Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Eyesis

Oldal: 123
Köszönöm az okító és részletes válaszod...
Ha elolvastad a kommenteket láthatod, hogy min kaptam fel a vizet, és az nem az volt, hogy elutasították a kérdésem.

Azért még egy kicsit védeném a hülyeség Balabb választ, hiszen a Jobbik is hasonló hülyeségnek tűnhet és egy átlagos ember az MSZP-t, Fidesz-t tuti ismeri, vagy hallot már róla, hogy létezik ilyen, a Jobbik ennyire nem ismert (talán jobb is) de a balabb miatt egy kicsit játékosabb egyszerű kérdés lett belőle, mert megtévesztheti a bizonytalan válaszadót...

Tudod, ha az lenne, hogy kapok 100 kérdést, és ebből 1-2 ről gondolom úgy, hogy ez szerintem nem elég jó, akkor azt beteszem a topicba... na de azt a 7-8 kérdést kb 15 kérdéből szedtem ki, ezért arra gondoltam, hogy valószínűleg az én jó fogalmam nem egyezik a végzetúr jó fogalmával, ezért próbáltam egyre gagyibb egyszerűbb kérdéseket feltenni...

De valóban megkeresem azt a kvíz kikapcsolását, és meg eldöntöm, hogy maradok e a játékban tovább is, hiszen az is már egyre inkább zavar, hogy a fizetés nélküliek jelentős hátrányban részesülnek a fizetőkkel szemben...
Az tény, hogy az ehhez hasonló játékok közül még itt a legkevésbé zavaró ez...

Na röviden ennyi,
szép napot

gondoltam, na megnézem mit dob a gép...
Mikor kezdődött el a Végzetúr 2. világa?
okt. 6
szept. 23
nov. 6
nov. 23

szuper, miről beszélünk? kikapcsolom az egészet, és midnenkinek jobb lesz, de főleg nekem...
nagyon megilletődtem a válaszodon, mert olyan érzésem volt, mint ha csak kötekedni akartál volna velem... vagy nem olvastad el figyelemsen a kérdésem és a válaszaim...

ha zavart, bocs
Igaziból az kezdett el tegnap nagyon idegesíteni, hogy kb 5 perc telt el a kérdésem beküldése és a kiértékelés között.
Napi politikai helyzet? Hát, talán ha SZDSZ-t írok Jobbik helyett, talán 4-8 éves is lehetett volna...

Na de mindegy, lemondtam már én ezekről a kérdésekről, jobb nekem, ha nem kattintok a kvíz gombra, és csak nagyon unalmas perceimben olvasom el a kérdéseket a tippelés előtt, így kevésbé idegesítenek fel...
Kedves Craslorg,

Te írtad: "Ez a "Balabb" mekkora hülye válasz, legalább egy nem magyar párt nevét tetted volna oda. Egyetértek az értékelővel."
Én erre válaszoltam: "most komolyan azt akarod mondani, hogy azt kritizálod, hogy milyen a kakukktojásom? Nem elég az, hogy nem magyar?! Persze az egyetértésed nagyon fontos, nehogy kilógj a sorból, még a végén diszkriminálnak az okosok..."

Válaszom valóvan egy kicsit támadó volt a korábbi válasz miatt, ezért elnézésedet kérem, de a lényegen nem változtat szertinem...

nézzuk, nem statisztika, nem évszám, nem speciális, nem csak a szavazók, de bárki, aki tud olvasni látta mindhárom nevet oriás plakátokon...
Tehát a kérdés maga, hogy Melyik magyar párt nem létezik? Elvileg beférne a kegyetlen rostán...
A magyar pártok megnevezései egyértelműek, hiszen a média is, Önmaguk is így hivatkoznak a pártokra, Fidesz, MSZP, és Jobbik...
Az, hogy írhattam volna egy külföldi pártot kakukk tojásnak, ezt belátom, de én egy magyarnak tűnő, de nem létezőt szerettem volna, a kérdést is ennek megfelelően tettem fel, hogy melyik nem létezik...

