Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Oremus_70

Oldal: 1
Dátum: 2012.04.16. 20:24:41
Elkezdtem 3-at növelni az egészségemen,ebből kettőt elfogadott és a harmadikat nem.Mit lehet ezzel kezdeni?Kopogtassak a Behonál?
Dátum: 2011.08.15. 19:19:31
Ne sírjunk.Minden játékban eljön az idő mikor "minden tökéletesen működik" és van már igény az apróbb néhány(esetleg csak egy?) játékos által felvetett "kapitális"problémák javítgatására.Én személy szerint örülök,hogy bekerült a szövetségi küldetés,ismét mindenki örömmel vadászik mert megéri,minden szövetségnek rengeteg új építeni valója van,megreformálódott a háborús rendszer stb,mert ezek szerint ezt találta a játékvezetés a legkomolyabb fejleszteni valónak.

Lehet,hogy abba kéne hagyni ezt a játékot mert ha így megy tovább több lesz a nerf mint a fejlesztés.
Dátum: 2011.02.02. 15:14:43
Nem lehetne valamit csinálni,hogy 65.szinten ne a 115. szintű királynőt kelljen ütni?Nem igazán megy.
Dátum: 2010.08.13. 14:10:45
"Ha fel akarsz zárkozni annak ellenére hogy késöbbindultál, akkor javalom az 5ös világot!!!!"

Tehát ha nem tetszik húzzak át a V5-re.Az ilyen bunkók miatt szokott törölni sok ember.

Birka

"A szint szerinti ismételhető meg baromság. Legkésőbb 60. szintre mindenki lemaxolta magát aki foglalkozik a küldikkel, onnan meg mindenkinek azonosak a küldik! AVn amit alacsonyabb szinten könnyű, van amit magasabb szinten, de összességében ugyan azon küldiket gyúrhattuk eddig is és ezután is..."

Köszi Birka ,hogy helyreraktál.Igazad van baromság amit javasoltam de ismét igazolva látom,hogy itt már semmi sem a javaslatról szól(ellenérv nem volt csak az ,hogy baromság) látszik ,hogy ez néhány játékos szívügye és a többieknek kuss.Nem is tudom a Miklós még beleszólhat ebbe az egészbe vagy Birka te már eldöntötted,hogy ez baromság és nem lehet így.

Na mindegy lesz ami lesz én kiszálltam.Ekkora tudással szemben én hogyan is javasolhatnék valamit.
Dátum: 2010.08.13. 13:34:11
Akkor most miért is kell változtatni a kábításon?Azért ,hogy ne kapjon ingyen LE-t és ne erősödhessen minden karakter egyformán?
Dátum: 2010.08.13. 13:08:06
Birka:A 90. szint és pl a 82. szint vége közt 82 db karakter van.Kont.szűkítéssel óránként üthetőek.Persze felfelé is támadhatsz és persze ott van a KH is.Ez is kevés?Aztán készülődik az Avataros dolog is .Mi kéne még?Ja közben legyen rosszabb a többieknek.Na azért ezt nem feltételezném rólad.

Már leírtam a javaslatom,de megteszem még egyszer:
Szerintem az ismétlődő küldetéseket a karakterek szintjéhez kéne igazítani.

pl: Küldetések 50(ez alatt nem hiszem ,hogy össze lehet hozni az ismétlődőt)-70. szint a szintnek megfelelő küldetésekkel .71-90 szint stb

Miért kelljen egy 50. szintű karakternek ugyanazokat az ismétlődőeket megcsinálni mint egy 120. szintűnek?

Persze lehet,hogy ez több munka és lehetnek viták a sávhatároknál,de pl az epikus tárgyaknál mis sávosan működik a dolog.

Amúgy a karakterem nem mágus és még csak pók sem vagyok.
Dátum: 2010.08.13. 12:40:15
Kedves Rokamoka!

