Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ywgarrd

Dátum: 2012.07.28. 00:36:50
Javaslom, hogy a következő eseményre azokra a szintekre, ahol kevés karakter nevezett, kerüljön be sokkal több átmeneti kristály, akit lehet ütni. Az egyik szövetségi társamnak például olyan kevés célpontja van, hogy örül, ha a 100 győzelmet össze fogja tudni hozni az event végére. Ez azért finoman fogalmazva sem a legjobb ebben a formában..
Dátum: 2012.07.28. 00:33:28
Ok, szerverterhelés-csökkentés.
Dátum: 2012.07.27. 16:06:21
Engem bizonyára sokan fognak irigyelni a 8/9 (nem emlékszem pontosan) piros forgatásomért. Viszont ha a listát is ide vesszük, ez a szám biztosan visszaesik.
Íme: 4/5 LE, 2 kisebb térkapu stimulátor, 2 lélekkút generátor
A stimulátor csak a magamfajtáknak vacak, általánosságban nem rossz, ezt tudom. Mindenesetre az összeset odaadná egyetlen értelmes nyereményért..
Dátum: 2012.07.26. 17:07:28
Nem értettem a kérdésed, ezért inkább leírom, mire gondoltam.. Pl. ez 5*5-ös templom kellős közepén megkapod ezt a feladatot, és úgy kell kihoznod, hogy vagy onnan indulva lólépésben teljesítesz egymás után ezt nem számítva 3 küldetést (közben semelyik másik nem teljesülhet), vagy pedig a templom valamelyik mezőjéről kiindulva kell megérkezni a középső mezőre a negyedik lépésben a fenti feltételekkel. Természetesen ez a küldetésmező a templom bármely pontján lehetne véletlenszerűen.
Dátum: 2012.07.26. 15:41:06
Vagy oldj meg lólépésben 3 küldetést közvetlen egymás után (ezen kívül), hogy egy másikat sem teljesítesz közben úgy, hogy a kiinduló/befejező pont ez a küldetés legyen.
Dátum: 2012.07.26. 15:12:11
Például hogy legyen x lélekenergiád (+/- tapasztalati szint tűréshatárral), úgy hogy nem építesz lélekenergiából az előtte lévő 2 napon?
Dátum: 2012.07.26. 09:03:09
Akkor lefordítom, hogy egyértelmű legyen: ő is tudna portyázni, csakhogy az ütőtávjában mindenki benevezett az eseményre, így lehetelten számára a feladat teljesítése önhibáján kívül.
Dátum: 2012.07.26. 06:15:11
Az isnpirációs hatás nem csak a TP-t, hanem a kapott LE-t is ugyanolyan arányban módosítja vadászatnál, ezt vedd figyelembe.. Azt viszont ne várd, hogy csak vadászatból a legjobbakkal szemben is versenyképes karaktered lesz.
Ez a hatás igenis óriási előny, csak megfelelőképpen kell kihasználni. Ajánlom figyelmedbe a Nomis Leinád nevű karaktert azon a szerveren.
A jelenlegi 14. szintet átlag 2 hetente történő szintlépéssel sikerült elérnem, az utóbbi időben lassult le borzalmasan. De ezt meg tudom változtatni valamelyest.
A célom az, hogy ne váljak a célpontjukká, amikor ütőtávba érek, és mire elérem az ő tapasztalati szintjüket, addigra hasonló erős legyek én is. Erre rengeteg lehetőség van, megfelelő összehangoltsággal kivitelezhető viszonylag egyszerűen. De akár könnyen előnyt is kovácsolhatunk egymásból nagyon hosszú időn keresztül is.
Egyelőre a következő választ kaptam:
"Hali!

Ez szándékosan van így.

Baraty"

