Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kgeri

Oldal: 1
Dátum: 2009.10.19. 14:13:44
Most már tudom miért írja ki de a problémám az, hogy háborúban ezt minek nézik?
Nem érdekel zsákmány csak az hogy több győzelmünk legyen.
A háborún van a hangsúly.
Hogy néz már ki az hogy nagy háborúban csatázik két szövetség. Egyik végzetúr támadná a másikat, de ránéz ellenfelére és otthagyja mert nem tud tőle lopni semmit és inkább visszavonul a csatatérről. A vezére az helyben kinyírná szerintem.
Csak kéne valami kis változtatás hogy ezt a hányszor támadtákot 2 egymással háborúban lévő karakter esetében hagyják figyelmen kívül. Ha meg lehet oldani.
Különben ez jó és természetes hogy benne van a játékban csak a háborúban kéne kivenni.
Dátum: 2009.10.19. 12:32:06
Ha már valahol írták akkor bocsi de nincs időm az egész fórumot végigolvasni.
Valószínű hogy nem hiba és azt akarják szabályozni hogy ne szálljanak rá valakire akinek 0 Leje van de jó lenne ha valahogy módosítanának valamit a szabályokon.
Már sokadjára kapom háború közben ezt az üzenetet:
"Nincs értelme megtámadni a karaktert, mert 0 lélekenergiát szereznél tőle."
Ha sima portya közben kapnám akkor rendbe lenne de háborúban nem azért támadom a másikat hogy LE-t szerezzek tőle. Elég nehéz hamar megnyerni a háborút ha nem engedi megtámadni a karaktert.
Sima portya közben viszont elég gyakran 0 LEt kapok akkor viszont miért nem írja ki?

Csak ennyi lenne. Remélem tesztek valami az ügy érdekében.
Előre is köszönöm.
Dátum: 2009.09.09. 11:45:07
A logika az viszonylagos dolog.
Ilyen ritka eventek általában nem adnak jutalmat azoknak akik nem csinálnak semmit.
A Zarknod és a fertőzés az két teljesen különböző dolog.
A fertőzést azt nem választhatod meg, hogy részt veszel e benne, ott azért van szerintem jutalom mindkét végleten.
A Zarknod az választható, hogy részt veszel e benne. Annak nem lenne értelme, hogy aki nem csinál semmit az is kapjon jutalmat.
Én csak a 2. relikvia miatt öltem a manókat, amit sikerült is megszereznem. Jutalomra nem is számítok.
Dátum: 2009.09.09. 09:45:43
V3mon vagyok és megkaptam a 32. manó után a 2. relikviát is.
Szerintem is fölösleges azon agyalni ki mit kap a végén.
Ez mind a készítők feladata.
Aki vállalta hogy sok LEt áldoz be, az vállalta a kockázatokat is. Más játékokban amiket játszottam se kapott mindenki jutalmat ilyenkor.
Nekem tetszett ez a kis event.
Szerintem nem a jutalom a lényeg, hanem hogy megdobja kicsit a játék menetét.
Dátum: 2009.05.09. 18:22:36
Ezt kérném törölni:

Hogy nevezik a világgazdaságban jelenleg végbemenő folyamatokat?
fejlődés
válság
intrika
hejehuja

Egyrészt elég szánalmas kérdés(válaszok alapján) , másrészt definiálhatná a jelenleget lehet 2 hét múlva már más fog menni világgazdaságban.
Oldal: 1