Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Offsboy

Dátum: 2015.10.08. 00:05:38
Most akkor ez így a témához kapcsolódóan direkt?

A nyereményed: Barátság kristály
Dátum: 2015.10.07. 20:35:20
Ezek szerint már be is kerültek a szerencsekerék jutalmak közé az új tárgyak.
A nyereményed: a Felemelkedés gyémántja (180)
Idézet: Multifilter - 2015.10.07. 19:17:35
Én addigra már eléggé be szoktam karmolni, ezért kérdezném: Tényleg ennyi csaló van?

Ez kész!
ha valaki szívatni akar valakit, simán licitálhat a nevében.
Van benne valami, viszont ha csak személyazonosság igazolása után lesz beírva a tárgy, akkor úgysem fog senki licitálni a nevedben.

hogyha valakiről utólag kiderült, így szerzett tárgyat, akkor mit tegyünk
Arról van szó, ha már megtörtént a dolog. Ha találkozó utáni hétfőn megjelenik egy tárgy nálad, akkor csak megkérdezed az ÜSZ-t, hogy be voltál állva és nem emlékszel a licitre, vagy tévedés történt-e.
Dátum: 2015.10.07. 19:18:06
Ha valaki elhurcol a kínzókamrába, megkapod az összes lélekenergiáját (de max. szint*500 LE-t)

Azért ez a 263. szintű pajzsban elég ütős. A szkarás AF csökkenti ezt, mit lehet tudni?
Hiányolom a "legyen megcsinálva a védelem, és legyen büntetés a csalásért" szavazási opciót.

1) A személyes adatok tárolására vonatkozó szabályokat betartva (hogy ne legyen bajotok) tök jó. Arra valóban kell valami, hogy karakter átadásnál ne lehessen visszaélni ezzel, esetleg találkozóra átadjuk, majd azután visszaadjuk a karaktert az eredeti tulajnak; ez kijátszhatja a rendszert.

2) Csalásnál ugyanaz az eljárás következetes, mint minden felfedett csalásnál; a büntetés. Pontos büntetési tételbe is belemehetnék, de a lényeg, hogy ennek legyen elég elrettentő ereje; ha már veszik egyesek a bátorságot, hogy a találkozóra valóban megjelent licitálókat rövidítenek meg ilyen módon.
Dátum: 2015.10.07. 18:45:08
Nem magadon erősítettél? Mert akkor a klón is erősödik.
Amúgy nekem is gyanús, 800-800as gyengítő szakikkal néha akkorát rám sóznak, hogy csak pislogok.
Illetve ha váltottál 30pp-re 15ről, akkor is erősebbek.
Dátum: 2015.10.06. 20:44:55
Ha krit vari turbóval állsz amikor klónozás van, akkor a következő klónozásig szopatni fog a saját klónod mikor épp nem azon van neked a turbó.

Az szb-t nen értem, én amire teszem a turbót, ha az bejön akkor ül a krit is 100%-ban.
Dátum: 2015.10.06. 20:29:11
Magas kritvari mellett hogy lehet szoppantyú a kritikus varázslat? Azon kevés játékelem közé tartozik a kritikus, ami randomfüggetlen. Ha nem elég, emelsz rajta.
Eredeti témához vissza. Én nagyon örülök, hogy vagytok akiknek még a PvP ad némi kibontakozási lehetőséget. Bár számszerűen nem láttam utalást hogy mennyit is jelent ez nektek, gondolom egy apró szörnnyi vadászat is kijön jobb napon a plusz 1% Le szívás védelemből.
Viszont ha elolvassátok még egyszer a javaslatom, azt szeretném csak, hogy ajátékosok maradék 90%+ ának is hasznos legyen a kristály, és adjunk neki új funkciót is. Mert kevesen olyan szerencsések, hogy a környezete lehetővé teszi az only-pvp játékot.
Dátum: 2015.10.06. 13:57:24
LEhet szubplazmásan kihívni, linkre kémkedni, juhú!
Dátum: 2015.10.06. 12:41:30
Amit te kérsz szerintem kb. 50szer kérték már itt a fórumban, és még mindig így van, szóval ez azért előre jelez valamit. Egyébként az ilyen esetek számát is lehet csökkenteni, varázslatelnyelés (mágia) és elnyelés (állatok szintje, narancs myto) növelésével ha tényleg sokkal gyengébb az ellenfél, akkor hiába mákol be mindent, nem lesz számszerileg esélye. Taumaturgia növelésével pedig akkor is durvát fogsz sebezni előbb utóbb ha nem találsz be a varival.
Dátum: 2015.10.06. 11:56:54
Bizonyos szemszögből neked is igazad van, de úgy látom (nem minden témában, de nem is csak ebben), hogy míg mi próbálunk egyezkedni, addig te kizárod a kompromisszum lehetőségét és párszor elismételed mit gondolsz, ha nem fogadjuk el, akkor te se a mienket és többször nem szólsz a témához, míg elülnek a hangok.

Az aláírásod egészítsd ki:

"Ugyanitt ingyen pszichoanalízis!"
Dátum: 2015.10.06. 08:04:00
Idézet: Ariel - 2015.10.05. 22:01:06
Idézet: Miklós - 2015.10.05. 17:15:54
A fétisek, és igy a fétisszilánk is a 100 pontos kategória, így belátom, igazatok van, ennek az ára csökkenthető, 260 pont lesz.