Látom hülyének nézel de ez nem zavar hisz én is annak nézlek téged.Mindig akadnak buzgó alattvalók akik az ellenérveket hasonló stílusban söprik le az asztalról.Ilyen vagy például te.A "milyen játékot játszol?" illetve az "Érted már?" komoly érvek és segítik az érvek ütköztetését.Akkor én most búcsúznék is a fórumtól mert látom itt ha valakinek más véleménye van akkor ezt kapja.
Dátum: 2010.08.13. 12:28:41
Szerintem az ismétlődő küldetéseket a karakterek szintjéhez kéne igazítani.

pl: Küldetések 50(ez alatt nem hiszem ,hogy össze lehet hozni az ismétlődőt)-70. szint a szintnek megfelelő küldetésekkel .71-90 szint stb

Miért kelljen egy 50. szintű karakternek ugyanazokat az ismétlődőeket megcsinálni mint egy 120. szintűnek?
Dátum: 2010.08.13. 12:18:42
Neked lehet,hogy 100% körüli kábítással ultrakönnyű,de 40% körülivel,nem kimaxolt szívóssággal nem biztos,hogy ugyanaz a kategória vagyunk.Az állatos és a térkapus nem változik,a vadászósokat ezután sem választja épelméjű karakter és a kalandos sem gyöngült sokat.Akkor mi az a 2-3 használható?A kritikusokat sem nagyon tudnám bevállalni pedig a szintemen nem vagyok a legrosszabb.
Dátum: 2010.08.13. 12:09:35
Semmi gond,azért vagyunk itt ,hogy beszéljünk róla.

"Te mégis melyik játékkal játszol/játszottál eddig?" Én ezzel a játékkal játszottam és a könnyítésekkel, egyet is értek(ezt tudhatod,ha elolvastad az eddigi hsz-omat) de nem látom be miért kell a kábítóst nehezíteni.Ami könnyű az mindenkinek könnyű miért kell ehhez hozzányúlni.Ez főleg az alacsonyabb szintű karakterek számára rossz.Persze ez általában nem érdekel itt senkit.

A reform iránti nagy vágy az ismétlődő küldetéseket elért,a tápot eddig maximálisan kihasználó,magas szintű,prémiumos karakterek vágya volt és ezekből is csak kevesek hangja hallatszik el a játékvezetésig.Ezek főleg belsősök,barátok/jóhaverok/ismerősök.Régi TF-es múlttal rendelkezem és tudom ,hogyan megy ez a Beholdernél.Szerintem ezen a fórumon is kevesebb mint 100 ember szólt hozzá vagy azért mert nem érdekli a nagyon fontos egyensúly és jó volt neki így is vagy mert tudja ,hogy bármit mond is a belső kör lehurrogja vagy egyszerűen csak tojik rá,hogy mit mond.
Dátum: 2010.08.13. 11:32:31
Szerintem hagyd Maffia.Azok az emberek(ld pl Birka)akik eddig már széttápolták magukat hirtelen úgy gondolták,hogy másnak ez nem jár.Ha prémiumos,ha nem.Pont úgy mint a bankoknál.Nem tetszik valami,hát változtatom a feltételeket.Nézd meg a könnyítéseket.Ettől aztán nem lesznek népszerűbbek azok a küldetések.De a szigorítások brutálisak.
Dátum: 2010.08.13. 11:08:47
Kedves Birka!

Már sok szépet és jót hallottam rólad és örülök,hogy ezzel a hozzászólásoddal nem cáfoltad ezeket.

"OFF:
"Ha nem prémes" felvetéssel mehetsz a kamrába... A prém tartja el a játékot, azaz a nem prémes játszon ahogy tud, és ne rinyáljon! Nagyon unalmas kezd lennyi, hogy egy 7-8 huf/ősköves játékban folyamatos a rinya! Ha kimész a kínaiba, akkor 1 ebéd árából kijön 100 őskő, ami 15 hét prémium! Aki meg jön nekem a prémesek előnyeivel és a jogtalan versennyel, az gondoljon bele, hogy semmilyen versenyen nem lehet elindulni úgy, hogy nincs a felszerelésre keret, hobbi szinten lehet művelni az adott sportot/hobbyt minimum költségvetésből, de ne akarjon esélyegyenlőséget aki nem áldoz rá!"

