Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Barbara18

Oldal: 1
Dátum: 2010.06.30. 01:57:51
Sajnos azóta már többször i beléptem. Szívesen meghosszabbítanám a prémium tagságot, amennyiben visszakapom a csp-ket.
Továbbra is tartom magam ahhoz, hogy sehol nincs leírva az a szabály(ha ugyan szabály az íratlan szabály egy ilyen játékban), hogy elveszik a csp, ha lejár a prámiumtagság. Mindenképpen szeretnm ezen ok miatt visszakapni, hiszen ha olvashattam volna róla, akkor nyilván nem hagytam volna veszni. Nem kevés őskövet vásároltam már ezidáig, ezen a 6dn-on igazán nem múlott volna semmi.
Dátum: 2010.06.29. 17:36:59
Válj Te is prémium taggá!
Néhány őskő felhasználásával Te is prémium taggá válhatsz.

A prémium tagság előnyei:

* életpontodat - ha nem vadászol - sokkal gyorsabban regenerálod
* varázspontodat vadászat közben sokkal gyorsabban regenerálod
* ha harc során veszítesz, csak kevesebb lélekenergiát rabolhatnak tőled, mint halandó társaidtól
* 25%-kal több cselekvéspont áll rendelkezésedre, mint a nem prémiumosoknak
* A cselekvéspontok maximuma 250 helyett 400
* Saját képet tölthetsz fel karakterednek
* Elnevezheted befogott állataidat
* A legnagyobb csatáidat archívumba teheted, így a rendszer nem törli őket


Szeretném tudni, hogy ez a szabály hol van leírva, tehát miért veszett el a 400feletti csp-m.
Én nem találok erre vonatkozóan instrukciókat.
Szeretném visszakapni a csp-imet.
Ez olyan, mintha a büjog-ból törölnék az ártatlanság vélelmét.
Szeretném látni írásban azt a szabályt, ami alapján törölték a csp-imet. Köszönöm!
Dátum: 2010.06.29. 16:22:14
Szia, sziasztok! Óriási problémával fordulok hozzátok, remélem tudtok segíteni. Mivel államvizsgára készültem, elküldtem a karakterem katakombába a mai napig, hogy addig is gyűjtsem a csp-ket. Több mint egy hete össze is gyűlt 400csp. Kiváltottam a prémiumtagságot, hogy gyűjtse tovább. Néhány napja néztem rá, akkor 650körül járt. Ma beléptem, mivel vége a vizsgának és folytatódhat a játék. Látom ám, hogy csak 400csp-m. van. időközben lejárt a PRÉMIUMTAGSÁGOM. Hogy tudnám visszaszerezni a csp-imet? Nagyon szomorú lennék, ha potyára gyűjtöttem volna őket. Köszönöm válaszotok, üdvözlettel Barbaradzsanajszky.
Dátum: 2009.10.06. 07:06:44
Melyik elem nem fém?
Hidrogén.
Nitrogén.
Lítium.
Szén.
(A kérdés lehet, hogy nem pontos, de a Lítium lett volna a helyes válasz a kérdést feltevő szerint. )

Mit szóltok hozzá?
Oldal: 1