Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Jandro

Oldal: 1234
Dátum: 2009.03.10. 18:55:39
Én komolyan nem értem se a felháborodást néhány Azúrostól vagy Hordástól (főként őket érinti, mert a mezőny többségében lesz aki kifejleszti a szakit és lesz aki nem, mert úgyis akkor fejlesztem csak ki, ha egy pariban érzett karakter/karakter csoport bucira ver folyton)

Az az érvelés meg vicces, hogy nektek kevesebb a célpontotok... ti ketten üttök 1et, míg az az 1 2 fele üt. Magyarán 4szer annyi támadás!

Valakit pl támad Sharpa és Cyron. Mindketten kifejlesztik a gyűlöletet ellene. Dönthet melyik ellen fejleszti ki, az ellen max paritásban marad, a másik bucira veri. 15 IQ és 15 támadás pluszban jelen pillanatban 4szer annyiba kerül mint a gyűlöletet kimaxolni.


Úgygondolom a gyűlölet szakinak helye van a játékban de ugyanakkor helye van a játékban egy védő szakinak is. Ez olyan mint a védelem és a támadás tulajdonság. Ha kevésszer találok akkor fejlesztem a támadást, ha sokszor találnak el, akkor fejlesztem a védelmet!


Az Azúr és az Elit azért sír most, mert lenne egy új szaki, ami egyértelműen nekik kedvezett. El tudom képzelni mit művelnének páran fordított esetben!

Nekem személy szerint jópáran naponta írnak levelet, mert támadtam őket 2-3szor aznap.
Mit szóljon ahoz az, akit 10 percen belül támadás ér.
És nem azért mert olyan gyenge, hanem azért mert nem tud ellenük védekezni, mert a jelenlegi játékkörnyezetben a 2 legfontosabb és a többségnél a legmagasabb tulajdonság a támadás és az IQ.
Dátum: 2009.02.24. 16:16:39
Hány állat harcolhat melletted egyszerre egy csatában ebben a játékban?
10
8
1
3


Aktualitását vesztette kérdés!
Dátum: 2009.02.24. 11:06:32
Ki a Forma-1 mindenható ura?
Michael Schumacher
Bernie Ecclestone
Fernando Alonso
Max Mosley


Kéretik kivenni a nem egyértelmű kérdéseket!
Dátum: 2009.02.17. 16:14:21
Melyik évben halt meg Robert Jordan?
1983
2003
1993
2008

Robert Jordan volt az egyik írói álneve ifjabb James Oliver Rigney-nek (1948. október 17. – 2007. szeptember 16.)

Javítsuk vagy vegyük ki!
Dátum: 2009.02.09. 19:36:38
Mi a csibirkás szó jelentése?
cserjés
liget
fenyves
erdő


Az ilyen kérdéseket, amire még googlén se lehet találni semmit vegyük ki gyorsan, mert ez vicces lesz kvízolimpián vagy 30 helyes kvízválasz közben!
Dátum: 2009.01.24. 12:40:57
Ki a labdarúgó válogatottunk jelenlegi szövetségi kapitánya?
Csank János
Lothar Matthaus
Erwin Koeman
Várhidi Péter


"Jelenlegi"-s kérdés érdekes lesz 1-2 év múlva!
Idézet: Zsolesz - 2008.12.10. 15:36:10
Oda volt írva, hogy ne kérdezz évszámot. A nagyobb baj az volt, hogy egymáshoz közeli évszámokat írtál. Elhiszem, hogy dühítő, de nem én hozom a szabályokat.



Ok értem, legyen. Ne írjunk évszámot. Bár ezt eddig senki se írta/mondta nekem... de akkor legalább kapná vissza az ember a kérdés lehetőségét, amikor van 29 jó kvíz kérdése és 5 rossz!(5 rossz mert annak értékelték, nem mert rossz volt a válasz rá)

És ezzel nem vagyok egyedül...

Melyik síkidom külső szögeinek összege 360 fok?
Szabályos ötszög
Négyzet
Mindháromnak
Szabályos háromszög

Helytelen válasz! A helyes válasz a következő lett volna: Mindháromnak


Már bocsánat, de ez ugyancsak Iskolás tanulmányokat idéz és lexikális tudás...
Kedves Zsolesz!

Hát ha a történelem órán tanult általános iskolás kérdés lexikális tudásnak számít, akkor az már vicc... Engem sokkal inkább idegesít, hogy pl mi volt az eredeti neve Bud Spencernek(éppen csak erre emlékszem hirtelen). Ez mi ha nem értelmetlen adat... Ha az alap lexikális tudás hibának számít, akkor a kérdések 90%a hibás / rossz lenne!

Viszont az nagyon zavaró, hogy ezzel buktam egy kvíz kérdést és 900 LEt!
Kedves kvízértékelők!

Kissé idegesítő, hogy ez a kérdés rossz kérdés lett:

Legutoljára feltett kérdésed
Mikor volt Napóleon tragikus Orosz hadjárata?

