Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lenk4

Oldal: 12
Dátum: 2015.01.08. 06:24:43
Az alábbi járművek közül melyiket nem hívták 'Enterprise'-nak?
- űrsiklót
- vitorláshajót
- atommeghajtású repülőgép hordozót
- egy Ford modellt

Az űrsiklót választottam, hiszen nem volt köztük Enterprise ( http://en.wikipedia.org/wiki/File:Shuttle_profiles.jpg ), de nem fogadta el mondván:
A kérdésre rossz választ adtál, a helyes válasz a következő lett volna: A Ford autógyár egyik modeljét.
Dátum: 2014.09.14. 15:48:53
Kedves Hanspeter!

Nem egy kiskaput kívántam kihasználni, egyszerűen váltottam EH-ra mint ahogy meglehetősen gyakran szoktam is a (vegyes) játékstílusomból adódóan. Ám sem az event leírásában nem jelezték az eseménypontok elvesztésének lehetőségét sem a térkifordító megivása előtt erre nem figyelmeztettek. Akkor miről beszélünk?
Sokadszorra merül már fel hogy az eventek nincsenek megfelelően lekommunikálva, a szabályok nem egyértelműek. Ez pedig nem egy olyan cselekvés volt amire reálisan senki nem gondolhatott mondjuk a tesztelés alatt és ezért nem bukott ki. Hetek óta fut már, mégsem sikerült ennyit odabiggyeszteni. Innentől kezdve nem hiszem hogy jogtalan lenne a kérésem. Amennyiben ez nem történik meg, úgy persze én is levonom a konzekvenciát...
Dátum: 2014.09.14. 10:46:04
Kedves Miklós!

Érdeklődni szeretnék hogy le van-e írva a játék ismertetőjében hogy térkifordításkor elveszted az összes eseménypontodat? Mert én nem láttam ilyet de elképzelhető hogy elkerülte a figyelmemet. Amennyiben viszont ez sehol nem szerepel leírva úgy nagyon gyorsan szeretném visszakapni a ~600 eseménypontomat, köszönöm!
Dátum: 2014.08.17. 19:33:25
Bemásolom ide is a félreértések elkerülése végett:

"Offs nem, egy kincshez egyáltalán nem nehéz hozzájutni, de ha mondjuk 4-5 egymást követő templomban megkapom a küldit az minimum 20k kincspont ezt pedig nem mindenkinek könnyű összeszedni. De nem konkrétan magamra gondoltam, és nem volt hátsó szándék a posztomban, én csak azt szeretném ha nem variálnának hanem egyszerűen fognák és kivennék azt a bicskanyitogató VT feladatot"

Elnézést ha bárki lelkivilágát felzaklattam, nem ez volt a cél...
Dátum: 2014.08.14. 12:08:51
Top szövetségben nem olyan egyszerű elhozni egy kincset...
A küldi mögötti mentalitás az ami igazán felháborító: azt gond nélkül elfogadom hogy őskövet kelljen fizetned hogy olyan "tartalomhoz" is hozzáférj amihez egyébként nem, de hogy itt fizetned kell különben nem játszhatsz azt felháborítónak tartom. Van bőven elég feladat amiből generálódhat a templomnál, semmibe nem kerülne kivenni ha korrekt, és a játékélményt támogató lenne a vezetés...
Dátum: 2014.08.14. 07:57:34
Tisztelettel érdeklődni szeretnék hogy most, miután a "Válj láthatatlanná" VT küldetés még inkább bünteti, sőt egyenesen hátrányhoz juttatja az aktív játékosokat nem tervezitek-e végre kivenni ezt a minősíthetetlen feladatot?
Dátum: 2014.02.17. 12:49:56
Az ilyen eseteket mondjuk simán el lehetne kerülni azzal, ha a játékvezetés megfelelően kommunikálná le az eventeket - ahogyan azt már többen többször kértük - és a hírek szekcióban néhány nappal ELŐTTE is jeleznék a közeledő esemény pontos dátumát.
Sziasztok!
Meddig tart pontosan a térkapus mini event?
"transzdestrukció:

Portyázás során az ellenfél transzcendális projekció szakértelme annyival alacsonyabbnak számít, ahányas a transzdestrukció szakértelmed. Ezenkívül +1 templomkristályt kapsz a templom végső kincsében a szakértelem minden 2 szintje után, ha van Indiana ostorád."
Sziasztok!
Templomkristály fétis csak akkor adja a bónusz kristályt VT-ben ha aktív a csatlós, illetve dinamikusan változtatja az értéket?
Sziasztok!
Lenne néhány kérdésem nekem is, előre is köszi a segítséget.

