Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Goratrix

Oldal: 1
Dátum: 2010.11.12. 12:30:18
Valaki megtudná mondani, hogyha előre válaszolok most a kvízekre, és csak az event kezdetétől vadászok, akkor a most megválaszolt kérdések jónak számítanak majd, és találhatok térképdarabot, vagy nem?
Előre is köszi a választ!
Dátum: 2010.06.16. 02:08:16
Üdv!
Az új gyűrű (Preventorixpikusz), ha nem hordom, és van energiahasznosításom, és védekezek, attól függetlenül kapok LE-t, vagy az is feleződik, mint a TP, vagy egyáltalán nem kapok, ha nyerek?
Előre is kösz a választ.
Dátum: 2010.05.10. 19:00:26
Sziasztok!
Azt kérdezném, hogy a kristálypontokat mire lehet használni?
Előre is köszi a választ!
Dátum: 2010.04.20. 18:55:08
Sziasztok!
Szeretném a segítségeteket kérni!
Arra lennék kíváncsi, hogy a kivégzés milyen mértékben növeli az elnyerhető LE mennyiségét?
Tudom, a kivégzés szakértelmek különbségével arányosan, de van erre valamiféle képlet esetleg?
A válaszotokat előre is köszönöm!
Dátum: 2010.04.16. 16:33:57
Sziasztok!
Szeretném a segítségeteket kérni!
Arra lennék kíváncsi, hogy a kivégzés milyen mértékben növeli az elnyerhető LE mennyiségét?
Tudom, a kivégzés szakértelmek különbségével arányosan, de van erre valamiféle képlet esetleg?
A válaszotokat előre is köszönöm!
Dátum: 2010.03.02. 13:25:56
Szeretnék gratulálni a tervezőknek, ennél jobb nem is lehetne, nagyon el lett találva!
Leszámítva a kisebb hibákat, amiket már előttem felsoroltak, nagyon állat lett!!!
Dátum: 2009.12.25. 10:31:40
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy relikviákat;leginkább mágiaelnyelőt, transzcedentális fókuszt, portyatömböt honnan lehet szerezni? Ezeket is térkapuból, vagy epikus csatákból?
A második kérdésem; hogy a térkapuzáskor található gyűrűk és amulettek lehetnek-e nagyobb szintűek(amiket találok) mint a karakterem, és ha találhatok nagyobbakat, tudom-e őket használni?
Előre is köszönöm!
Oldal: 1