Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Stardust

Oldal: 123
Dátum: 2009.10.21. 12:46:08
Idézet: Appple - 2009.10.21. 07:35:44
Kb. ez volt a kérdés: minek nevezzük azt, amikor a folyó kilép a medréből? A válaszok közt volt az áradás és az árvíz is. Mivel előbbi volt elébb, őt jelöltem be, de az árvíz lett volna a helyes a kérdező szerint. Egy átfogalmazást megérne a kérdés, pontosabban a válaszok.



Az áradás nem feltételezi hogy kilép a medréből, ellenben az árvízzel, ami már a mederből való kilépést jelenti.
Dátum: 2009.10.21. 12:39:17
Milyen állat fejét harapta le a hírhedt koncert során Ozzy Osbourne?
Patkány
Kacsa
Denevér
Tonhal

Nem hiszem hogy hírhedt lenne az a koncert de legyen az, a gond csak az hogy itt játszanak tizen év alattiak is akiknek ezeket akarjuk megtanítani??? Fiacskám harapjad csak le a denevér fejét, jó lesz az neked, látod így hírhedt lehetsz....na köszönöm szépen.

Azonnal törlendő kérdés kategória.
Dátum: 2009.10.15. 15:39:03
Mit kapok ha a VIRÁG szóból kivonok 6-ot?
Csap
Kalap
Ág
Rág

Az ilyentől dobok egy hátast mindig....de tudom én voltam a hülye, hogy nem vettem észre itt a VIRÁG római szám akar lenni, bár az értékét konkrétan nem ismerem.
Dátum: 2009.07.17. 09:39:24
Melyik az Európai Unió hivatalos nyelve?
portugál
kínai
francia
orosz


Az Európai Unió intézményeiben jelenleg (2007. január 1. óta) 23 hivatalos nyelv használható:

Angol, bolgár, cseh, dán, észt, finn, francia, görög, holland, ír, lengyel, lett, litván, magyar, máltai, német, olasz, portugál, román, spanyol, svéd, szlovák, szlovén.

Tehát helyes válasz a portugál és a francia is. Kérem azonnal törölni ezt a kérdést mert több jó válasz lehetséges.
Dátum: 2009.07.16. 09:21:34
Az Eragon című kalandfilmben mi volt a neve a sárkánynak?
Semyra
Sepita
Safira
Safita

A sárkány Saphira névre hallgat és nem másra.
Oldal: 123