Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - A7935

Dátum: 2017.02.11. 15:18:06
Már erre sincs megfelelő válasz.



Mi Magyarország légitársasága?

BKV
MÁV
MALÉV
AirBudapest
Dátum: 2017.02.11. 11:55:33
Néha-néha nem ártana aktualizálni a kérdéseket, vagy bedátumozni.



Ki az USA legújabb elnöke?


Hillary Rodham Clinton

George W. Bush

John McCain

Barack Obama
Dátum: 2017.02.09. 15:19:25
Köszi.
Dátum: 2017.02.09. 14:55:26
Sziasztok, kellene nekem egy kis infó.

ősi aranypénz mire jó, mert nem ír róla semmit hiába viszem rá az egeret.?
Dátum: 2015.10.11. 11:50:54
Melyik főútvonalnak nem Budapesten van kezdete?

M6
M3
M8
M1

Nem dühöngöm, csak jelzem, az M az álltalában autópálya, és ne főút.
Vègre valaki aki emlèkszik a topic címère.
Nem hinném, ő az élettársa.
Thx a választ.
VU találkozó licit csalások kivédése.

Na akkor most hogyan is lesz kivédve a visszaélés tulajdonképpen?
Értem.
Ehez kell egy rendőr is aki elkérheti az igazolványt, mert Miklósék ezt nem tehetik, mivel nem hatóság.
Dátum: 2015.05.02. 16:58:52
Köszi a választ.
Dátum: 2015.04.26. 18:15:34
Sziasztok.

Az lenne a kérdésem hogy, a nagyobb térkifordító italt csak egyszer lehet megvenni?

Válaszokat előre is köszönöm.
Dátum: 2015.03.12. 17:44:13
Igen velem lehet, kissé unatkozom, így gondoskodom hogy más ne tegye.
Dátum: 2015.03.12. 17:29:39
Igen paraszt vagyok, ezt meg gondolom arra alapozod hogy olyan jól ismersz.

Az ügyfélszolgállattal eddig az 6 év alatt háromszor volt dolgom, és nincs is semmi bajom vele aránylag gyorsan és korrekten meg is jöttek a válaszok.

Mondjuk az azért nem ártana hogy ilyen szerverleállások esetén a hűségbónuszt visszaírják mindenkinek, vagy neadj isten visszállítsák az előző hajnali 3 órára a dolgokat.

Nem-nem azért írtam a visszaállítást mert nekem bármi hátrányom lett a hűségbón, és bajnoki tóken kivételével, de vannak emberek akik elmentek vadászni és hajnalban nem tudtak belépni elkölteni a LE-t, mert mondjuk van életük a végzetúron kívül is.
Gondolom őket nagyon megvígasztalta az a szemetgyönyőrködtető kompenzáció.

Nem hinném hogy engem valahol is olvastatok volna hogy sírnék azon hogy a 3 karim 2 e-mail címmel van bejegyezve és követelném mindegyiknek a v6 fétist, enyhén szólva sem érdekel, mert játszom már 6 éve, és folytatni is akarom, így majd ha az egyik eléri a fétist elindítok majd még egy karit v6-on az helyett és 3-4 hónap alatt lesz annaik is. Bár fizetni már nem fogok a játékért.

Bocs Off ha beletapostam a lelkedbe, nem akartam.
Dátum: 2015.03.12. 17:02:29
Szerintem meg nem, de gondolom a te szavad többet ér, mert többet is fizetsz.
Dátum: 2015.03.12. 16:33:48
köszi a kompenzációt.

még jó hogy van szemem, így nem volt nehéz kiszúrni.
Amúgy nem kell idegeskedni a leállások miatt, szépen lassan hozzászokunk majd, vagy ha nem akkor van másik játék is ami többnyire tényleg nem vesz el túl sok szabadidőt.
Dátum: 2015.02.28. 20:30:52
Kedves Játékostársunk

Holnap (2015. Február 28.) és az utána következő napon zajlik a kvíz olimpia. Szinttől függetlenül bárki nevezhet! Te döntöd el, hogy a 2 nap során mikor végzed el a tesztet. 50 kérdést fogsz kapni, a vadászatnál is megismert módon, a kérdések megválaszolására összesen 15 perced lesz. Attól kezdve, hogy a kvízt elkezdted, végig kell csinálnod, ha meg is szakítod közben, legközelebb már csak két hét múlva próbálkozhatsz. A feladatsor végigcsinálásáért mindenképp kapsz lélekenergiát, szinted és a helyes válaszaid függvényében. A kvízeket a 2 nap elteltével értékeljük ki, és a hét legjobb játékos különleges érmet kap, amelynek viselésekor megnő a helyes vadászat kvízkérdésekért kapott lélekenergia! Ha több játékos is ugyanannyi helyes választ ad, akkor a válaszadási idők fognak dönteni. A versenyen természetesen nem kötelező részt venni.
Az olimpiára való jelentkezés gombját a Kvíz menüpont alatt találod.

További jó játékot,
A Végzetúr csapata.


A kvízolimpia jelenleg nem fut
Jelenleg zajlik a kvíz olimpia, és holnap éjfélkor véget ér.


Miért is nem lep meg a dolog.
Dátum: 2015.02.19. 21:43:27
Ámen.
Dátum: 2015.02.18. 21:18:04
Volt ezzel így más is. ( -60 csp)