Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hertz

Oldal: 1
Dátum: 2011.08.15. 18:14:15
Így igaz. Amint felvettem a Kronosz nyakékét, rögtön megnövelte a "jutalom" TP-t is.
Dátum: 2011.08.15. 18:11:46
Bugos a képlet.
Úgy tűnik hogy jelenleg nem számolja a küldetés teljesítése alatt szerzett TP-t , így 26K LE jutalomért akar adni 186 TP-t, miközben a küldetés teljesítése alatt szereztem 709TP-t.
Így összesen 895 TP-t kér a program 26K LE-ért. Ez 29LE/TP arány...

És még egy dolog:
Miért nem csak a küldetésért járó alap LE után számolódik a TP? Amint felvettem Kronosz nyakékét, rögtön újra számolta a plusz TP-t. Ezzel azokat büntetik ,akik akár az aukciós házban, akár Epikus csatából megszerezték a kincseket. Ugyan elértéktelenedni nem fognak ezek a cuccok, de veszítenek a hatékonyságukból.
Dátum: 2011.08.15. 17:51:49
Nem stimmel a küldetés TP számláló képlete.
A küldetés teljesítése alatt szereztem 709TP-t. A jutalom átvételénél pedig ez fogad:
Küldetés állapota: Küldetés teljesítve!
Jutalom átvétele (26.000 LE, 1 aranydukát, 10 kristálypont és 186 TP)

26000LE / 140TP = 185,7
Ezek szerint nem számlálja a küldetés alatt szerzett TP-t, és ezért jön ki a max. TP érték.
Dátum: 2010.06.16. 17:10:31
Olvasd el figyelmesen a relikvia leírását:
Átvételekor 250 kincspontot kapsz, ezután megsemmisül.
Dátum: 2010.02.03. 14:38:21
Azt sem tartom helyesnek, viszont nem ők kedztek el az etikus játékról írogatni...

Ebben a játékban már nagyon sokszor előkerült ez a téma, hogy mi etikus , és mi nem. Sok mindenben megoszlanak az álláspontok, de azt hiszem, hogy a "körbeépítés" szabályozását szinte mindenki helyesli. Ideje lenne ezirányban is lépni valamit. Ez sokkal nagyobb probléma ,mint az epikus cuccok voltak.

Szerintem a szerencséhez kellene kötni az épületek felhasználását. Pl.: Minden 4.szerencse után használhatnál +1 szintnyi épületet. Egy első szintű épületbónuszhoz így 1630LE-t kellene építeni. Egy 10.szintűhöz már 40-es szerencse kellene, ami 66940LE tiszta építést jelent. Maxos épületek használatához pedig 316610LE tiszta építés lenne szükséges (100-as szerencse).

Természetesen ez sem oldaná meg teljesen ezt a problémát, de legalább megszűnnének az 1-2K LE építés mellett kapott nagy szövibónuszok.
Dátum: 2010.02.03. 13:50:25
Zan!

Az alacsony szintű karakterek epikus kicseire már született egy megoldás. Mindenki csak karakterszint/2 szintű epikus kicset hordhat. Innenstől kezdve ezt a dolgot hagyjuk.
Az egyik legnagyobb etikátlanság a játékban a minimális építésért kapott nagy szövetségi épületbónusz. Erre kellene valami megoldást találni. Véleményem szerint az lenne a legjobb, ha mindenki csak annyi bónuszt kapna az épületekért, amennyit azok felépítéséért tett.
A helyedben én nem vitatkoznék az etikáról... 13.szinten +18 támadást kapsz 1403LE építésért cserébe. Ez egy cseppet sem elhanyagolható. Ez is olyan előny ,amitől a szinteden még erősebb leszel, és az ellenfeleidnek esélyük sem lesz ezt behozni.
Dátum: 2010.01.05. 17:39:59
Az epikus kincs korlátozáshoz:

A szint*2 elfogadható korlát, viszont nem kellene elvenni a licitálás lehetőségét. V2-n van egy 18.szintű karakterem. Körém nem épített senki, jelentkeztem egy szövetségbe, és kb 200K LE-t építettem. Ha 40. szintű kincs esik az epikusból akkor soha többé nem tudok ezen szövetségen belül kincshez jutni? Nem akarom csak azért elhagyni a szövetséget, hogy epikus kincshez jussak...
Azt elismerem, hogy nem jó szintembeli karaktereket 50, 60 vagy akár 80.szintű kicsekkel felaggatva látni. Ezért jó megoldásnak látom a szint*2 korlátot ,csak a licitálás lehetősége ne vesszen el. Így nem lenne probléma senkinek az epikcuccos küldetés sem.
A szakinövelő relikviát nem tartom jó ötletnek, két okból sem.

1. Nem igazságos a fertőzést leküzdőkkel szemben. A gyógyulásnak a legnagyobb jutalma a LE termelő szakik +5-ös turbózhatósága. Ha ezt megvehetik a fertőzöttek is ,akkor elvész a jutalom. Az pedig, hogy megmarad csak a gyógyultak kiváltsága a +5 manakonstrukció, építés, stb elhagyagolható előny a karakterfejlesztés szempontjából. Nem ezért figyeltem oda minden szintlépéskor, és áldoztam több százezer LE-t a fertőzés leküzdésére.