A fétisszilánk még mindig borzasztóan drága. 10 darab kell belőle a legelső fétishez, így szerencsekerékből 2600 pechpont árán jönne össze a fétis, ami 4 év!
Mindezek mellett van egy halom minievent, ahol 6-8 hetente lehet egy új szilánkot szerezni, sőt, az asztrális kincsekből is megszerezhető.
Az erősebb fétisekhez valószínűleg még több szilánk kell, tehát még kevesebbet fog érni darabja.
Max. egy év, és a játékosok azon fognak problémázni, hogy túl sok a 260 pont, lehessen visszaváltani a szilánkot, mert már a csapból is ez folyik.

Be lehet állítani az UR kincsek közé úgy, hogy még ritkábban essen mint a többi, de a 260 pont irreális. Ilyen ár mellett mindenképp kellene egy kikapcsolási lehetőség!

Amiatt, hogy egy idő után ugyanúgy haszontalan kerülgetni való lesz a hátizsákban, mint az egykoron értékes relikviaforgács vagy barátságkristály pl. (én is max. egy évre datálom ezt), ezért tartom soknak a 260-at.

Miklós; matekozzunk. A fétiszilánk=10 csepp=200 asztrálszilánk. 1 asztrálszilánk=1 őskő=1 pechpont, mivel 10 asztrlászilánk=1 asztrláis kő=10 őskő

A szilánk ezek alapján 200-at "ér", a csepp 20-at, tehát 20 asztrálszilánk is 20at. Legyen akkor 50 asztrálszilánk 50 pontért a keréken, pechpontarányra ugyanannyi; viszont
1) akinek nem hasznos, nem kerül akkora gödörbe
2) be lehet váltani mytora, asztrális kőre,csatlóskristályra stb.

Alapvetően azt gondolom, hogy nagyonsokszáz pechpontért csak olyan maradandó tápokat szabad betenni, amik végig ott világítanak az adatlapodon, mint pl. a relikviák. A fétisszilánk nem az. Az 1/10-e egy olyan dolognak (jelenleg ezüst végzet fétis), ami nem hiszem hogy szignifikáns előnyt adna a bronzhoz képest. És ha az ezüst meglesz max fél-1 év múlva a többségnek aki komolyan veszi, akkor talán (?) jön az arany fétis, ki tudja mekkora táp upgradekkel (de gondolom nem túl nagyokkal). Ezek elenyésző összetevője 1-1 fétisszilánk ahhoz, hogy 200-260 pechpontért áruljuk őket. Amióta megvan a bronz fétis, meg sem tudom mondani van-e egyáltalán fétisszilánkom, vagy mennyi van. Annak ér sokat, akinek még nincs bronz fétise, akinek megvan, annak töredékét.

Barátság kristály.
Tegye fel a kezét aki nem a szövetségi bajnokságban lövi el a pp-ket. Az a sokkal kisebb hányad aki nem; és rendes portyát nyom, mennyi LE bevételre tesz szert 1% LE szívással vajon? A napi LE bevételének ez vajon kimutatható része-e? Segítek, nem az.
Térkapuban működik még a LE szívás, amíg el nem ér oda az ember, hogy minden LE-t kiszív belőle (nekem valami 120. szint körül volt ez talán), aztán ugyanúgy haszontalan.
Miklós, a helyzet az, hogy a barátság kristálynak jelenleg az égvilágon semmi haszna nincs. És ahhoz NAGYON sok pechpontba kerül. Ha bent akarod hagyni, akkor érdemes rátenni egy másik funkciót (pl. szb-ben CSAK barátság kristálynyi LE szívás), hogy újra legyen értelme. Ezt akár relikvia formájában is lehet, Quellon úgyis hiányolja másik topicban.
Dátum: 2015.10.06. 06:41:09
.
Dátum: 2015.10.02. 16:26:02
(főleg a pechpont értékeket, ha ellenvetés van, matematikai - LE-re átszámolt levezetést kérek).

Inkább erre menj már rá, kéne valami okos alátámasztás is, ha már nekem sem sikerült azon kívül ideböffennem, hogy "sok"

[mod]

matek:

Tavaszi fesztivál
kristály mytoaffinitás: 50 életkehely

A fétisszilánk pedig 100 mini eseménybigyó szokott lenni.
Dátum: 2015.10.02. 16:00:23
Szerintem tök jók, bár a 400 pechpont az nagyon durvának tűnik (mert az is).
Dátum: 2015.10.02. 15:07:12
Ha V4-en vagy, el kell költened majdnem az összes LE-t (majd valaki megmondja pontosan mennyi alá kell menned), csak aztán lesz elérhető, hogy előgyere a katakombából.
Mindketten ksipályáztok
LE csak második?
Dátum: 2015.10.01. 07:08:36
Ahhoz túl gyorsan léped a szinteket hogy erre esély lenne anélkül hogy abbahagynád a játékot.
Dátum: 2015.09.30. 21:01:24
Ha zavar hogy kamráznak, vegyél szkarabeuszt, akkor csak az ütőtávban lévőkre kell felkészülnöd.