Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Rikiya

Oldal: 1
Dátum: 2009.08.04. 14:18:08
A Shine of Emerald jelentkezőket keres tagjai közé a gyorsabb fejlődés érdekében.
Ha szeretnél egy viszonylag fiatal ám lelkes szövetséghez tartozni,bátran jelentkezz! Mindenkit szívesen látunk,mindenkinek segítünk csak arra kérlek mielőtt jelentkeztek olvassátok el az adatlapot!

Köszönöm,további jó játékot mindenkinek!
Dátum: 2009.08.04. 14:13:22
~ SHINE OF EMERALD ~

Vezető: Phoenix Caegan
Diplomata: Star Light
Hadvezér: Kragg Gildorin

Amikor,sok ezer évvel ezelőtt,a kíméletlen Ellenség elpusztított mindent és mindenkit egy halvány reménysugár maradt a túlélésre: a menekülés. Mélyen egy hegy gyomrában rejtőztünk el,amit az idő múlásával már csak Hegymélyként emlegettünk. Ez volt az otthonunk ezer éven át.
A Száműzetés és a Felszín visszafoglalása után az élet megváltozott. A béke és összefogás helyét elfoglalta a gyűlölet és az értelmetlen halál. A Felszínen az Ellenség utolsó maradékai megfertőzték a túlélők elméjét és ezzel a felszabadítás mámora az újabb megszállás keserűségébe veszett. A valaha békés Galetki társadalom hordákra szakadt és önmaga ellen fordult. Eljött a Végzeturak korszaka.
Jómagam nem sokra emlékszem a régi időkből,minden olyan homályos. Azt azonban tudom,hogy elhatárolódtam az értelmetlen harctól és haláltól,békére szomjaztam. Egy portya során találkoztam Kragg Gildorinnal,akivel harc helyett beszélgetni kezdtünk és idővel összebarátkoztunk. Ő mesélte nekem a következő történetet:
Gyermekként sokat hallottam egy legendáról.
Arról, hogy a világot öt kristály alkotja. A rubint, a gyémánt, a smaragd és a zafír.
Illetve van még egy amiről senki sem tudja, hogy mi is valójában, csak úgy nevezik, az Ötödik.
Mindegyik kristálynak meg volt a maga alkotóereje. A Rubint megalkotta a Földet és az alatta tomboló Tűzet.
A Zafír a kék Eget és az életető Vízet. A Gyémánt a fényt mely beragyogja az egész világot.
A Smaragd az üde Mezőket, az oltalmazó Erdőket.
Az Ötödik, pedig az Életet magát.
Az idők során ezeknek a kristályoknak elfeledtük a pontos helyét, pedig az ősök nagy tiszteletben tartották őket.
A Világ négy pontján négy nagy Oltárt emeltek a kristályoknak melyek körül ölelték az Ötödiknek emelt Templomot.
Az idők során főként a békésebb időszakokban, voltak kalandvágyó galtekik akik megpróbálták felkutatni a Templomot vagy valamelyik Oltárt.
De vagy belehaltak az útba, vagy bomlott elmével tértek vissza. Azonban voltak akik térképet készítettek az útjukról.

Megtetszett a történet,az elképzeléseink is hasonlóak voltak,így megegyeztünk,hogy egy békén alapuló szövetségre lépünk és együtt,más Smaragd Végzeturakkal kiegészülve megpróbáljuk felkutatni a legendában szereplő térképeket. Hátha valóban elvezetnek a Smaragd Oltárhoz és helyreállhat,legalább a viszonylagos,béke ebben a mostoha világban.
Dátum: 2009.06.24. 09:43:30
Sziasztok!

Megalakult a Shine of Emerald szövetség a békés fejlődés és a jó közösség nevében.
Ha szeretnél egy friss,alakuló csapat megbízható tagja lenni,jelentkezz és fedezzük fel együtt a fantasy világ szépségét!
További részletek a Szövetség menüpontban.

Mindenkit szeretettel várunk!

Phoenix és Kragg
Oldal: 1