2, Nem kellene összekeverni a fertőzöttek ,és a gyógyultak jutalmait. Ha bekerülne a szakinövelő relikvia, akkor a gyógyultak is jogosan követelhetnének olyan relikviát, amivel a saját hordatársaikra is támadhatnak.


Véleményem szerint a legjobb megoldás az lenne, ha az akciós házban már meglévő Ősi gyógyital mindenki számára elérhetővé vállna, modjuk lélekgyémántért. Mivel 68.szint fölött szintenként 2%-kal csökkenthető a fertőzés ,ezért 25.szint alatt le lehet küzdeni. Egy nyitott végű játéknál a 25 szint nem akkora érvágás, ami teljesen tönkre tenné a karaktert.
Akinek sok a 25 szint, annak pedig egy nagyon drága + ősköves relikviát is be lehetne tenni ,ami szintén 50%-ra mérsékli a fertőzést, de szintenként 3%-kal engedi csökkenteni. Így már 17 szint alatt leküzdhető.
Dátum: 2009.08.28. 17:27:44
A háborún kívül az epikus ütés volt az egyetlen szövetségi összefogást ígénylő tevékenység. Már az előző epikus is a varázslatával 2500 körül sebzett belém, ez most megugrott 4500-ra. Ha még hozzáadjuk a megnövekvő közelharci sebzést, akkor kiderül, hogy esélyem sem lesz sikerélményt elérni az epikusokkal szemben. Eddig bevállaltam a gyógyitalozást, de ezentúl már hiába is tenném. Tehát ahogy Morti is mondta: eltűnt egy menüpont.

Az ismételhető epikus jó ötletnek hangzik. A dukátgyűjtés kiküszöbölhető azzal, hogy minden egyes egyéni epikus "megidézése" mondjuk 15 dukátba kerül. Ezzel legalább adnánk új egyéni célokat az embereknek. Így elkerülhetőek lennének talán a további törlések is. Ráadásul a licitek is kicsit elszálltak az aukciós házban, esélyem sem lesz bármi cuccot szerezni onnan. Azt hiszem, ezzel nem vagyok egyedül. Így legalább tudnám valamire külteni a dukátjaimat.

A várható fejlesztések topicban már nagyon régóta szerepel egy hosszú távú fejlesztés, a szövetségi küldetés. Ennek a fejlesztését kicsit meg lehetne gyorsítani? Én 57.szinten is érzem, hogy kezd elfogyni a játék alólam. A küldetések elfogytak ( pedig volt annyi jó új ötlet), kénytelen vagyok ismételni. Most eltűnt az epikus is. A térkapuból ugyanazok a tárgyak esnek mint régen, bár a fókuszkristályok megjelenése hozott egy kis színt a játékba. A 10db-os korlátot ki lehetne bővíteni egy kicsit, de legalább egy számlálót be lehetne tenni, mert kicsit macerás a beillesztetteket is nyilván tartani.

Eddig is nagy probléma volt a 6-7 szintet lefele támadók óriási sebzése. A közelharci sebzések megerősítésével ez is nagyobb gond lesz. Egy példa a szövetségi támadások közül: A csatában összesen 1938 sebzést okoztál, és 5202 sebzést kaptál. Ellenfeled elhurcolt a kínzókamrába. A fejlesztést követően ez mennyire fog változni? 3000-8000-re?
Dátum: 2009.08.04. 13:22:26
1 szer 1 az menyyi???

1000
123
10
1


Ilyen kérdés hogy kerülhetett be az adatbázisba?
Dátum: 2009.07.23. 12:01:56
Melyik megyében található Mezőtúr?

Pest
Fejér
Tolna
Békés

A kérdés feltevője szerint Békés ,a valóságban pedig Jász-Nagykun-Szolnok Megyében.
Dátum: 2009.07.01. 20:03:34
Current epic opponent
Xytletaal, mágiamorfáló

Last epic battle
Description of battle
Nincs ilyen csata!
Dátum: 2009.06.26. 09:25:06
A szövetségi taglistában a láthatatlanság ikonja nem jelenik meg, helyette [x] Invisible felirat látható.
Dátum: 2009.06.25. 09:21:17
Az ellenfél szövetség neve melletti kapituláció gombon a következő felirat olvasható:
!!HSZ!! (kapitulacio_gomb)
Dátum: 2009.06.24. 12:35:49
!!HSZ!! (karakterszam) felirat jelenik meg, ha az egeret a karakterszámomra viszem.
Dátum: 2009.06.23. 20:24:42
Néha előfordul ilyen a többi világon is. Amúgy csak le akartam magam veretni, és semmi közöm a másik karakterhez.

Hertz /Cosa Nostra/
Dátum: 2009.06.09. 15:56:00
Miért buták azok akik csakazért is nem fogadják el a feltett kérdéseket?

Egyik sem.
Lusták az interneten utána nézni a jó válasznak.
*Mindkettő válasz.
Gyenge az alapszintű tudásuk.


Inkább nem minősítem....
Dátum: 2009.03.20. 11:50:32
A csatáknál a fókuszkristályok helyén csak egy piros X látszik, az eddigi csaták menüben pedig sárgán világít a már megtekintett csata is. A szövitámadásoknál nem a győztest írja győztesnek.
Oldal: 1