A korábbi kérdéseim elfogadtam speciálisnak, még azt a rossz válaszosat is beláttam, hogy bele lehet magyarázni, hogy rossz kérdést kaphasson, de ennél ezt nem érzem, még mindig... Bizonyára bennem van a hiba...

Tehát a hibás kérdések jelzése... Örülök, hogy Te lelkesen jelzed ezeket, de 1. én levonnék a kérdezőtől annyi LE-t, amennyit jogtalanul érte kapott, és akkor eltekintünk attól, hogy minél korábban kapta, annál többet ért az Neki...
Azzal sincs bajom, ha én nem kapom meg a kérdését azt a pár LE-t... Az egyetlen amit én meg szeretnék, tudni, hogy miért nem, és, hogy ezzel mindenki aki a kvízért fele egyet ért -e....

Segítenel ebben és csak ebben?

Köszönöm
1. Szia Neked is, a kérdésem talán gáz stílusban tettem fel? Én csak ezeket a szuper kommenteket reagáltam kicsit indulatosan, de ezt meg nem fogom elnézni senkinek, amit itt egyesek megengednek maguknak...

2. Te nem írsz véleményt a kérdésről?

3. Jelezgettem egy időben kérdéseket, de mivel olyan sok van, amit jelenzék, inkább abbahagytam és próbáltam teljesen egyszerű kérdést feltenni...

4. Reklamáló? Magyarázat érdekel, és az, hogy ki minősítette a kérdésemet, hogy meg tudjam kérdezni Tőle, milyen alapon, esetleg kideríteni, hogy egy egy hibás minősítéssel mi történik, hiszen emberek vagyunk tévedhetünk, főleg, ha be tudjuk látni, hogy tévedtünk...
1. rendebn ezt tisztáztuk
2. miből látod, volt itt egyetlen érv is amit elfogadtam?
3. Na ne hülyéskedjünk már, nem én vagyok, aki félre érti a másikat...
Faszkalap...

1. nem vagyok Jobbik-os, mielőtt mindenki ezért ítélkezne...
2. http://jobbik.hu/ (sejtet valamit, nem? )
3. Persze, amit Te nem értesz, azt biztos én sem...
4. Nem a lepontozás zavar, a magyarázat érdekelne, olvasd el kérlek megint a kommentem... Kicsit figyelmetlen, de nagyon okos vagy...
5. Az időmet arra költöm, amire akarom, nem fogod befolyásolni, és az agyalágyultakat kikéérem mindenki más nevében, ezzel max magadat minősítsd..
1. Te lenézel, szerintem alaptalanul.
2. Én nem nézek le senkit, csak próbálom megérteni másik álláspontját, mert ebben a kérdésben IGAZÁN nem érzem azt a Végzetúras rossz kérdés feelinget...
3. Én teljesen korrekten elolvasom, mindenki negatív bejegyzését is, és próbálom megérteni... Ellenben Veled...

Na de nem kötelező válaszolni midnden kommentemre... Eleve nem is Veled "vitatkozom"...
meg ne mondd már nekem, hogy a média JMM-ként emlegeti, a rövidítés nem mindig a szavak első betűi..
FiDeSZ sem FDSZ...

De ha szeretnéd mutatok pár videót, cikket, ahol Jobbik-ként emlegetik...
köszönöm, igazán kedves
most komolyan azt akarod mondani, hogy azt kritizálod, hogy milyen a kakukktojásom? Nem elég az, hogy nem magyar?! Persze az egyetértésed nagyon fontos, nehogy kilógj a sorból, még a végén diszkriminálnak az okosok...
azt szeretnem tisztázni, hogy van e értelme egyáltalán a próbálkozásaimnak?
ha szar a rendszer, és nem ismerik fel, hogy szar, javulni sem fog... asszem itt ez a helyzet...
na huzz a sunyiba oda...
ki a tököm nem próbál ennek a felmás teljesen összevissza kvíz megfelelésnek eleget tenni?


