Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Eardog

Dátum: 2008.11.07. 18:01:16
Sziasztok!

Igazából nem konkrétan a játékban van hibám....17"-os LCD monitorom van, és valamiért a VILAG2-t szűkebben mutatja, olyan mintha egy nagyobb felbontásban lenne....de amint kilépek vagy átváltok világ1-be, akkor visszaáll normálba...ez mitől lehet?
Idézet: Hydro Globus - 2008.11.06. 11:33:21
Bocsi a kötözködésért, de ha már feliratosan nézed, akkor próbáld meg "Tilk" nevét úgy leírni hogy Teal'c...

Csillagkapu tényleg jó, és tényleg azért főleg, mert "élnek" a karakterjei.

Egyébként észrevette valaki, hogy szemüveg nélkül minden fikcionális karakter mennyivel jobb? Ld.: Daniel Jackson, Clark Kent, stb...


Este írtam a hozzászólást, annyira nem figyeltem, hogy mit írok:)
Tényleg jobban szemüveg nélkül, de ha észrevetted, amit lekerül a szemcsi, más emberek lesznek, megváltoznak, magabiztosak, erősek lesznek, és inkább ez az, ami miatt jobbnak tűnnek, és nem a szemcsi miatt
Dátum: 2008.11.06. 15:01:04
Megint megjelent egy 12-es szintű kari a világ2-n...toplista első helyén van...legalábbis én látom
Dátum: 2008.11.06. 13:54:08
Idézet: Sasika - 2008.11.06. 13:31:04
Na még egy kérdés: ha a leírás azt írja, hogy 12-es szinttől kapom a komolyabb küldiket a hordaparancsnokomtól, akkor miért nem történik úgy?


Ez volt az eredeti terv, hogy így lesz, de végül is előre hozták a küldetéseket a 4-es szintre!...asszem 4-estől vannak Tehát ami küldetéseket látsz, elvileg azok még csak a 11.szinten jöttek volna, az eredeti koncepció szerint.
Dátum: 2008.11.06. 11:00:36
Köszi!
Az első is látom...igen gyorsak vagyok, most kellemesen csalódtam:)
1000 hála:D Juppi:)
Dátum: 2008.11.06. 10:44:00
Hopp ez az én topicom!

VILÁG2

1, egyik vadászatomon kaptam kiégett őskövet, és se a kő se az LE nem jelent meg...elvesztettem egy vadászatot....javítást kérek!
2, van egy szövi ahol 12-es szintű kari van...még mindig a világ2-ről beszélek
3, nem tudok üzenetet írni, hibával kilép!
Dátum: 2008.11.06. 10:36:55
Újabb hiba a világ 2-n!!!!
Nem tudok üzenetet írni!!! Hibát dob ki:(
csőstül jön a hiba...mintha kísérleti szerver lenne, komolyan mondom....
Dátum: 2008.11.06. 10:35:15
Eddig 6ot vadásztam, vadászatonként 2Tp, és csak 10 az összes TP-m...kiesett az uccsó vadászat...sürgős javítást és kárpótlást kérek ...ha lehet...
Dátum: 2008.11.06. 10:33:37
VILÁG2....vadászok, 26LE és egy kiégett őskövet kaptam...volna, és egyiket se kaptam meg
Nem jelent meg a statomban a kiégett őskő, és az LE-t se kaptam meg sztem abból a vadászatból....
Dátum: 2008.11.06. 10:25:06
HIBA, HIBA, HIBA!

Világ2-ben egy szövi máris van 12-es szintű karival!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://vilag2.vegzetur.hu/index.php?m=szovetseg&szovi=3
Dátum: 2008.11.06. 09:59:19
Idézet: Mormord - 2008.11.06. 09:55:28
Idézet: Eardog - 2008.11.06. 09:43:34

Meg az is baj, hogyha a 3 küldiből egyet se tok megcsin, akkor újat nem is tudok kapni, pedig lehet, hogy az 5-tel távolabbi küldi simán menne...pl. kémgömböt használd....legalább az kéne, hogy eldobhasd a küldiket...és azért is adna egy minimális LE-t, mondjuk a teljesített 10%-át....

