Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Offsboy

Dátum: 2015.11.18. 09:56:50
Idézet: Zizi - 2015.11.18. 09:52:47
Sziasztok!

2015 nov. 15-én és ma is SMS-sel vásároltam 30-30 db őskövet.
Miknor fogom ezeket meg kapni?
Ha a köveket nem is kapom meg a 2000 Forintom jól jönne vissza.
Köszönöm!


Játékban jobb felső sarok "Segítség/Levél írása az ügyélszolgálatnak/befizetéssel kapcsolatos probléma"
Idézet: Miklós - 2015.11.12. 16:03:34

3. Aukciós fétis. Egy új fétis, ami itt, az élő aukción megszerezhető. szint: 150, TP: +14. Passzív képesség: minden nap, a belépéskor kapsz 1-2 aranydukátot. A 2. aranydukát esélye a csatlós szintjétől függ (150. szinten 0%, 250. szinten 50%).

Előre hozom a topicot, mert ha visszaolvasol itt pár oldalnyi hozzászólást, igényelne a fétises téma némi plusz infót a máshonnan megszerezhetőség tárgyában.
Dátum: 2015.11.16. 20:39:28
Szerintem igen.
Dátum: 2015.11.16. 10:50:09
Idézet: Doomlord116090 - 2015.11.16. 10:06:57
Azt is jól írod,hiába írtanák ki lenne másik.

Nekünk azzal kell foglalkozni, hogy mi készen álljunk arra, hogy meg tudjuk védeni magunkat. Vagy legalább arra, hogy olyan demonstratív erőt képviseljünk, hogy ne minket tekintsenek célpontnak. Ezen akár az EU-t, akár Magyarországot is érthetjük. Az autód is csak akkor van nagyobb biztonságban, ha van benne plusz 1-2 jól látható védelmi rendszer, ami a szomszédéban nincs; az összes tolvajt, terroristát nem lehet kiiktatni.
Dátum: 2015.11.16. 07:06:45
Hú, hát remélem azért ennyire nem lehet ezt egyértelműen megjósolni. A szélsőségesség nem annak függvénye, hogy az őshonos társadalom hogy kezeli a menekülteket, hanem évtizedes/egy egész élet alatt történő mentális mérgezés eredménye. Szándékosan nyitottam a "Párizs" topicot, mert legalább az esélyt adjuk meg, hogy ne kösse össze mindenki automatikusan a menekültekkel az eseményt. A Buda elfoglalásos analógia is szépen hangzik, nekem is eszembe jutott, de inkább örök idealistaként bízom abban, hogy mások a felelősök. Egy olyan csoport, akik összehangoltan Párizs 7 pontján egy időben terrorcselekményeket tudnak kivitelezni (sajnos 100%-os hatásfokkal, tragédia bekövetkezése előtti lefegyverzés, megelőző felderítés, elhárítás nélkül), azokról elképzelhetőnek tartom azt is, hogy a menekültkérdést is a maguk hasznára tudják fordítani. És lám, a célját elérte, máris emberek milliói hibáztatják a menekülteket. Pedig nem ők a hibásak, ha valaki, akkor Európa, hogy kudarcot vallott a menekültek kezelésében, nem volt felkészülve saját maga védelmére.
Egyszerűen - ahogy te írtad - Európa gyenge. Ideje felébrednie, hogy a határok nélküli, hatékony országvédelmi rendszer nélküli jóléti világ nem életképes a jelenlegi világkörnyezetben. Hogy az élet egy illúzió abban a formájában, hogy egy Párizsi - de írhatnék Amszterdamit, Brüsszelit is - kávéházban ücsörgünk, a telefonunkat nyomogatva, és azon kesergünk, hogy a túltenyésztett fajtatiszta kutyámnak nem tudtam megvenni a kedvenc tápját, miközben fogalmunk sincs, hogy mi történik a világban. Látjuk a hírekben, hogy egy robbantás itt, egy lelőtt utasszállító ott, egy polgárháború amott - egy Afrikai országban, amit el se tudnánk helyezni a térképen. Amúgy is kit érdekel? Messze vannak. Egyáltalán nem meglepő, hogy kiszúrták Európát maguknak Európa sérült kiscsirke ebben az akolban. Ha ezek után nem állítják vissza a határellenőrzést egész Európában, biztos falnak megyek. Franciaország, Európa - és aki még a segítségére kel (USA, Kína) - kőkemény erődemonstrációt kell hogy mutasson, különben biztos hogy nyugat-európai területen dúló háború lesz a vége, és az nagyon nem lenne jó nekünk.
Dátum: 2015.11.14. 12:42:23
Szerintem sem lehet ennyire közvetlenül összekötni a migránsokat és a tegnapi esetet. De nem lep meg, hogy aki migráns akciót akar látni benne, annak ez a legjobb casus belli.
Dátum: 2015.11.14. 09:51:25
Mit gondoltok? Tragédia, hogy ilyen megtörténhet és megtörténik. Részvétem minden érintettnek.
Én pl. azért nem tartom a csatlós fűszert nagy tápnak, mert csatlóseledel vásárlása nélkül is van már 2 db 400as csatlósom, meg a többi is elég jó szinten van.
Idézet: Ariel - 2015.11.13. 20:00:43
Idézet: Alendaar - 2015.11.13. 15:20:34
Ilyen erős tápot adni úgy, hogy az (hosszú távon) nem elérhető a nagy többség részére, az nem fair.

