Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Giganticus

Oldal: 1234567891011
Dátum: 2012.01.24. 10:52:08
Sziasztok !

Szeretnék egy érdekes dolgot megemlíteni. Portyáztam -40 %-kal. Egy hozzám képest nagyon gyenge kari volt az ellenfelem de még így is A csatában összesen 5693 sebzést okoztál, és 266 sebzést kaptál. De ami meglepő az ellenfelem nyerte a csatát.
Maradt még több mint 9000 ÉP-m neki meg még 1650 sincs az összes szakértelme. Ahhoz, hogy kivégezzen minimum 1800 szakértelem kellene.
Nem azt az alig 1000 LE-t siratom de szeretném jelezni, hogy a többiekkel ez ne fordulhasson elő.
Köszönettel
Dátum: 2011.11.21. 14:07:36
Az event kezdetén el kellene dönteni, hogy a királynőt akarom-e tápolni, vagy esetleg egy kicsit megszorongatni a torkát.

Jó 5let Craslorg.

Meg még talán azt is meg lehetne oldani, hogy befogjak egy-egy ilyen dögöt házi cicusnak.
Jó tudom, hogy valamelyik szinten alapban vadászhatsz rá. de azért mégis...estleg...nem-e lehetne-e...
Dátum: 2011.11.02. 14:31:25
Tudom, hogy semmi közöm hozzá, de ha megnézzük a xenós küldi jutalmazását (mármint azt, hogy kategóriánként az első 10 kap jutalmat) akkor azt vesszük észre, hogy kevesebb a jutalmazott mint a szint.
Most a 3-as világon 17 xenokirálynő ellen kell harcolnunk, de kategóriánként csak 10-10 karakter kaphat érte plusz jutalmat. Ami azt jelenti -legalább is szerintem- hogy akárhogyan is töri magát cirka a fele nevező, még csak a kategóriájából sem lesz senki a jutalmazottak között. Tehát mondjuk az x és y szintek közötti versenyzők hiába küzdenek, mert van 17 xenokirálynő és csak 10 díj. Jobb lenne ha az adott szintek között ahol van a hatóság által megállapított db induló akkor ott mondjuk az első hármat díjaznák. Igaz ezzel megnőne a kiosztott díjak száma, de talán az aktivitás is.
Ámbár a fene tudja...
Mindenesetre megfontolásra ajánlom.
Dátum: 2011.07.31. 23:41:54
Egész jó küldik.
Lehetne a Miklós-féle változattal kezdeni, aztán minden teljesített után plusz egyet benyomni a Maffia által ki5löttekből.
Akkor aztán ez lehetne a Miklós-Maffia .

A jutalmak meg... Azokat úgy is erősen korlátozni fogják.
Dátum: 2011.07.26. 15:24:41
Ez nem volt nehéz, de a feladat az adott hónap legjobb építőinek listája volt.
Köszönjük, hogy elvállaltad.
Mariettához semmiképp sem váltottam volna.
(Már megvan a +30 kereskedelmem)
De egyébként sem szokásom az ugrabugrálás.Hűséges típus vagyok.
Dátum: 2011.07.22. 21:49:11
dezintegráló tőr
napkitörés
hófehér mágusköpeny
örvénylő fényszimbólum
Tharr csatagyűrűje
A Tél Nyaklánca
Landragór máguscsizmája

Elvileg csak ezek vannak neki.
Persze ha a szkarabeusz nem látszik sehol (és a csata végén sem írja ki) akkor lehet.
Dátum: 2011.07.22. 21:09:04
Kb. 18-20 000 LE-mat elvett a rendszer két csata között.
Emiatt aztán mindkét csatában 0 LE-t szereztem.
Kissé bosszantott, de aztán csak legyintettem rá. Ha vissza tudjátok adni az jó lenne, de ha nem az sem nagy tragédia, csak azt kérem, hogy ne olyan soxszor forduljon elő.

Köszönöm.

U.I.: A csaták ma 21.00-21.02 között voltak.
Dátum: 2011.07.21. 16:21:30
A háborús küldi pocsék ötlet, a citadellás valamivel jobb, de még mindig nagyon rossz.

A többit támogatom.

Még talán annyit javasolnék, hogy aki viszont 4 vagy még több szintet lépett az kapjon még jobb jutalmat. Ezzel is előnyösebbé téve a szintlépéseket.
Valami olyasmi képlettel, hogy a szintlépések számának négyzete szorozva az aktuális szinttel és egy szintenkénti Q mennyiségű lélekenergiával.
Persze ennek az lenne a hátulütője, hogy akkor meg mindenki elhúzná a küldileadást.

Viszont ha elosztanánk az egészet a ráfordított idővel az megint dobna egy kicsit az ötlet hasznosíthatóságán.

