Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ywgarrd

Dátum: 2009.07.17. 13:32:46
Ide kontárkodok már. Kicsit eltérve az eredeti gondolatoktól, amire remélhetőleg nagyon hamarosan megszületik az orvoslás, a 100%-os fertőzés gyorsított leküzdésére egy alternatíva. 2.000.000 LE árán azonnal nullára csökkentheted, vagy 50 %-kal 1.200.000 LE árán kétszeri részletben, vagy 4*700.000 LE-s felosztásban. Elvégre az így megtakarított LE kamatozott a hosszú szintek alatt, tulajdonosának nem kis hasznot hajtva.
A nagy számok pedig szükségesek, hogy ne legyen azért olyan egyszerű sem a helyzet, az egyensúly és az igazságosság kedvéért.

A számok persze lehet pontosításra szorulnak, mert hasra ütöttem.

Még valami, léteznek a fertőzés elleni küzdelmet segítő tárgyak is, amik hatásosak lehetnének a fenti változatra is.
Dátum: 2009.07.15. 18:38:00
Megtisztelsz, bár nem vagyok 10 szinttel magasabb nálad.
Elolvastam a hivatkozott topik hozzászólásait. Ahogy elnézem, kikeltél magadból kissé. Viszont azt is észrevettem (nem volt nehéz), hogy a szövetségemet pocskondiázod.
Elhiszem, hogy nem vagy kezdő, de attól függetlenül nem biztos, hogy te játszod legjobban a játékot, sőt valószínűleg van nálad jobb, mint mindenkinél. Hogy egy igen jó játékostól idézzek: "... Minden bajnok legyőzhető..."
Tanácsolom, hogy olvasd el a teljes külső fórumot, és akkor sok kérdésedre megkapod a választ, és talán megnyugszol. Melléksen vedd figyelembe azt is, hogy a Szövetségünk minden tagja igen komoly tapasztalattal rendelkezik, sokszáz órát töltöttek már a játékkal, és túl vannak a párezer levélváltáson, ahol bizony könnyű jó ismerősöket szerezni, akik akár önzetlenül, akár kölcsönösen előnyt kovácsolva segítenek egymáson.

Azt se hagyd figyelmen kívül, hogy bizony sok-sok játékosnak segítettünk már így vagy úgy, amiért ez számodra elképzelhetetlen. AKár előző generációs korunkból is, és bizony rengetegen közülük nem felejtették ezt el...

Végül pedig, figyelmedbe ajánlom azokat a szövetségi társaimat, akik nem élvezik az épületeink bónuszait, mégis igen sikeresek ebben a játékstílusban. De erről is volt már szó régebben, szóval csak olvasgass bátran...
Ez a szövetség vicces Világ1-en:

http://www.vegzetur.hu/index.php?m=szovetseg&szovi=2335

Hirtelen 4. szintre ért 6 olyan lelkes tagja is szinte ugyanakkor időben, aki nem csinál mást, csak vadászik a kvízek megválaszolása nélkül, és csak épít.

Bizonyára a sikeres toborzás eredménye az is, hogy mind egy nap csatlakozott a szövetséghez. Biztosan sok a jófej haver, aki bár megunta a játékot már az elején, de azért építeni még ott maradt, vagy csak ezért regisztrált.
Dátum: 2009.06.30. 19:37:22
Ma, 19:35-kor Világ1-en, a toplista 327-ről 326., pár másodperccel később a toplista 327-ről 328. oldalára lapozáskor.
Dátum: 2009.06.28. 17:32:15
Légy szíves ne adj olyan szavakat a számba, amiket nem mondtam. Inkább olvasd el helyette ismételten amit írtam.
Dátum: 2009.06.28. 11:21:04
Ha egy ilyen karakterből készülne kártya, szerintem senki sem nézné le.
DE ahogy többen elmondták előttem, a híres karakterek (akár táp, akár bármilyen egyéb szempont) közül páran megérdemelnék, hogy kártya készüljön belőlük. Nem azt mondom, hogy az összes erős karakter, de a legjobbak igenis rászolgáltak. Ez pedig nem dukát kérdése.

Winnie, az előző hozzászólásodra csak annyit, hogy nc...