és teljesen jogosan szídtam a rendszert, mert szar és hiányos, legalabb lássátok be, hogy az...
Drága Jucusom, hogy egyem a szived

1. Fidesz és az MSZP is rövidítés, akárcsak a Jobbik...
2. a Balabb a kakukk tojás, ami nem is párt, tetszik érteni okostojás?
ez volt az utolsó próbálkozásom...

Melyik nem magyar párt?

Fidesz
MSZP
Balabb
Jobbik

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

1. KI adta meg ezt a választ, illetve KIK?
2. Nem értek egyet, fellebezek!
3. Várom a felelős adminok válaszait, nem egy kinevezett kvízfelelős véleménye érdekel...
akkor Te is elkezdhetnéd egy kicsit vissza fogni magad...
1. egy kérdésem alapján miért is minősíted az összes többi kérdésem, akar az elfogadottakat, akár a nem elfogadottakat?

2. reklámnak rengeteg mindent lehet nézni, de ha a kocsi márkák nem reklámok, akkor ezek sem...

3. túl speciális... frankó akkor vedd kezedbe azt a kvíz adatbázis, és ha a felére nem lehet azt mondani, hogy az, akkor egyre sem...

4. a szabályzatban vagy hol olvastam, hogy végzeturas kérdést ne tegyünk fel, ennek megfelelően akkor egészségedre az ilyen kérdésekhez...

5. rengeteg olyat láttam már ami ott volt, és még találkoztam később is vele, persze lehet nem az volt, mert azt törölték, aztán más megint feltett egy ilyen kérdést...

összegezve, ne én legyek már a szar, ha a drága adminok nem képesek konzisztensek maradni...
Melyik nem telefon?

iPhone
Palm Pre
N95
Yamaha Fazer

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!


Miért is? Azért ez már mindennek a teteje, hogy még csak egy rövid magyarázatot sem vagytok képesek írni...

Ja és egy tipp, ott a kviz adatbázis, mit szólnátok, ha konzisztensé tennétek? Mármin ha egyszer nem fogadtok el egy végzeturas kérdést, akkor eztán se tegyétek, és a korábbi ilyen kérdéseket is töröljétek...
tisztára kiborító már, hogy hülyébbnél hülyébb kérdéseket kapok, de az én kérdéseim sosem férnek bele a szuper kvíz adatbázisotokba...

csináljatok már valamit! vagy tüntessétek el a francba el innen az egész szart...
jó boccs

nem lehet valahogy teljesen kiirtani az osszes kvizes szart a jatekbol? nem kerek se a kerdesekbol se az altaluk nyutott +10%bol se ma kuldetesek kerdes feltevesekbol!!

irtast kerek!

vagy menjek isten hirevel? mert eddig tobbet baszott fel ez a k jatek mint amennyi oromom leletem benne
Melyik nem kvíz játék?

Honfoglaló
Végzetúr
Legyen Ön is milliomos
Áll az alku

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Ezen mi nem volt egyértelmű?! Áll az alkuban csak táskákat nyitogatnak, nincs egy kvíz kérdés sem, a többiben meg van...
kérem a kérdésem elfogadását!!!
Dátum: 2009.06.11. 15:05:46
és ismét egy szuper kérdés:

Kik a Valkűrök ?
Istenők.
Odin harcos hajadonjai.
Pop csapat.
Kalandozó csapat.

1. Istennők
2. http://hu.wikipedia.org/wiki/Valk%C5%B1r A valkűrök a skandináv mitológiában úgynevezett diszek (dísir), kisebb jelentőségű istenségek, Odin szolgálói.

Vicc... vicc.... csak nem röhögök rajta.... miért van az, hogy egy honfoglalóban értelmes kérdések vannak csak?!
nem ártana karban tartan ia kérdéseket.....
Oldal: 123