És volna még egy ötletem.
Azért, hogy ne legyen veszekedés a szövin belül amiatt, hogy ki mennyit segített a küldikben azért azt tudnám javasolni, hogy ezeket a küldiket ne egymás után, hanem EGYSZERRE lehessen felvenni. Akkor a pókok továbbra is po(r)tyázhatnának a vadászok vadászhatnának stb... kedvük szerint. Ezzel el lehetne kerülni az indulatok felgerjesztését, és Maximálisan tudnák támogatni a szövetségüket.

Szerintem
Dátum: 2011.07.15. 14:23:37
Érdekes lenne a következő ilyennél a nevezési oldal ha kb. így nézne ki:

Ezek a szabályok

1. Végig olvastad őket ? Igen-Nem
2. Megértetted őket ? Igen-Nem
3. Nevezni akarsz ? Igen-Nem
4. Biztos vagy benne ? Igen-Nem
Dátum: 2011.07.15. 10:43:39
Te a verseny során 69 térképdarabot gyűjtöttél. A csapatod 4. helyezést ért el.
Jutalmad: 1 végzet medál! Gratulálunk!

Köszönöm
Elfogytam.
Pedig már csak 9 térképdarab kellene a +1-hez.
De már sem időm, sem pontjaim nincsenek.
Ami pedig még van (kb.20-20) az éjfélig elfogy.

No de sebaj. Majd legközelebb.
Ha pedig igaz akkor meg örülünk, hogy velünk vagy.
még 25 kell a +1-es jutalomhoz.
Nem hiszem, hogy meglesz, de hát...a programozó tudja nem tesz-e bele az utolsó napokra valami kis plusz esélyt.

A sok bolond ide-oda ugrál az esemény alatt ezzel is csökkentve saját esélyét a plusz jutalomra, bár ha olyan sok van neki, hogy nem számít akkor mindegy.
Így viszont elbizonytalanodott az összes résztvevő hogy milyen jutalmat is fog kapni.
Tetszik
Még akkor is ha ráfizetek a végén.
Ez ugyanis csak egy játék. Nem kell élet-halál harcként felfogni.
Dátum: 2011.07.08. 16:40:01
Igazad van Prisma. Viszont ennek a játéknak pont megfelel.
Mondjuk a 1754. oldal 18. sorának 22. számától minden 9.-et véve figyelembe.
Kíváncsi vagyok arra a számítógépre amelyik erre rájön záros határidőn belül.
Dátum: 2011.07.08. 15:00:04
véletlen számok ? Mennyi kell ?
Ha jól tudom az irracionális számoknál mint pl a pi pont így jönnek a számok. Véletlenszerűen.

http://index.hu/tudomany/2010/01/06/ 2700_milliard_tizedesjegyig_szamoltak_ki_a_pi_erteket/

de ha a számok kellenek:

addat.hu/55ce3b53/pi10mi.txt.html

Az már más kérdés, hogy mennyi értelme van a dolognak, de ez most nem az a fórum.
Dátum: 2011.07.07. 22:23:54
Nem teljesen értem ezeket a bugokat.
Tuti nem úgy programozzák, hogy X-nek sok Y-nak meg kevés szerencséje legyen akármiben.
A program önállósítaná magát ? Nem hiszem. Azért ott még nem tartunk.
Aztán meg ha mégis előfordulnak, akkor mit tudnak csinálni ? Beletesznek egy plusz sort a programba, hogy Y-nak több mázlija legyen ? Mondjuk nem vagyok programozó tehát akármi lehet a programban például a betűk száma szerint oszthatja a szerencsét...és ha valaki több ilyen nézőpont szerint is megszívja...hát akkor nem csodálom.
De ennek ellenére nem értem a bugokat.
Mi lesz, ha megtaláljuk az összes térképrészletet ?
Már nem sok hiányzik az egészből !
Te eddig 36 térképdarabot találtál.
Eddig 1043 eseménypontot gyűjtöttél

Voltunk 4.-ek is amióta legutoljára írtam ide, de most megint másodikok vagyunk.
Hajrá nekünk !
Dátum: 2011.07.05. 21:37:51
Tudom, hogy le leszek pontozva ezen ötletért, de...
Ha a vezetőségnek gondot okoz az újabb és újabb jutalmak kitalálása, akkor vegyék el a jelenlegieket is mindenkitől, és minden eventnél csak egy fokozattal lehessen jobbat szerezni.
Tehát ha van nekem egy bronz tehénlepényem akkor a következőben (ha teljesítem az egyre nehezedő feltételeket) csak az ezüst tehénlepényért hajthassak, ne az aranyért. Természetesen nem kell az ezüst tehénlepényért hajtanom ha a terveimbe a bronz lócitrom megszerzése jobban beleillik.
Ha pedig már a platina kecskebogyóért hajtok annak legyen feltétele hogy...( JV által meghatározott akármi megléte).
Vagy két bronzért kaphatok egy ezüstöt, három ezüstért egy aranyat... de csak ugyanabban a kategóriában.

Persze a már meglévő jutalmat elvenni gázos dolog, de lehet, hogy megérné megkockáztatni. (de lehet, hogy nem)
Oldal: 1234567891011