Igen, az kellemetlen, amikor berakad az ember, de azzal nem értek egyet, hogy kapjon LE-t, ha eldobja. Mire fel? Egy dolgozatban sem kapod meg a pontok 10%-át, csak mert hozzá sem kezdtél. (Bár megkaphatnád, mert az még úgyis egyes )


Ok, azt csak úgy írtam, de ha belegonodlsz, hogy pl végezd ki ellenfeled küldinál rányomsz egyet a kivégzésre, elköltesz 6-700LE-t, és ha megvan a küldi kapsz 3-4000LE-t.....tehát nyersz rajta 3000LE-t minimum...de aki nem akarja "bepiszkítani" a szakértelmeit, és ragaszkodik ahhoz, amit ő szeretne fejleszteni, akkor nagyon nagy lemaradásba kerül azokhoz, akik beáldozzák azt az 1 szakipontot...ezért lenne jó, ha kapna LE-t akkor is, ha eldobja....
Dátum: 2008.11.06. 09:43:34
Idézet: csati777 - 2008.11.06. 09:25:57
Annak idején a Túlélők Földjén volt egy csomó küldetés, amit egyszerűen lehetetlen volt megcsinálni. Pl. "Ölj meg egy szutykos remákot!".
A szutykos remák egy olyan szörny volt, amit NEM LEHETETT megölni. És aztán csodák csodája, valakinek sikerült. Aztán egy másiknak is. És végül mindenkinek.
Igaz, az olyan küldetéseket, mint az "Öld meg az ellenfeled egy lényét", szinte képtelenség úgy megcsinálni, ha nem beszélek össze az ellenféllel. Lehet, hogy éveken keresztül rohangászok ezzel a küldetéssel, amíg olyan ellenfelet találok, akinek súlyosan sebesült állata van.


Vagy felfejleszted a másodlagos harcot 100-asra és egy csapással megölöd az állatkáját:D:D
Ez van, csak szivatnak minket a játékkészítők, és kérdezem tőletek...hol vannak itt az egyedi karakterek? Mert minden ilyen hasonló játékba az a jó, hogy egyedi vagy, egyedi ruhákat találsz, egyedi módszerrel fejleszted a karaktered, de itt se egyedi ruha, se egyedi fejlesztés, mert a küldik megkövetelik hogy mindenki uazt fejlessze, legalábbis minden szaki 1-es legyen, ahelyett hogy azt is arra költeném amit szeretnék....ergo, nem veszek fel küldit...viszont az a plusz LE elég jól jönne, tehát mégis fejlesztem a felesleges szakikat is...
Meg az is baj, hogyha a 3 küldiből egyet se tok megcsin, akkor újat nem is tudok kapni, pedig lehet, hogy az 5-tel távolabbi küldi simán menne...pl. kémgömböt használd....legalább az kéne, hogy eldobhasd a küldiket...és azért is adna egy minimális LE-t, mondjuk a teljesített 10%-át....
Dátum: 2008.11.06. 09:18:00
Egyre rosszabb ez a játék, kezdek csalódni benne!
Ott a sok küldetés, és azok miatt, aki meg akarja csinálni, szinte minden szakértelmet fejleszteni kell....és aki nem akarja fejleszteni azokat? Oké, hogy a küldiért kapunk LE-t, de nem néz ki szépen, hogy minden szakértelmem 1-es, ahelyett, hogy csak azokat fejlesztettem volna, amiket én szeretnék használni. Nem igaz, hogy nem lehet kitalálni küldetéseket...vagy akkor ne is legyenek! A varázslóknak meg nincs is szakértelmük, úgyh ők szívnak, ergo ha nem vagy közelharcos, alig van esélyed!
Dátum: 2008.11.06. 08:09:40
hopp, nincs kút:D...akkor is töröljétek
Dátum: 2008.11.06. 08:09:03
Tényleg...töröljétek lécci, mert elég zavaró.....még mielőtt valaki megtámadja a szövit, és elveszi a kút lélekenergiáját harc nélkül....
Dátum: 2008.11.06. 08:05:59
Sziasztok!

Arra hívnám fel a figyelmet, hogy míg a közelharcosoknak ott van a Szívósság szakértelem, ami plusz harci kört ad nekik, a smaragd varázslóknak nincs semmi szakértelem, ami a varázslatukat erősítené, és aki csak a varázslatot tápolja, annak ez nagyon nagy hátrány! Nem lehetne nekik is kitalálni egy szakértelmet?
Sziasztok!