- felfelé vagy lefelé kerekedik a felemelt állat szintje?
- működik-e már a térkapus mini event?
- 20. szintű állatra rakható gradulátum ÉS csatlóseledel, vagy csak az egyik?
Dátum: 2014.01.27. 17:38:32
Köszönöm én is!
Dátum: 2014.01.27. 15:50:56
Teljesen felesleges és káros "fejlesztés". Köszönöm a lehetőséget de én ebből nem kérek!
Mellesleg volt erről egyáltalán szavazás vagy bármilyen más közvélemény kutatás hogy igénylik-e ezt a játékosok?
Idézet: Ariel - 2014.01.24. 21:47:46
Túl sok mindent nem lehet tesztelni, mert csak egy fétist lehet venni.

A csatlós TP igénye ugyan úgy növekszik, mint a normál állatoké.
Egy 20-as állat felzabáltatása kb 1500 TP-t ad a csatlósnak, 2 őskőért.

Magyarul egy 20-as állat sajtolásának őskő költsége duplázódik (csatlóseledel+gradulátum)

Idézet: Ariel - 2014.01.24. 21:47:46
A csatlós kristály 1000TP-t ad 1 templomkristályért.

Gyors matek alapján jobban megéri a 300 templomkristályt csatlóskristályba forgatni mint egy második fétisbe.
Valóban nem írtak pontos dátumot hogy mikor élesítik az evolúciót, de szeretném idézni az egyik hozzászólásodat a VU tali fórumból:

"-A tervek alapján várhatóan havonta 1 fétis szerezhető. (Az első 2 BU event nyereményként, valamint 100-200-300 templomkristályért vehető.)"

A BU event indulása pedig igen is egy konkrét naphoz köthető időpont. A fétis és az evolúció ugyan valóban két egymástól különálló, de alapvetően elég szorosan összekapcsolódó, mondhatni egymásból következő fogalom. Hogy őszinte legyek, fel sem merült bennem hogy bevezetésük időpontja különbözhet. Mintha megszerezhető lenne event jutalomként a szerencsekerék bérletet vagy Indiana ostora mikor még nincs is kerék/templom a játékban...
Ja és persze ezzel az egésszel nem lenne a világon semmi problémám ha az event előtt jelzik hogy "bocs srácok még sehogy nem állunk a fejlesztéssel ne várjatok rá!"
Ne haragudj de szerintem itt csak a ködösítés megy rendszeresen, érdemi információ megosztása nélkül. A hozzászólások közül nem "szemezgettem", csak rámutattam arra hogy helyes F3rcsu állítása miszerint már karácsonyra be volt ígérve, és azon event indulásáig amikor is a fétist mint jutalmat elméletileg be lehet szerezni nem valósult meg a fejlesztés és mindössze egy! hszben utaltak a bevezetés időpontjára! Konkrétum azóta sincs, az állatok evolúciója pedig 99% hogy a héten sem indul el...
1. hsz: "A programozást a tervek véglegesítése után kezdjük el, remélhetőleg karácsony táján már megszerezhető lesz az első fétis."

238. hsz: "Az evolúció fejlesztését hamarosan elkezdjük. A december elég húzós szokott lenni, szóval nem feltétlenül ígérem, hogy idén még beüzemeljük, de igyekszünk"
Ezután semmi infót nem kaptunk a bevezetés időpontjáról, csak késve a BU event elindulása után! odabiggyesztették a jutalmat a felső sorba.

156. hsz alapján ("...de a TP tápolás csak a fejlesztés elkészülte után, az ehhez kapcsolódó AF képesség megszerzésével fog indulni, előre sajnos nem tudsz gyűjteni rá.") AF képességet is fel kell venni a csatlós beizzításához, ennek mennyiségéről azóta sem tudunk semmit, nekem pl december eleje óta van talonban 50 AF feleslegesen...
Hagyd csak nincs idejük - még mindig a karácsony óta lehúzott ősköveket számolják...
Dátum: 2013.10.15. 10:43:21
Kedves Miklós!
Elárulnád hogy miért írjátok az event ismertetőjében hogy lehet portya küldiket csinálni ha a kábítás nem működik?
Elárulnád miért áruljátok bicskanyitogatóan pofátlan módon ((három naponta 60 őskőért vett hordatrófeáért)) a relikviakupont ?!?
Elárulnád miért van az hogy az event egy bughalmaz, de az őskő költési lehetőség az pöccre működik?
Segítségedet előre is köszönöm...
Dátum: 2013.05.17. 17:06:27
Az apró térkapu stimulátor tooltipje hibás, kattintáskor a "Valóban megiszod a varázsitalt?" kérdés jelenik meg.
Oldal: 12