Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Jeva

Oldal: 12345678910
Dátum: 2010.04.08. 06:32:04
A kamra is nullázódott . Többször, mint kellett volna.
Egyébként ez jó. Én rajztagozatos voltam, ott úgy kevertük (feketét és pirosat).
Dátum: 2010.03.14. 08:06:00
Ezt a mondatot nem is értem.
Dátum: 2010.03.14. 08:02:38
Ez csak azért nem lehetséges, mert a kamra csak akkor íródik jóvá, amikor belépsz... Addig nem veszed át úgymond.
Dátum: 2010.01.03. 08:59:42
Ezt úgy értettem, hogy a vadászat megtörténte ugyan természetesen előny, de egyelőre még nem loholunk senki nyomában az ezáltal szerzett előny révén.
Dátum: 2010.01.03. 08:58:18
Hozzáteszem: mintha Rád veszélyt jelentő tagokkal lennénk tele . Ott, ahol én leledzem, gyakorlatilag csak zafírok vannak és szinte senkit nem bírok megütni hajnali négy után .
Dátum: 2010.01.03. 08:44:36
Mortimer, ezzel én például nem értek egyet. Bár alapvetően nem zavar, ha bárki bekaszniz - baromság csak azért nem vadászni, mert leportyáztak - , de a háborúban nem fogok vadászni. Néha ugyanis becsúszik egy-egy hiba a mátrixba és elbambul az ember/elmegy a szerver, aztán az kinek jó, ha lerabolnak? Most erre volt is példa, Éjszárny nagy örömére .
Dátum: 2009.12.01. 04:28:48
A párkeresésre én is láttam egy lapot, valakinek a nyakában lógott, de nem nagyon értettem.
V1, Hammer_Nyuszi

ma szóval az a lényeg hogy hadjál békén különben meg bosszulom
V1 név: vámpiro élpélkor basznak

??
Az egyik tag bemutatkozása:
Paradicsom - Üdvözölek végzetúr

én a aradicsomföldröl jötem ezért let a nevem paradicsom...de én ott nagy ur voltam ha kelet elpusztitotam azokat a végzeturakat vagy galetkiket akiket befogtunk de mégse müvelték a paradicsomot...
hát enyi lene a történetem ha meg akarsz támadni sok szerencsét de elöre szolok nem lesz könyü dolgod
Ráadásul gyanúsan azonos nevű két tag a háromból.
V1, Ne feled! szövetség.

ne jelenkez egyedül megyek mindenki elen és használni fogom a pusztitás citadeláját ha háboruba kelnék valamejik szövetségel szövetségtöl békeszerzödést elfogadok de végleges tagátjövötelt sajna nem!
V1, Háboru szövetség (sic!).

UDV
Ide aki jelentkezik mindig beléphet
ADÓ VAN:
1-5:500LE
6-10:1000LE
11-15:2000LE
16-20:2500LE
21-25:3000LE
26-30:3500LE
35-40:4000LE
Ezt csak hetente kell beadni. Aki tisztségel rendelkezik annak pedig kevesebb Le-giát kell beadni. Aki tisztségetakar az szoljon.
V1, tökéletes helyesírású név: Kis szövetség nagy erelye.
V1, már a név is csodálatos:
Szövetség - Mogyorós Krémmel Töltött Binki

Mi a nagy és hatalmas Binki Nővér követői vagyunk, ki meg lett vala töltve mogyoró ízű krémmel.

TAGFELVÉTEL NINCSEN, ZÁRTKÖRŰEN MŰKÖDÜNK!!

(Elég jól mehet nekik, egy második és egy negyedik szintű taggal...)
Ez is jó (szintén Ceglédi...): Veresszem - Robi a tanulást nyomjad az öszes pénzesnek hogy meglegyen a vpböl épités
A Ceglédi banda egy másik gyöngyszeme (V1), Mark harcos: Katakombákba vagyok szóval most támadjatok köcsögök!
Attól eltekintve, hogy az általa gondolt "association" szónak itt semmi értelme, ráadásul rosszul is írta le (felcserélte a betűket).
Ádámfia, V1, bemutatkozás: tökéletes épitö vagyok elcserélem az emberemet
Oldal: 12345678910