Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lord Serius

Oldal: 12
Dátum: 2009.04.23. 19:27:57
Hali!

Állatom morálja akkor is csökken, amikor még nincsen beidomítva?

Üdv
Lord Serius
Hajhó!

Érdekelne engem, hogy mégis milyen jellegű kérdést lehet feltenni, hogyha nem a rossz kérdés értékelést kapom, illetve nem törlik? Én mindig valahogy durván spec kérdésekbe ütközök, amihez hozzá se tudok szólni, és google sem mondja meg olyan könnyen. A Gyalog galoppból levő kérdésemre a spec értékelést kaptam, pedig megnéztem, ha az ember rágúglizik, akkor kidobja elsőként.
Amit viszont igazán nem értek, hogy kakukktojásos feladványokat miért nem lehet feladni? Volt egy tök jó feladványom, amire ráadásul rá lehet jönni, kis kreativitásra van szükség, és akkor a válasz adott. Erre törölték...
Nem értem akkor mégis milyen kérdéseket várnak el? Ennyi erővel mindegyikre rá lehet mondani, hogy spec, vagy lexikális tudást igényel (pl mi a higany fagyáspontja, nane! Wikipedia mondott egy értéket és nem az volt a helyes). Vagy például az a rengeteg irodalmi kérdés, oké hogy az ember tanulta, de szerintem akkor is lexikális tudás. Az olyanokat meg törlik, hogy váltsa át binárissá a számot, vagy decimálissá a binárist. Szerintem ez utóbbi inkább elemibb, mint hogy ki Arany János fia, meg hasonló dolgok, mégis törlik.
Vagy pedig túl egyszerű, már gyp-s szintűt kapok a kvíznél, amiben meg semmi örömöm, ha rájöttem.

Most megint várhatok 100 helyes válaszra, hogy feltegyek egy kérdést, amit nem fognak elfogadni, és így a küldetést sem tudom teljesíteni... De leginkább az érdekel, hogy miért törölték a legutóbbi kérdésemet? Sehol nem találtam olyat, hogy kakukktojásos kérdést nem lehet feltenni!

Üdv
Lord Serius
Oldal: 12