Darksol, biztos mínusszal támadtam. Viccet félretéve, egy véleményen vagyunk.
Dátum: 2009.06.27. 23:04:07
Van abban valami, amit mondsz, de nem feltétlen csak attól lesz valaki "tradicionálisan nagy", hogy tápos, hanem egyéb érdemei, szövetségi ténykedése miatt is akár. Például Cyron azon túl, hogy igen erős karakter, nem csak arról híresült el. TrueBlood pedig az összes létező toplistát vezette a játékban valamikor, ő azért érdemelné meg...
Dátum: 2009.06.27. 12:27:05
TrueBlood, Cyron, ők mindenféleképpen. A maradék három helyre pedig fel tudnék sorolni 20 jelöltet minimum.
Dátum: 2009.06.26. 21:19:54
Furcsa dolog ez egyébként számomra. Mikor elkezdtem TF-ezni, mindig szerettem volna ha lapot csinálnak a karakteremből. Erre reális esély nem igazán volt soha sem. Megfordult ez a fejemben, mikor elsőnek elkezdtem a végzeturat is. Talán még meg is érdemelné az első karakterem, hogy lapot készítsenek belőle, és ha visszaíratnám, akkor kérdés sem férne hozzá, hogy mindenki más esélytelen volna a liciten. De ilyen áron...

Bocsánat a következőért, de számomra kicsit ellenszenves, hogy például Cyronból nem fog lap készülni, mert nem fog rá licitálni, ám egy hozzá képest neve nincs senki majd ott virít. Ez nekem valahogy nem fér bele, és nem is értem. Az igazán híres karakterek rászolgáltak arra, hogy lap legyen belőlük licit ide vagy oda. Ha már ennek a játéknak nevét viseli majd a HKK kiegészítője, és/vagy történetileg kapcsolódik is hozzá, akkor igenis szerepeljenek az olyan hírességek, akiket előzőleg felsoroltam. Ők tényleg ott vannak a hall of fame-ben...
Dátum: 2009.06.26. 19:02:09
Dátum: 2009.06.26. 18:34:40
Volna pár javaslatom kiket lehetne megörökíteni, ebből aukciós tételt csinálni... ...érdekes.

Ahelyett, hogy bekerülne mondjuk Nephila, Crimson, Vlagyimir, Sharpa, Barrique, TrueBlood és még lehetne sorolni. Lenne egy pár tényleg halhatatlan karakter, akik rá is szolgálnának a névre, nem pedig pénzért vennék azt. Simán össze lehetne dobni hordánként 5-10 karaktert...
Nem-nem, amint fellép 4. szintre naponta többször fogom széttépni.
Dátum: 2009.06.24. 17:50:08
Ki a véletlenszerűség (random) istene/istennője a magyar mitológiában?

Thor
Tihor *
Tükhé
Fortuna
Dátum: 2009.06.23. 21:30:34
Ma, 21:27-kor v1-en, üzeneten olvasása után a válaszra kattintva.
Dátum: 2009.06.22. 21:44:04
Ezt én is tudom, és helyes is. De én úgy tudom, eredetileg nem szó szerint kiégett az a kő, hanem csak funkciójában. Ebben az esetben pedig nem pontos a burnt-out. Mondjuk ez igazából nem más, mint kukacoskodás.

*Ja, hogy lényegében te is ezt mondtad csak rövidebben.
Dátum: 2009.06.22. 19:55:39
Barátom, Te tökéletesen tisztában vagy a múltammal, ezért biztosra veszem, hogy megértenéd ezt a lépésem egy fun-háború esetén.
Dátum: 2009.06.22. 19:38:26
A kiégett őskőre biztos jó megoldás (és helyes) a burnt-out ancient stone... *nagyon nem úgy hangzik, mint a magyar megfelelője.
Dátum: 2009.06.22. 19:03:41
Ellenetek érthető okokból nem szívesen hadakoznék alapesetben, bár kétségkívül legalább annyi móka lenne benne, mint vér. Ennek tudatában már más lenne a helyzet. Beleszólni úgysem tudnék, de ha lehetőségem lenne rá, akkor sor kerülne a végzetúr történelmének első árulására, 3naponta átpártolnék a másik félhez.
Dátum: 2009.06.22. 18:46:49
Nyugi, azt a mesteri építés által elérhetővé vált rohadt drága épületet is le fogjátok majd bontani, amikor jön a mesteri építészet 2. Na, utána majd a 26 szintje az épületeknek kerülni fog vagy 40.000.000 LE-be. Akkor örömmel gondoltok majd vissza a régi szép idők olcsóságára.