Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dawada

Oldal: 1
Dátum: 2009.06.23. 17:26:37
Hány foga van egy felnőtt embernek?
35
30
28
32*

Mivel nem minden embernek nő ki a bölcsességfoga, ezért a 28 is jó válasz.

Volt egy kérdés, nem másoltam ki, mert azt hittem, jól gondolom: Melyik nem volt görög isten az alábbiak közül? A helyes válasz Ainosz, de a lehetőségek között ott volt Atlasz is, de ő sem görög isten, ő titán volt.
Dátum: 2009.05.31. 15:33:29
Az Őrület zsarnokai szövetség (Világ 1) tagokat keres. Mindenki aki 30-40 szint között van egyből felvételt nyer, ha jelentkezik. Nagyon sok hely van szóval bátran jelentkezzetek. Epikus szörnyet is szoktunk ölni. Írjatok Rokar-nak és jelentkezzetek! További jó játékot.
Dátum: 2009.04.01. 23:10:34
Mit jelent a "lóding" szó?
Írás?
Találat?
Lőporzacskó?
Keresés?

Ha esetleg a 'loading'-ra gondolt... :/ Akkor nincs helyes válasz... Törölhetjük (legalábbis nekem ez jutott először eszembe)
Utóbb láttam: lőporzacskó

"Főnév

lóding

* Széles szíj, amelyet a bal vállról a jobb csípő felé általvetve karabély, tölténytáska, kard hordására használtak

Etimológia

de:Ladung a. m. töltés"


Annyival módosítom a hozzászólásom, hogy kis pontosítással jó lehet a lőporzacskó is... Aki viszont hallotta már a szót, írja meg, hogy hol (pl melyik tájegységen) használt szó, kiváncsi vagyok, mert én még nem ismertem korábban. Szerintem nem általános műveltség...
Dátum: 2009.03.24. 13:52:55
Igazolták-e, hogy a dinoszauruszok egy meteorit becsapódása miatt haltak ki?
Nem
Bebizonyították, hogy egy járvány végzett velük
Félig
Igen


Ki melyiket választaná?
Dátum: 2009.03.04. 19:11:56
Üdvözlök minden kedves Végzeturat!
5-6 tagot várunk szeretettel az Őrület zsarnokai szövetségbe. Összesen három dolognak kell megfelelnetek. Legyetek normálisak, szeressetek építkezni, és legyetek 20-30-as szint körül. Ha magasabb szintűek vagytok az nem gond, csak alacsonyabbak ne legyetek. Mindenkinek jó játékot!

Rokar
Dátum: 2008.12.31. 14:34:04
Egy érdekes kvíz kérdéssel találkoztam a minap. Szerintem tanulságos lehet mindenki számára, hogy a hülyeség, és az ellenőrző program szűrésének köszönhetően, milyen baromságokkal lehet találkozni.

Kérdés: http://img230.imageshack.us/img230/9989/krdshw6.jpg

Válasz: http://img258.imageshack.us/img258/8226/vlasznocommentau1.jpg
Dátum: 2008.12.30. 21:42:30
Üdvözlök minden kedves Végzeturat!
3 tagot várunk szeretettel az Őrület zsarnokai nevű szövetségbe. Összesen három dolognak kell megfelelned. Legyél normális, szeress építeni, és legyél 16-20-as szint körül. Ha magasabb szintű vagy az nem gond, csak alacsonyabb ne legyél. Mindenkinek örömteli ünnepeket kívánok.

Rokar
Dátum: 2008.12.19. 12:53:48
Üdv végzeturak!
Az Őrület Zsarnokai szövetség keres 3-4 új tagot. Csupán két feltétel van, legyél 14-16-os szint között és szeress építkezni. Ennyi az egész. What's your game?
Dátum: 2008.10.22. 23:25:54
Az őrület zsarnokai tagokat keres. Lélekkút completed, torony már épül, hogy lehessen jókat sörözni . Aki belép kap egy ingyen roundot a klán talin!!!! FOR THE HORDE
Oldal: 1