Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - NivoBoy

Oldal: 1
Dátum: 2009.08.27. 16:46:09
Igen, ez velem is megesett 2x is. Teljesen NORMÁLIS és érthető kérdést tettem fel, és hibás kérdésnek fogták fel, csak azért van valaki annyira SZEFÓ hogy nem tud rá válaszolni! Ez teljesen felháborító, egészen addig, amíg sokkalta gyatrább kérdésekre kell válaszolnom a vadászat során, amit valaki meg már elfogadott valakinek!
Örülnék, ha kiírnák hogy ki utasítgatja vissza a kérdéseket! Ez így teljesen nonszensz!
Dátum: 2009.06.09. 20:49:50
Idézet: Zergva - 2009.05.08. 18:26:23
De ez a kereskedelmi probléma nem csak Kínánál vagy.pl.:itt Magyarországon alig kapsz magyar mosógépet azért, mert a német olcsóbb volt és kivitték a magyart, hogy máshol adják el, de a német 2 év alatt szarrá is megy.Sajnos ez már így megy a minőséget elviszik, de a vacakkal tele a város.Csodaszámba megy egy magyar termék tömeges vásárlása(élelmiszeren kívül, bár azért... hát igen).



Ebben csak az az elszomorító hogy amit Németországban veszünk árut az tökjó, megüti a minőséget. Viszont amit "ide keletre" exportálnak a németek azok meg tényleg tönkremennek és sz*t nyomnak. Ezt anyám vette észre egy mosópormárkánál. Az itthoni nem is tisztít, az eredeti kinti német meg tényleg jó!

Kínához meg annyit hogy én el is kezdtem már kínaiul tanulni. 我学习汉语 = Kínaiul tanulok
Imádom
Oldal: 1