Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Bris

Oldal: 1
Dátum: 2009.10.30. 16:43:43
Akkor bocsánat
30-40 es szörnyek jönnek a térkapuba , sokszor megvernek ... mind1 most nem ez a lényeg
akkor sorolhatom még a Térkaput újdonságnak , és ennyi ?
Portya , Vadászat , és Térkapu ebből az utolsó 2 , nem mindig használható
Dátum: 2009.10.30. 14:58:46
Mik például ?
Nem kötekedően kérdezem ... tényleg !

mindennap felmegyek... óránként portyázgatok párat... vadászgatok, ha van cselekvés pontom , és kb ennyi
Térkaput a szövetségben nem nagyon tudom használni , mert 40-50-es lények jönnek , én meg 29-es vagyok...
, és szerintem meglehetne oldani , hogy legyen alacsonyabb játékosoknak való kaland is...
Dátum: 2009.10.29. 23:48:48
Üdv !

Egy másik Topicban már leírtam ezt , de szerintem ide is ... sőt lehet inkább ide illik , az alábbi hozzászólásom :

A legeslegjobb jellemzőkkel tudnám elárasztani ezt az új fejlesztést , tényleg nagyon jó ötlet volt , nagy szinten feldobja az így is jó játékot , csak sajnos 40. szintől... és azért valljuk be 40. szintig eljutni nem 2 hét alatt lehet , és szerintem ez a fejlesztés akkor lenne a legtökéletesebb , ha nem 40. szinttől lehetne ezt kihasználni , hanem esetleg 10-20. szintől , ameddig még a fejlődés is viszonylag könnyű... és nem vágyik az ember 1-2 érdekességre , újdonságra .
Remélem , megfontolja a vezetőség

Köszönöm előre is ... egy lelkes VégzetÚr

Bris
Üdv !

A legeslegjobb jellemzőkkel tudnám elárasztani ezt az új fejlesztést , tényleg nagyon jó ötlet volt , nagy szinten feldobja az így is jó játékot , csak sajnos 40. szintől... és azért valljuk be 40. szintig eljutni nem 2 hét alatt lehet , és szerintem ez a fejlesztés akkor lenne a legtökéletesebb , ha nem 40. szinttől lehetne ezt kihasználni , hanem esetleg 10-20. szintől , ameddig még a fejlődés is viszonylag könnyű... és nem vágyik az ember 1-2 érdekességre , újdonságra .
Remélem , megfontolja a vezetőség

Köszönöm előre is ... egy lelkes VégzetÚr

Bris
Oldal: 1