Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ermytage

Oldal: 1
Igen, egyre kevesebben, és ez tök jó, csak játéknak ezt a részét totálisan elrontja, de hát ez van, minden behos játéknak csak sikerül odaverni ahol egyes játékosok bármilyen formában beavatkozhatnak.
Commodore, zx spectrum, amiga reklám. Hát azt a kerítést tényleg magasabbra kellene már húzni

Kiváncsi vagyok hányan tesznek fel kérdést még a játékosok közül a nagyon értelmes értékelők miatt.
Melyik nem egy számítógép márka, az alábbiak közül?

Amiga
Commodore
PC
ZX Spectrum


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint túl könnyű, vagy számtan feladat volt.


Kinek túl könnyű?
Melyik egymást követő két hónap 31 napos?

November-December
Május-Június
Július-Augusztus
Szeptember-Október


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.


Hol a hiba?
Dátum: 2009.01.06. 01:47:48
Hát Harmatnak persz, hogy igaza van.

És kedves Solina, mi is térkapuzunk, epikust is utogetjuk, építkezünk, és aki megtámad azt le is citadelázuk, egyre nagyobb citadelával.

És az egész nem ott kezdődött, hogy a BH visszaütött akárhogy is ezt szeretné láttatni pár ember, vagy nagyfogú vámpírfajzat.

Le volt írva, ha valaki támad nem fog jól járni, ha valaki ok nélkül citadelát használ visszakapja. Pont mint a rács csak nem többszemélyes. Nem értem hol itt probléma.

Szerintetek rossz PC mert a kicsik megszopatják a nagyokat, meg csak Miklós jár jól, meg csak azért mert.

Háborúzni lehet ebben a játékban lehet? szopatsz ugyan vele másokat persze, elveszed az erőforrást,
pc-zni lehet? lehet lsd mint fent.
Holl van akülönbség?

Pár szövetség összefogott, hogy őket ne lehessen megfogni ezzel az épülettel, ami azért került be, hogy igenis erre legyen használva mégha nem is tetszik nekik.

És igen senki nem fog félni a rácstól, mert miért is tenné, ugyanannyi joga van visszatámadni mint a másiknak farmolni.

Ennek ellenére BH újra írt egy javaslatot, hogy szüntessük be ezt az egészet, de hát ugye akkora nagy a rácsban lévők öntuddata, hogy válaszolni azt nem fognak, csak pc-zni azt aki nem tűri az élősködést.
Dátum: 2008.11.13. 16:05:06
olyan script egesz biztos van, ami a szintlepeseket figyeli, az lenne kerdesem, hogy erre van-e szuro program, ha kell ket nevet is megadok, akinel 99%-ban fut ilyen program, egyebkent nem nagy was kitalalni kiknel is
Dátum: 2008.11.13. 15:59:31
Ha megoldhato lenne, hogy a csalokat kizarjak az sokat segitene a jatek elvezhetosegeben, gondolok itt a tobb karakterrel jatszokra (eleg lenne par szovi forumba beleolvasni), illetve figyelo prg-kat hasznalokat kiszurni, mivel ez utobbiak lassan mar elvezhetetlenne teszik a jatekot
Dátum: 2008.10.30. 11:17:22
Hány helyes válasz után tehetsz fel kérdést?
Eddig úgy tudtam 30 helyes válasz után tehetek fel kvízkérdést... Jah! és a helyes válasz a kérdező szerint a 100!!

Igen tegnap ota ez a helyes valasz
-------------------------------------------------------


A South Park nevű rajzfilmben hogy hívják azt a karaktert aki mindig narancssárga dzsekit hord és szinte minden rész végén meghal?

Én tudom, mert többé-kevésbé nézem a sorozatot... de mi van, ha valaki nem nézi? + Kenny-nek nem piros a kabátja?

Aki nem nezi nem tudja, de ez un. kult rajzfilm kellene azert tudni, nem, nem piros

-------------------------------------------------------
Milyen szinű volt 8.Henrik fehér lovának a szine?

Tudod azon leptet a versben


Es egyik sem az en kerdesem
Dátum: 2008.10.29. 14:47:44
Tehat baltaztak egyet, en az elen jarokhoz kepest minimum 20*100 LE-t bukom, aki ma kezdene 40*100
Dátum: 2008.10.03. 15:00:59
"Melyik ország külbirtoka az Atlanti-óceán déli részén található Bouvet-sziget?"

En mostanabn tervezem abbahagyni a kvizkerdesek megvalaszolasat, meg a jatekot is.
Dátum: 2008.10.03. 11:49:17
A francba

Köszi
Dátum: 2008.10.03. 10:43:17
Tegnap kaptam 6 őskövet ma eltűnt az összes!
(ma szintet léptem, ha ez segít)
Dátum: 2008.10.03. 09:36:56
Melyik a Naprendszer 8. bolygója?

Ez egy rossz kérdés, sajnos még nem tudok értékelni, valaki vegy ki vagy egészítse ki hogy a Naptól távolodva, vagy valami hasonló
Oldal: 1