Tehát aki nem költ rá annyit amennyit te az kussoljon vagy töröljön?Vajon mire mennének a prémiumosok a sok "töltelék"nélkül?
Amúgy prémiumos vagyok Szent ősi karddal ,Grebatusszal stb.

Én csak esélyegyenlőséget szeretnék.Ezentúl senkinek se járjon ami neked eddig járt,ugye?
A szörnyű táp mindig csak azok szemét szúrja akik eddig maximálisan kihasználhatták.Nekem nem fáj az ,hogy másoknak könnyű egy küldetés de azt elvárnám,hogy akkor nekem is az legyen és ne az mondja meg mi legyen ezután aki eddig élvezte az előnyöket.Egyetértek mindennel ami mindenkinek könnyebbé tenné a küldetéseket de a nehezítést ellenzem.

"ON:
Éjfélkor beállok preventuszban és kábítós cuccban, másnap délre fixen megvan a küldi. 0 PP befektetéssel, 0 TP kapással megvan 26k LÉ, na ez volt a durva benne!"

Látod én nem sajnálom tőled a 26K-t,de valljuk be ez a te szinteden nem túl sok,talán egy fél tul.fejlesztés esetleg 1 szakértelem.Te miért sajnálod ezt másoktól?
Dátum: 2010.08.13. 10:35:43
Jelenleg 53.szintű vagyok és 1-2 napon belül meglesz az ismételhető küldetés.Ha nem prémes cuccokat veszek akkor akkor kb 34% kábítást tudok összeszedni (misztikus titanit pajzs 5%,gyémánt rúnabot 17%,kábító gyűrű 12%),ha prémest akkor ez felmehet még 3-4%-al.Túl nagy kérés lenne-e a játékvezetés felé,hogy a kábítós küldetést én is olyan feltételekkel csinálhassam mint azok akik már előbb elkezdték?
Dátum: 2010.08.13. 10:02:45
Ezért természetesen a kábítást kell büntetni,ugye?
Amúgy csak az első ad teljes értékű jutalmat a többiért már nem nagyon éri meg.A 30 kábítás a szintedhez képest esetleg sokkal gyengébb cuccokban azt is jelenti,hogy van amikor el sem találod az ellent.Ha erős karakter(magas TÖ) vagy akkor meg sem támadnak csak a sokkal erősebbek,ha gyenge vagy és sokan támadnak akkor meg nem találod el őket.Mindkétszer lassú és sok veréssel jár PP nélkül.A néhány jól beállított karakter miatt kéne büntetni a többieket?
Dátum: 2010.08.13. 09:42:16
Csak ámulva nézek és nem is értem ezt az egészet.Eddig azt hittem,hogy ez a reform egy komoly dolog.Én azt feltételeztem,hogy ez az egész arról fog szólni,hogy a szinte teljesíthetetlen senki által el nem vállalt küldetések cserélve vagy könnyítve lesznek.Úgy látom a dolog nem errefelé halad.A legnagyobb problémám a kábítós küldetésekkel van.Nem értem,ha valami jól működik ahhoz miért kell hozzányúlni?Nézzük meg jobban.
Elviekben már 40.szinten hozzáférhető (maxos kereskedelemmel) a gyémánt rúnabot(17%) a Krausos(30%) is megvan Epikusból de meg lehet szerezni a 2. entitásból is.A kábító gyűrű(12%)nem nagy probléma tehát alacsony szinten is össze lehet hozni kb majd 60%-os kábítást.Ezért a kicsiknek jó.
Egy nagyobb szintű karakter leveszi magáról a LE szívást adó ékszereit,a szintjéhez képest TOP fegyvert,pajzsot,kockáztatja,hogy pihenés közben agyonverik őt és az állatait is,ellopkodják a kiégett ősköveit stb.Szerintem ezért teljesen korrekt még külön meg is büntetni.Nem elég,hogy amíg PP-t és CSP-t gyűjt addig nem tud haladni a küldetéssel(egy támadásból nagyon szerencsés esetben 1-3 kábítás,hiszen lebutított szerkóban áll) hanem még meg is növeljük a kábítások számát.
Ez nem reform hanem büntetés.
Oldal: 1