Jó kis topic, csak most vettem észre
Az én kedvenc sorozataim a Heroes, Prison Break, Atlantis SG! Elég különböző mindegyik. A legjobb a StarGate, imádom, a régit is imádtam, minden szereplő igazi karakter volt. Valószínűleg Richard Dean Anderson miatt kedtem nézni(McGyver), nagyon jó poénjai volta, és a stílusa is hihetetlen volt:) Amanda Tapping, a mi Carter Századosunk a csini géniusz, őt is szerettem, Tilk az izomagy, aki kedvenc beszólása....halljam kórusba....INDEED:) Már aki feliratosan nézte...ami ugye azt jelenti valóban:) És a sorozat közepére a kedvenc karakterem Michael Shank lett, alias Deniel Jackson, aki az elején kis szemüveges, "nyomi" régész volt, és a végére kiizmosodott, lekerült a szemüveg, és egy igazán jó és poénos karakter lett. Szerettem az egészet, jó vége is lett a sorozatnak, amúgy elég rossz volt látni a végén McGyvert ősz hajjal, szegény, megöregedett....méga sorozat elején barna volt a haja....
Aztán jött az Atlantis.....nagggyon jó, az átvezetés fenomenális volt ahogy megtalálták atlantist, és felfedezték az ősöket...amúgy az egész sorozatba a király, hogy mindig beszélnek mindenféle hipertérugrás, stb szövegről, de mindeközben nem tűnik baromságnak, totál úgy adják elő, hogy el is hiszi az ember, hogy tényleg megvalósítható....vagy deniel elmélete hogy a piramisok leszálló"pályák+ voltak.....tök jó...én is felfedeztem valamit....a csillagszemű juhász is goaud volt?!
Vissza Atlantisra....kedvencem Mckay, a kis nyomi, béna, mindenre érzékeny géniusz, szinten szupi beszólásokkal....teyla is jó kari, Ronon az erő....jó volt az a rész, amikor összecsapott Tilkkel:)...és hát Joe Flanigen, Shepperd ezredes, aki itt a legjobb kari. És a sok mellékszereplő zelenka, Dr.Vier, aki már nem él.....remélem nem lövök le poént valakinek....úgyh jó az egész....és várom az SG universe-t is, remélem az is jó lesz.

A többi soroztaról máskor írok, most egyelőre elég ennyi, ugyse olvassátok el, amit írtam:D
Ja, a TV-ben a DR.House-t nézem, az is egy rendhagyó sorozat, briliáns alakítással, egetrengető stílusa van a dokinak....
Na, jó éjt, majd még jövök:D
Dátum: 2008.11.05. 21:11:51
Nekem annyi hozzászólásom lenne, hogy én is szerettem volna 2-3 személyes szövit, de túl drágák az épületek 2 embernek...nem lehetne azt csinálni, hogy ha kevesen vannak, akkor olcsóbbak lennének az épületek, ha többen akkor drágábbak?
Dátum: 2008.11.05. 15:37:46
Igazad van, nem is teszek be többet több helyre, csak gondoltam hátha valaki csak az egyiket olvassa, és azért fontosnak éreztem elmondani ezt annyira, hogy sok helyen feltüntessem.
Köszi
Dátum: 2008.11.05. 14:27:31
2 járható út van a játékban:

1, Vagy egyáltalán nem vadászok, és csak harcolok, és mivel a harcért sokkal kevesebb TP jár, viszont LE annál több, így kapok egy tápos karit, átlagnál magasabb TÖ-vel és a szinten én leszek a verhetetlen istencsászár(lásd mint TruBlood, vagy a többi szerzett LE toplistás)...így viszont jó, ha hetente fejlődök egy szintet, ami kicsit uncsibb, mert rátkán kapok új cuccot, stb.

2, Vagy (igazából a világ2-ben van értelme, mert ott mindenki 0-ról kezd) csak vadászok, meg portya is, amennyi belefér, és akkor gyorsan fejlődni, szinteket lépni, elhúzni a többitől több szinttel, pl shardulla Sharpa, és akkor ugyan a TÖ nem túl nagy, de 2-3 szinttel nagyobb cuccokkal egyensúlyozod ezt...és így változatos a játék is, mert gyorsan jönnek az új cuccok,stb.


Ebből kell választani mindenkinek, vagy persze a középút...ami nem biztos hogy jó...