Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Offsboy

Dátum: 2017.06.26. 16:29:50
Ha nem olyan szövetségben lennék, aki magasról tojik az szb-re, valószínűleg rég abbahagytam volna már. Hogy miért? Mert az szb a pp elköltésre van. Szar dolog, hogy ha elköltöd a pp-t, akkor mások taktikáját csorbítod (=totál hazavágod), de az egyik opcionális (szb taktika), a másik meg sajnos muszáj (pp elköltés). Valform fókuszátorral már kevesebb mint 72 óra alatt tele a pp tároló, nulláról. Most hagyjuk azt, hogy kinek van meg nincs hozzá megaesszenciája, aki akarja elég gyorsan gyűlik manapság ingyen is. Örülök ha 2-3 naponta gép elé kerülök és elköltöm a pp-t, így is elég bosszantó ha ez a nap a hétfői szünnapra esik (mi értelme annak is, MI???????), nemhogy még kedden 10eket ütögessek, meg szerda csütörtökön is keveset....pfff. mi van veletek emberek? A homokozótokért másnak rohadjon bent napi 100 pp-je, és ezt elvárjátok? Turul néha elég vad dolgokat tud fórumra írni, de most totál igaza van.
Lan, szinte hihetetlen, hogy az AL-ben is képesek vagytok egy ilyen faxságért korlátoztatni mindenki játékát, és kibaxni a saját társaitokkal.
Dátum: 2017.06.23. 10:33:56
Szép gondolatmenet, teljesen más fekvése van így a dolognak. A Miklós által leírt és általam reagált 3 sorban nem volt pp inspirációról szó, véleményem V1-2-3-ra vonatkozik természetesen.
V5-6 nem érint, nem is pofáznék bele.
Dátum: 2017.06.22. 21:08:33
A programozásban a legritkább esetben van olyan, hogy "ennyi". Inkább olyan van, hogy egy jól működő rendszert kiegészíted valamivel, és sok -
addig jól működő - funkcióban jelenhet meg téves működés. Gondolom nincs programozói képzettséged, azért írtam le.
Dátum: 2017.06.22. 19:52:29
Felesleges szabályzások, kódbonyolítások tömege egy olyan igényre, aminek létjogosultsága is eléggé megosztós. Ne nagyon reménykedj.

* Egyébként Lanmaffiával értek egyet, ha x tag képes sok100, vagy 1000 pp-t taktikába építve elverni utolsó körben, miért ne érdemelnék meg, hogy nyerjenek? A lehetőség ott van mindenki előtt.
Ebből a játékból sosem lesz már pvp, mert egy két nagyhangú mindig felszólal, hogy nehogy elvigyék 5 vadászatnyi LE-jét. Miklós meg nem tud mit csinálni, így is kevés a játékos, csak azok a fejlesztések kerülhetnek be, amik ellen nincs nagy kampány. Engem érdekelne ez a szörnykreálós fejlesztés, talán az nem ütközne falakba, de annyi energiát nem tudok beletenni, hogy nagyon ráfeküdjek az ötletelésre.
Mindenesetre azokat kellene az elején tisztázni, hogy népszerűbbé váljon az ötlet, hogy:
- miben lenne ez más, mintha egy térkapus szörnyet csapkodok a térkapu pontokért? Biztosan senkit nem indít meg az 1 lószerszám, amit adhat jutalomnak, amire majd x év múlva jön ki egy tök irreleváns felhasználási mód kényszerpályaként (pl. ősi aranypénz).
- miben adja meg a sikerélményt és a verseny érzetet? mitől fognak az emberek arról beszélni a fórumon, hogy "XY-t, a szintkörnyékem bajnoka által generált klónt lenyomtam, dekirály". Mitől fognak hosszútávúmotivációt és kihívást látni benne?
Ezeket jó lenne így látni előre, amúgy nagyon támogatom.
Idézet: Miklós - 2017.06.19. 12:12:28

Szövetségi bajnokságban korlát a napi győztes csatákra (ez elvileg az inspiráció miatt merült fel, de nem biztos, hogy jó ötlet, hiszen akkor aki nem tudott 1-2 napig csatázni nehezebben hozhatja be a lemaradást!!)
Kíváncsi vagyok, hogy az a jóképességű, aki ezt feldobta, tudja-e mik azok a megaesszenciák, és hogy valóságformázás esszencia használatával akár 100pp is kapható egy nap. Persze ha kerül be más, alternatív pp elköltés azok számára is, akik mondjuk 1 embert látnak a portyalistában, az más.
Köszi! Most meló miatt kimaradtam, majd talán legközelebb.
Majd valaki legyen szíves egy összefoglalót a hangulatról, történésekről, köszi.
Értem. Bekerül a fejleaztés,már csak meg kell várni, hogy mindenki megvegye amit akar, aztán majd becsepegteted az aranypénzt amikor már nem lesz effektív haszna. Egy mosolynál többre erre nem futja.
Ez az ősi aranypénz kommunikáció szerintem elcsúszott valahol.

Kezdődött azzal, hogy jeleztem, 1-1 legendás tárgy 100 (SZÁZ) őskőbe fog kerülni:
Idézet: Offsboy - 2017.06.08. 03:27:20
50ért megveszed az 5 aranypénzt, 50ért meg prémiumot csinálsz belőle. És ez egy tárgy, nem is elég úgysem egy szett.


Erre regáltál, hogy már mindenkinél halomba áll az aranypénz.
Idézet: Miklós - 2017.06.09. 13:56:45
Ősi aranypénz őskőért: ez igazán csak egy vészmegoldás, elvileg mindenkinél mostanra már hegyekben áll az ősi aranypénz - de azért a biztonság kedvéért rakunk majd be mini-eventekbe is válthatóra, meg ajándékcsomagokban is lesz.