Ezután megkérdeztem, lehet-e szó a gyorsítás törléséről az itt is leírt indokokra hivatkozva. Erre egyelőre nem kaptam választ.
Azon vagyok, hogy ez ne így legyen. Jelenleg is van velük szemben valamennyi előnyöm bizonyos szemszögekből. Igaz ezek szinte teljes egészében magasabb szinteken lépnek érvénybe. A jelenlegi csigatempó pedig csak egy állapot reményeim szerint, ami belátható időn belül megváltozik.
Ez érthető. Azonban azt vegyük figyelembe, hogy a leírásban ott szerepel a minden megválaszolt kvízkérdés. Ennek tudatában váltottam ki a gyorsítást. Nem volt róla szó, hogy később ez csak a vadászatra korlátozódik, lesz bármi ami ez alól kivételt jelent. Nem azt a gyorsítást váltottam ki, amit nyújt a képesség. Ráadásul a templomnál és a gyorsításnál sincs feltüntetve, hogy nem működik.
Ha ezeket előre tudtam volna, akkor mérlegeltem volna a gyorsítás kiváltását, hogy megéri-e 2 szinttel hamarabb 1000 küldetésLE-hez jutni, ha 4. szinten úgyis állatot kell elfognom és vadásznom kell. Mivel a 200 csp számomra nem volt erőforrás, úgy voltam vele, miért ne váltsam ki. TP-t tehát egyáltalán nem spóroltam vele, 3-4 küldetést csináltam meg 2 szinttel korábban.
Egyébként a nem megfelelő tájékoztatás (számomra félretájékoztatás jelen esetben) miatt minden esetben támogatom a külső beavatkozást, ha az a játékon belül elérhető leírások hibája miatt van.
Dátum: 2012.07.25. 11:09:57
Amikor személyesen sétálsz be a bankba befizetni.
Nem kritizálom a vadászatot, csak egyelőre kerülöm. De amíg olyan kiváló pókok várnak a közeli szinteken, mint pl. Böszmeség, Meggy vagy NoFear, addig ezt nem engedhetem meg magamnak, különben 20/20 alkalommal fognak verni és lerabolni portyában.
Dátum: 2012.07.24. 23:34:59
Lehet több is, én eddig kettőt nyertem ruletten. Mindkettő ott van a tárgyaim közt felhasználatlanul.
Azazel, ez közel 10pontos volt.

Ariel, ez esetemben kifejtősebb kérdés. Röviden összefoglalva az a célom, hogy minden egyes megszerzett TP mellé a lehető legtöbb LE jöjjön be már alacsony szinten is. Ezt mindvégig szeretném kivitelezni, a szintlépések gyorsulása mellett. Pont az ilyen sok kis - a játék előrehaladtával egyre emelkedő mértékű, ahogy mondtad te is - apróság tehet erősebbé a környezetemhez képest. Szeretnék gyorsabban haladni, de amíg erre nem találok az alapelképzelésemnek megfelelő lehetőséget, addig nem fogok. Csak ilyen módszerrel tudok előnyt kiépíteni a környezetem legjobbjai ellen, hogy lehetőleg előttük legyek egy lépéssel a jelenlegi körülmények között (sajnos). Alacsony szinten elég egyszerű még a játék.

Aurri, tudom nem ez volt a mondandód lényege, de a bajnoki jelenleg nem igazán érdekel pont az általad leírtak miatt is. Medál nélkül is legyőzöm a portyacélpontjaimat, akiktől soat remélek Ami engem jelenleg motivál(na), hogy megfelelőképpen tudjam elhasználni minden portyapontom. Mondanom sem kell, hogy nem igazán megy a dolog. El sem hiszed mennyire örülnék ha lennének a jelenlegi aktív karaktereknél jóval erősebb, de lélekszívható és alaposan lerabolható karakterek a környékemen.
Pontosabban +20 vadászat 14 naponta (feltételezve, hogy minden templomban megkapom). De 22 naponta 20 vadászat azt eredményezné, hogy a LE/TP-m 20-25 %-kal esne vissza láthatatlanul, vf-fel, maxos spekivel vadászva, olyan kevés alacsony szinten megfelelő célpont manapság. Nem beszélve róla, hogy ezek a szakértelmek nem állnak rendelkezésre egyelőre.
Az erőforrást nem kérem vissza, csak a gyorsítást szeretném törölni. Amikor kiváltottam még nem lehetett előre kvízre válaszolni, azóta ez megváltozott. Ellenben a templomban kifejezetten hátrányként ér a gyorsítás megléte.
De miért zavar az, ha nekem nem kell a gyorsítás, és törölni szeretném? Nem kérem vissza a ráfordított erőforrást, ráadásul a szöveg is pontatlan.
Idézet: Azazel - 2012.07.24. 18:03:56
Na ,ha szó szerint,akkor kiemelnéd nekem azt , hogy "minden esetben" ?


Harmadik lehetőségként elkölthetsz 200 CSP-t arra, hogy minden egyes megválaszolt kvízkérdésed kettőnek számítson. Tehát ha elmész 20 vadászatra, elegendő lesz 10 kérdésre válaszolnod, az 20 válasznak fog számítani. Tehát ha mind a 10-re jól válaszolsz, az olyan, mintha 20 helyes választ adtál volna, ha csak 9-re, az olyan, mintha 18-ra helyesen, kettőre pedig helytelenül válaszolnál.
Ezen kívül ezt kiválasztva egyszerre 50 vadászatot is elindíthatsz.


Aláhúztam.
Dátum: 2012.07.24. 16:50:39
Nem úgy működik, hogy az első kilépésnél -1, a másodiknál -2, stb... és utána még ha már egyszer el is telt két hónap, de az azt követő váltás után két hónapon belül vált szövetséget, akkor -3-ról folytatódik?