Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sabababa30

Oldal: 1
Dátum: 2013.02.14. 11:00:17
Köszi
Dátum: 2013.02.14. 10:51:35
Halihó! Az imént csináltam meg a kvíz olimpiát, át is vettem a jutalmam, azonban a Végzet templomban nem jelent meg, hogy megcsináltam volna a feladatot....
Mi történhetett?
Ha visszalépek a kvíz olimpiához, ez a felirat található: "Eredményed a legutolsó kvíz olimpián: 35 helyes válasz 482 mp. alatt."
Segítséget kérnék! Újabb kvíz olimpiát nem tudok megvárni, mert kifutok az időből.
Köszi.
Üdv: Lara Croft
Dátum: 2010.05.06. 19:19:30
Némelyik kvíz kérdés igazán remek! Már csak a válaszok, az állítólagos válaszok jobbak nála! Ezeket ki fogadja el????


Melyik közlekedési tábla négyszögletű az alábbiak közül?

Elsőbbségadás kötelező
STOP, elsőbbségadás kötelező
Főútvonal
Körforgalom

Aki vezet, tudja a választ: a főútvonalat jelző tábla. Bejelölöm, válasz: helytelen, a helyes válasz a STOP, elsőbbségadás kötelező tábla lett volna....


Másik egy irodalmi kérdés:

Mint komor bikáé, olyan a.... folytasd!

nézése
járása
(a másik kettőre nem emlékszem, bocs)

Válaszom: járása. A válasz helytelen, helyes válasz: nézése!????

"Mint komor bikáé, olyan a járása, Mint a barna éjfél, szeme pillantása, Mint a
sértett vadkan, fú veszett dühében, Csaknem összeroppan a rúd vaskezében."

Ja, persze! Biztos Arany tudta rosszul, nem?????
Dátum: 2009.11.01. 11:48:43
Helló!
Nem speciális a kérdés,ugye???????



Mi a fullerénmolekula képlete (a számok alsó indexben értendők)?
NaCl
NH3
C60
H2O



Azt sem értem, mi baja van a kérdezőnek... de gondolom csak azért, mert túl buta vagyok, nem?
Dátum: 2009.09.05. 12:36:48
Helló! Gondolom ez megint csak nem speciális kérdés, ugye?

Mekkora a snookerban a legnagyobb break?
121
99
135
147

De persze azt a kérdést nem lehetett elfogadni, hogy a Dallas című tv filmsorozatot, amit világszerte és Magyarországon is több millióan néztek, hányban kezdték el vetíteni? Sokszor igaza van annak, aki inkább lemond a kvíz kérdés feltevéséről, mert az ember ilyenkor csak felbosszantja magát!
Oké, ezt elfogadom, bár, mint írtam, eddig egyikünk sem találkozott ilyen vagy ehhez hasonló kérdéssel. Pedi hidd el, nem kicsi a baráti kör, akik "Végzeturaznak"
Igazából, inkább a második volt, ami miatt kiborult a bili...
Ha már van lehetőség rá, akkor én is szeretnék kérdezni. Két kérdést tettem fel ma, egyik sem jó...:
Első:
Melyik együttes frontembere több, mint 25 éve Szikora Róbert?

R-port
NOX
LGT
R-GO

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.

Érdekes, még sem én, sem egyik ismerősöm sem találkozott a kérdéssel

Második:

Hoya carnosa- mi ennek a virágnak a magyar neve?

viaszvirág
hóvirág
árvácska
oroszlánszáj

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Valóban? És persze senki nem tudja beírni ezt a szót a keresőbe, ahol is rögtön megjelenik a helyes válasz!
Az persze nem speciális kérdés, amit valamelyik nap kaptam a Belga együttes isten tudja melyik dalára hivatkozva, amiben valami varjút nyír ki vagy mit tudom én mit csinál vele valami másik állat, amire a kérdés vonatkozott. Ja, persze, ez alapműveltség, mi?
Oldal: 1