Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kolizoli

Oldal: 1
Dátum: 2009.05.03. 19:55:28
Ezt a kérdést írtam:

Melyik évszakban van a legközelebb a föld a naphoz (a Magyar évszakok szerint)?

Tavasz
Nyár
Ősz
Tél

Az a baj, hogy véletlenül az Ősz-re pipáltam a helyes választ!!! Kérlek, ha lehetőség van rá töröljétek a kérdést, vagy módosítsátok már a helyesre!
Dátum: 2009.04.27. 06:39:14
Hányadik szinten lehet megvenni valami mitrill (isten tudja milyen) kardot?

11
15
8
"meg még valami, amire nem emlékszem"

A helyes válasz 15. Én kb. 2 hete kezdtem a játékot és vagyok 7 szintű...! Mégis honnan az any...ból tudjam a választ?
Dátum: 2009.04.25. 08:09:54
Hello!

Nekem ezt dobták vissza:

Mitől erősödnek meg a gumimacik a mesében?

A sok gyúrástól
A haragtól
A gumibogyó szörptől
A víztől

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Nem az a bajom, hogy visszadobták, mert valóban nem ez az évezred legjobb kérdése, viszont az értékeléssel nem értek egyet, mert még ha érdektelennek titulálta volna, akkor oké, de spec. érdeklődéskörű... Ez rámondható lenne a kérdések 90%-ára! Nem tudom mennyire lenne bonyolult megoldani, hogy egy kérdést ne csak 1 ember értékelhessen, de ha megcsinálnátok én (de valószínűleg mások is) nagyon örülnék. Így túlságosan ki vagyunk szolgáltatva az adott személy saját ízlésének. 1 kérdés felrakásához minimum 3-4 nap kell, és ezt a munkádat valaki 3 kattintással és 10 másodperces időráfordítással tönkreteheti?! Meg biztos vannak olyanok is, akik semmire nem adnak rossz értékelést, ezért olyan kérdések is pl.: Mikor született Adam Sandler? És ezt napra pontosan kéri! Aki ezt elfogadta, az minimum akkora rajongója mint a kérdés feltevője (mondjuk én is nagyon jó színésznek tartom, és szeretem a filmjeit), vagy egyszerűen nem meri minősíteni, pedig ha ez nem rossz kérdés, akkor semmi!
Az én kedvenc kérdéseim azok a logikai kérdések, aminél nincs semmi háttérinformációra szükséged, csak eléd raknak egy olyan gondolatmenetet, amit ha elgondolkozol rajta meg tudod válaszolni. Bárki(k) is írja ezeket, remélem sok lesz még belőle! De most úgy állunk, hogy 350-en túl vagyok, de még csak 3-at láttam, ezzel szemben legalább minden 20. Harry Potteres.
Dátum: 2009.04.25. 06:32:39
Hello!

Segítséget szeretnék kérni, mert nem tudom, hogy miként lehet gyógyítani a befogott állatot. Elküldtem pihenni, 10 órára, de nem töltődött semmit az élete. Az "állatok" tevékenység menüben azt írja, hogy itt idomíthatom, és gyógyíthatom a befogott állatot, de itt sem találok semmi lehetőséget az utóbbira. Nem tudom számít e, hogy milyen lényről van szó!? Egy 4-es szintű kyratid féreg. Nagyon sajnálnám, ha elpusztulna (már ha persze ez lehetséges). Előre is köszönm a segítséget.

Üdv.:én
Oldal: 1