1810
1813
1812
1815

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!


Ugyanakkor a mai napon volt pár érdekes hibás kérdés, amik benne vannak...

Pl a kérdés mennyi az annyi? válasz rá: annyi

Ez ugye vicc, hogy ilyen kérdést elfogadnak, az enyém meg rosszat kap, mert valaki se történelmet nem ismeri, se a googlét?
Dátum: 2008.11.18. 16:46:36
Imádom az ilyen változtatásokat... Eddig csak szintam a randomot... de jó tudni, hogy alíg 1 hónappal az indulás után változnak ezek, mikor már annyi lélekenergiát ráfordítottam... ez a facsarás főleg magas szinten csapdával együtt éri csak meg, mert alacsony szinten ugyebár sok értelme még nincs mert 2 skilltől függ...

Ez a 2% 10 fölött nevetséges, de méginkább az a 20-30ig 1%/szint... akkor már inkább vadászatra rakom a tudatturbót mert az biztosan +10 %...


Legalább ha ilyet változtatnak, akkor az lenne a korrektebb, ha 20 helyett 25re, de megkaphatná a 10%ot, aki
Idézet: Petrus - 2008.11.09. 00:02:52
Idézet: Jeriko - 2008.11.08. 23:55:35

MOST 8-9. szint környékén ISZONYATOS mennyiségű LE-t lehet szerezni.


Jerikó, a MOST-ot nem értem. Te is voltál 8-9. szintű, mi változott azóta? Annyival több játékos lenne?



A lényeg, hogy alacsonyabb szinten azok vannak, akik kevesebbet foglalkoznak a játékkal. Elindít 20 vadászatot, majd otthagyja, hogy majd visszanéz pár óta múlva mi esett.

Ugyanakkor magasabb szinten már (szinte) mindenki figyel arra, hogy ne szerezhessenek sok LEt tőle. Shardullah mivel őt példának hoztátok, csak olyanokat üthet, akik a toplista élén vannak.

De hogy maradjunk a példánál... nézzétek meg shardullah tulajdonság és szakértelem összegét és Truebloodét... Lehet ő nyer azon, hogy alacsonyabb szinten van, mert több LEt szed portyából, de vadászatra kevesebbet kap, hiszen az szinttől is függ...

Tehát az irígykedés helyett inkább hagyjuk, kinek mi a jó, mitől élvezi a játékot, és ha valaki jól játszik inkább dicsérjük meg, vagy esetleg tanácsot kérjünk, mint vádoljuk!
Dátum: 2008.11.08. 22:02:29
Tisztelt program készítői!

Töltöttél a lélekkútba 2000 lélekenergiát!

5+5ös építésem van... ugye csak vicc, hogy így 2000ért 2000et töltök bele lélekkútba????
Dátum: 2008.11.05. 14:17:48
Az iránt érdeklődnék, hogy az építés szakértelem fejleszti-e a szerencsét is építéskor!
Dátum: 2008.10.30. 13:59:48
Kedves Miklós!

A háború megkezdését követően kevesebb mint 1 órával kapituláltunk. Mitől veszítettünk 8600 LEt, mikor mástól 4-5 nap alatt 100 csatával 3000 LE jön.

Nem úgy volt, hogy ha gyorsan kapitulálunk, keveset bukunk?
Dátum: 2008.10.25. 17:28:08
- A térkapun átlépő borzalmas szörnyektől néha különleges relikviákat zsákmányolhatsz. A szerencsésebbek gyakrabban...

Volt már valaki, aki szencsével talált bármi relikviát? Vagy erre mekkora az esély? Mekkora kell, hogy bármi esély legyen erre?
Dátum: 2008.10.16. 09:30:54
Kedves végzeturak!
Érdeklődnék, hogy van-e bárkinek tapasztalata a vezetőképességgel kapcsolatban! 5ös kell 2. állathoz?
Dátum: 2008.10.12. 22:18:54
Kedves Awenhai!

A változások előtt szinte mindig volt 10-20 vagy több LE. A rablásokból úgy tűnik, hogy az LE 10%át lehet ellopni kb, vagy valami hasonló arányban. Ha nem építkeznek elég problémás teljesen elkölteni az LEt. Maradni szokott egy-egy fejlesztés után egy kis LE. 50-100LEt nincs mire elkölteni.
De visszatérve előző kiírásomra, 35 portyából 3ban volt LE (most számoltam meg), a többinél nulla. A változások előttről 10 portya látszik. Ott 10ből 10szer jött LE. Elég érdekes statisztikai különbség.
Dátum: 2008.10.12. 21:32:16
Remélem valaki tud majd válaszolni, hogy mitől van az, hogy az utolsó 30 portyázásból 3 kivételével mindegyik 0 LE volt. Olyanoknál, akik nincsenek szövetségben vagy ha igen, akkor építése még nem volt. Beholdarnek írtam már, de valamiért a levelet visszadobta!
E a 0 LE probléma az újítások óta vannak!
Oldal: 1234