Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Isis

Oldal: 1
Dátum: 2011.04.11. 12:09:22
Abszolút igazad van és van másik extrém eset is, ami szintén korrekcióra szorul-na!

Amennyiben a háborúban részt vevő egyik szövetség tagjai a távozás mezejére lépnek és csak zárolt karakterek maradnak bent - akiket ugye nem lehet támadni -, akkor a hoppon maradt, egyébként aktív, küzdeni akaró szövetség nyerje a háborút!
Dátum: 2010.04.17. 18:05:03
Fejet hajtok a véleményed előtt, ... a koromat inkább hanyagoljuk.
Egyszerűen áll a szőr a hátamon a különböző médiumok által sugárzott/írt/közvetített erőszakról! Igen szörnyű, de egyszerűbb ezekkel borzolni a kedélyeket, mint megannyi más olyan problémával foglalkozni, amire ha a vezetők akarnának, találnának megoldást! Az ikertornyok "terrortámadása" is erősen megkérdőjelezhető és, és aki ezt elsőnek firtatta az államokban, az egy másik "terrortámadás" áldozata lett...
Egy-egy hír, az abban rejlő információ - mint azt számtalanszor tapasztaljuk - erősen túlzott vagy éppen teljesen hazug, de kiválóan palástolnak vele ezt-azt. Na mindegy, hanyagolom, ez nem politikai vitafórum.
Hibázni tudni kell!
Az inteligenci valóban intelligencia-ként írandó - alapban -, ám ha fellapozod a helyesírási tanácsadó szótárt, meglátod, hogy mindkét írásmód elfogadott. Ugyanakkor a fogoly a madarat, míg a fogoj a rabot jelöli! Nem összekeverendő!

Az "eccerű" csupán élc, mondhatnám kritikai jellegű megnyilvánulás. Nem is értem, hogy a "vót" miért nem szúrja a szemed?
Eccerű vót a kérdés, mint a bicócsengő! :
Melyik nem madár?

Bölömbika
Szalakóta
Gyurgyalag
Fogoj

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Nem azért nehéz a válasz, mert valaki nem tudja, hogy a szegény bölömbika vagy az őt követő másik kettő madár valóban szárnyas-e, hanem az a gáz hogy nem ismeri fel, nem esik le, hogy a fogoj, így -j-vel rabot jelent. Azaz nyelvtani hiányosság kórós tünetével bír az amúgy rendkívüli inteligenciával rendelkező bíráló!!!
Nem írok több kérdést... Elment a kedvem tőle! Mindenkinek sok türelmet és kitartást hozzá!
Dátum: 2009.06.16. 15:46:20
Aha! Köszönöm!
Már teljesen beleéltem magam a felháborodásba.
Dátum: 2009.06.16. 15:00:27
Tiszteletem!

Harcoltam... az ellenfelem - ha már hozzám érni nem tudott - szemmel vert:

"Ellenfeled egy gyors mozdulattal megadja neked a kegyelemdöfést.
A csatában összesen 90 sebzést okoztál, és 0 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 340 lélekenergiát."

EZ HOGY LEHET???
Oldal: 1