A szívósság övét ez sem éri utol...

A szívósság öv megszerezhető a játékban is.
Idézet: Zooleee - 2015.11.13. 17:00:01
Nemrég javasoltam, hogy legyen fétis amit Szerencsekeréken lehet csak kipörgetni, erre Miklósék lehurrogtak mondván az nem jó hogy nem mindenki jut hozzá.....

Idézet: LanMaffia - 2015.11.13. 11:45:53
Megértem azt az álláspontod, hogy legyen csak találkozón megszerezhető relikvia, mert az milyen unique.

Egy 16. fétis a meglévő 15 mellé semmivel nem teszi hűde különlegessé, egyedivé a karaktert, csupán olyan nyers tápot ad, amit nyálcsorogva néznek otthonról akik nem tudnak eljönni.
Idézet: Emishi - 2015.11.13. 09:05:50
Nahát...10 pontos hozzászólás ilyenem sem volt még

Ne aggódj, nem a tartalma miatt van, hanem mert mindenki alapból 10 pontról indul, és neked még senki nem húzta le ezt. Amint jön egy akármekkora (nem 10es) pontozás, átszabja majd az egészet.
Idézet: Iceman_96 - 2015.11.12. 22:01:14
Am szép és jó hogy bejön még 1 fokozata a relikviáknak, de mikor kerülnek be végre a mytokronitos relikviák a játékba kuponért?

+1
Elég régóta várunk már rájuk, megkönyörülhetnének rajtunk.
Idézet: Lújzi04 - 2015.11.12. 22:03:10
Engem nem zavart volna, hogy ha csak univerzum ura kapja meg a fétist

Na mondjuk ez pont betalált.
Idézet: Lújzi04 - 2015.11.12. 20:50:25
Szerintem meg kifejezetten jó tétel az új fétis. Felkavarja az állóvizet és akinek kell, annak nagy áldozatot kell hozni.

Sajnos megint az van, hogy bekerül valami újdonság és mindenki olcsón szeretné magáénak tudni.

+1 fétisnek nem sok köze van az állóvízhez, az érvelés pedig nem az olcsóság mellett szólt, hanem hogy megszerezhető legyen máshogyan is.
Nekem is ez jutott eszembe, az a 40-50 mytoszint (és +25-30 tul, ami 2-3 hét alatt megvan nulláról is) mindenre, az elég durva előny. Persze tudom, meg kell venni. Lehet így is lesz, de ettől még nagyon durva előny, ha máshonnan nem lehet majd beszerezni.
Dátum: 2015.11.12. 14:44:24
Azt hiszem nyári fórumon született az egyetértés, hogy addig igya a löttyöt, míg 90% fölé nem ér az ÉP. Márpedig ha én emlékszem rá, aki nem jegyzeteltem, akkor annak is megvan ez aki jegyzetelt.
Dátum: 2015.11.12. 14:12:22
A gyógyitalos dolog kb. 1 éve lett megígérve, hogy meg lesz oldva. Szerintem aki követte az akkori történéseket, az nem fog már ÜSZ-re írogatni, mert erős deja vu érvelni mellette, nagy nehezen meggyőzni róla akit kell, megkapni az ígéretet, majd várni hogy ne történjen semmi. Pedig élő fórumon is sokan kérték, tippem sincs miért nem került be már.
Idézet: Ariel - 2015.11.11. 10:29:02
100 fölött minden második után nő.

Én ezt nem figyeltem, most néztem meg emiatt.
Egy nagas csatlósnál ez van:
tudás: Meghatározza a csatlós összes többi képességének maximális lehetséges szintjét. A tudás képesség nem lehet nagyobb, mint a szinted.
Szint: 111
(Fejlesztési költség: 102 mytokronit)

111-es, és 102be kerül a fejlesztés, így szerintem 100 felett 100+felfelé.kerekít((szint-100)/10) lesz az a képlet.
Idézet: Doomlord116090 - 2015.11.11. 07:50:10
Igazából őskő nélkül nem lehetséges.Annyi szintlépés,állat befogás,stb... kell hozzá,hogy ezt a 100 küldire egy vagyont elcsesztél.

Minek kell belekeverni az őskövet? Megcsinálta, grat neki. Ez nem csökkenti az érdemét, mellesleg az csak rá tartozik, hogy mire mennyit költ. Utána lehet csinálni,és megmutatni ki mit hoz ki jobban a helyzetből.

Nem mellesleg:
Isteni dekrétum
Típus: egyéb
Szint: 1
Felhasználásakor aktuális küldetésed teljesül, és jutalmul 1000 tapasztalati pontot kapsz.