFesek és nem férnek be jó szövetségbe, esetleg más okokból nem jutnak megfelelő epik cuccokhoz, elkezdtek sírni, hogy a többieknek meg miért van már jobb cucca?! Megjegyzem a V1-en nem VFesként játszom és a szintem alapján teljesen mindegy lesz-e bármilyen változás, mert egy darabig még nem érint hátrányosan a dolog. (mire oda jutna vélhetően törlök)
És az egész rendszer nem veszi figyelembe az "entitás-ölészkedő" jól taktikázó játékosok igényeit. Javasolnám azoknak, akiket zavar, hogy a szintjükön másoknak jobb cuccuk van, hogy próbáljanak meg játszani - jól játszani - és esetleg elkezdhetnének mindenféle szociális interakciókat is, így talán beférnek majd valami izmosabb szövetségbe és nekik is lesz baró epikus relikviájuk. Vagy van a másik út: entitásból kiütik. De miért kell megint a nem jól (ne adja ég rosszul) játszókat támogatni?
Ez egy játék lenne, mondjuk szórakozás, de lassan már ott tartok, hogy többet bosszankodom miatta, mint élvezem az egészet. Szóval ha mindenképpen kell az a nerf, akkor legalább legyen már kicsit jobban előkészítve és ne néhány khm... karakter tulajdonos mondja meg a tutit. Köszönöm a figyelmet.
Dátum: 2012.11.08. 17:02:37
Még csak nem is Beholderes, Cherubion-kiadós és talán még régebbi.
Dátum: 2012.11.08. 16:20:27
"Fantasy-rpg" esetében azért annyira specnek nem mondanám. Az egyik legrégebbi magyar fantasy regényhősről beszélünk éppen.
Dátum: 2012.11.08. 16:17:51
Tudom, hogy nullázódnak. Igaz csak párat buktam - ha jól emlékszem 5öt -, de biztosan nem felejtem el a leckét.
Kultúra kis barátom, kultúra. És persze kulturáltan megfogalmazott vélemény.
Dátum: 2012.10.30. 13:00:58
Jobb felső sarok: "Segítség!" gomb. Üzenet írása... és így tovább.
Dátum: 2012.10.29. 06:12:40
Dettó nullázta a lépj be a játékba 8 napon keresztül eddigi eredményeit. Ügyfélszolgálatnak szintén jelezve.