Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Angus

Oldal: 1
Az is elhangzott, hogy a megfelelő szakiknál tul és szaki fejlesztés idomítás gyógyítás ... nem csak a szakértelmet turbózza hanem öltözéket is lehet beállítani mellé, mert még az sok sok kattintástól kímélne minket és a rendszert. Ez mindenképpen jó lenne fel is írtátok a papírkára
Dátum: 2011.02.01. 18:45:42
A mai napon látványosan csökkent a pp-s xenoért járó TP jól láttam ?

Üdv Rowan vilag2
Dátum: 2009.08.24. 15:06:47
Idézet: Morroch - 2009.08.24. 10:49:44
Ne csak akkor gyere kiabálni, ha valami nem tetszik és akkor képben leszel az ilyen dolgokban is, meg abban is, hogy miért kellett így lennie.



Kifejtenéd bővebben .... köszi a tudatlan Angus .... azt már sejtem SAJNA, miért kell hogy így legyen ... de kiváncsi vagyok még mindig ....
Dátum: 2009.08.24. 10:47:34
Játszunk nyílt lapokkal hány karakter javaslata alapján lett gyengíve az arany tallér NAGYON NAGYON kiváncsi lennék, arra is Hány dukát volt náluk .....??????????????????????
Dátum: 2009.08.24. 10:44:54
ÁLLÍTSÁTOK vissza az aranytallért egy olyan szintre ami illik erősségben az Aukcióhoz ....
Dátum: 2009.08.22. 14:11:42
vagy esetleg a dukát részt ...

Úgye jól jött az a kis plussz ...
Dátum: 2009.08.22. 13:54:22
Kocos :

Keresgelj batran a hozzaszolasaimban, leirtam, hogy az aukciora sokkal erosebb targyak kellenenek, mint amik vannak, es hogy a +3-as targyak tulajdonkeppen egy atveres a jatekvezetes reszerol a jatekosok fele, amit sajnos van aki benyal, es ezen surgosen valtoztatni kene. Akkor talan ertelmetlennek tunt megemliteni, hiszen a jatekvezetes ugyis tojik ra, de most milyen jol jon, amikor teljes meggyozodessel magyarazod, hogy en mit gondolok. Kerlek maskor mielott vagdalkozni kezdesz kicsit nezz korul. Hitelesebb leszel.


Akkor miért van az hogy ha jön egy ERŐS tárgy egyből sirtok hogy Miklós nézz már utánna nem e nézted be a tárgy erősségét .

Mert ez így nem jó ...

a tárgy ötödére gyengül és elégedett lehetsz a felvetéseddel HOGY LEGYENEK ERŐS TÁRGYAK ......

Képmutató vagy egy kicsit szerintem .....
Dátum: 2009.08.22. 04:45:04
Igen tisztelt Aukciós Ház

szerintem is érdekes Nagy változásokon ment át ez a tárgy, az elején bennem is volt egy olyan érzés hogy végre egy tárgy amire azt mondja a galetki ALL IN ... megmozgatta a fantáziám , de napról napra gyengül ... lehet hogy holnapra kiderül hogy még mindig rossz változat van és csak 10 % ot ad majd ..... mert a 100 % bónusz LE kicsit közelségében sincs a 20 % nak .... hogy lehet ekkorát tévedni, ????? Furcsa számomra hogy Zarknodnál megelégedtetek a 70 % os szinttel a ti írásotok alapján, de ennél a tárgynál figyeltek az alapos kidolgozásra még a hosszú hétvége alatt is.

Lett volna végre az Aukciós bérlethez mérten erős tárgy ... amiért lett volna komoly küzdelem.

a 20 % kal ahogy Kocos matematikus úr kiszámolta ha valaki rá áll az ismétléses küldire napi két küldi az annyit jelent mint a zafir csillag 5 % os bónusza egy nap vadászatnál ... és az csak egy epik cucc erőssége NEM egy olyan auikcíos cuccé amiért az ember rengeteg áldozatot hoz.

lehetne finomítani a sztámítást a 30- 70 szaki- tul összeg fejlesztés zafir cs -rubin t
súlyozásával ....

ERŐS aukciós Tárgyakra van szükség ahhoz HOGY LEGHYEN értelme küzdeni értük .....

Ez így nem elfogadható gyengítés ...
Kitől kapja vissza a LE-t aki emiatt elkezdte dukátba ölni
Oldal: 1