Miután szóltam, hogy ebből 3-4 darab van embereknél, a beszélgetésnek vége szakadt, válasz már nem jött, és most egy másik helyen, más embernek, más környezetben ideraksz egy ilyet?
Idézet: Miklós - 2017.06.14. 16:33:20
Az ősi aranypénz valóban nagyon ritka tárgy, tényleg érdemes már jó előre betárazni.


Szerintem a dolgok rendje itt most az lett volna, ha elismered, hogy nem úgy terveztél az ősi aranypénzzel, mint amennyi tényleg van az embereknél, és ha már azt hitted, hogy el vannak árasztva vele, akkor simán el is árasztod.

Szóval beszélgettünk egy jót, nem voltál képben, majd képbe helyeződtél, és úgy teszünk, mintha meg sem történt volna a beszélgetés, maradt a 100 őskő egy tárgy ára. Ez aztán megadja a kedvet, hogy hozzászóljak bármihez is havi 1x.
Dátum: 2017.06.09. 14:13:11
Offsboy: a varázslatelnyeléssel kapcsolatban igazad van. Az, hogy a mágia varázslatelnyelést is ad, később lett bevezetve, lehet hogy a mágiát már nem 2 pontos súllyal kéne számolni?
Vagy a másik oldal, a varázslatelnyelés mértékét növelni a ráköltött pontok függvényében. Ha a mágia pontértékét növeled, akkor az lesz elszállva. Kerüljön annyiba, többe, mint az IQ? Nem életszerű.

A szeremcse növelésről pajzsban, vannak pontok, ahol nagyobb tápokat lehet kihozni, de lehetséges akkor, hogy a szerencse pontköltsége túl alacsony?
Lehet csak én látom túl tápnak, mert 1 szerencsét növelnem annyiba kerül, mint minden máson 1-1-et, összesen.

Ősi aranypénz őskőért: ez igazán csak egy vészmegoldás, elvileg mindenkinél mostanra már hegyekben áll az ősi aranypénz - de azért a biztonság kedvéért rakunk majd be mini-eventekbe is válthatóra, meg ajándékcsomagokban is lesz.
Ezzel most eléggé mellélőttél, a többségnél max 3-4-5 darab van, annyira gyenge a drop-ja.
Dátum: 2017.06.08. 03:27:20
Én kicsit a 100 őskövet találom erősnek. 50ért megveszed az 5 aranypénzt, 50ért meg prémiumot csinálsz belőle. És ez egy tárgy, nem is elég úgysem egy szett. Egyébként meglepően profi a dolog, nagyon tetszik mennyi lehetőség van benne. Tényleg azt kellene már csak megoldani, hogy legyen értelme a karaktert és a TÖ-t fejleszteni, és baromi izgalmas lenne a felszerelések ilyen mértékű variációja.

* észrevétel:
Páncélnál mágiát növelve kb. 10x annyi varázslatelnyelés érhető el azonos pontból, mintha a varázslatelnyelés-t növelném.

Pajzsban érdekes a szerencse növelés lehetősége. Messze nagyobb táp, mint bármi más.

Bug: elosztom a pontokat, majd piros X-el resetelem (tehát nem mentem el), néha több lesz valamivel az elosztható pont, mint a max. Ez kumulálódik. Nem nagyon látom mi miatt, és mennyivel, de itt bug van.
Dátum: 2017.06.07. 16:30:40
Idézet: Baraty - 2017.06.07. 16:21:55
150. szintű egyéb.


Igen, ott keresem. 100.szintu a legmagasabb egyeb kategoria, a voros kristalyital. Azutan semmi.


* megjelent
Dátum: 2017.06.07. 16:11:24
Kiguvad a szemem se latom a kufarnal az osi aranypenzt.
Dátum: 2017.05.30. 05:20:35
Pedig egy csomószor "elveszted az összes varázspontodat" közben, nálam vágni lehet az izgalmat olyankor. Nyilván 15-kevés kalandnál.
Dátum: 2017.05.30. 00:16:58
2016.12.06. 15:24:45
Bekerültek a játékba a 385-400. szintű epikus gyűrűk és nyakláncok.


Tegnap, 13:02:31
Bekerültek a játékba a 405-420. szintű epikus relikviák.



Első Éjkristály Rubingyűrű

Szint: 400
Erő: +55
Támadás: +55
Védekezés: +55
Egészség: +55
IQ: +55
Mágia: +55
Kábítás: +57%
Elnyelés: +162
Regenerálás: +132
A specializált tulajdonságot 13%-kal kevesebb LE fejleszteni
72% bónusz sebzés epikus szörnyek ellen
+76 sebgyógyítás

Isteni Éjkristály Rubingyűrű
Típus: gyűrű
Szint: 420
Erő: +59
Támadás: +59
Védekezés: +59
Egészség: +59
IQ: +59
Mágia: +59
Kábítás: +61%
Elnyelés: +180
Regenerálás: +150
A specializált tulajdonságot 13.2%-kal kevesebb LE fejleszteni
76% bónusz sebzés epikus szörnyek ellen
+80 sebgyógyítás

----------

Nagy tisztelettel, 6 hónap alatt sikerült updatelni a kincstáblát 4 szériával, no-brain jelleggel +1 mindenre; úgy, hogy az update már most elavult néhány szövetségnek. Tudom, hogy csak egy csepp a tengerben, de azért megmosolyogtató volt az erről kiírt hír. Kb annyi idő lehetett posztolni, mint az új tárgyakat végiggondolni.
Dátum: 2017.05.04. 14:42:39
Nincs infóm, nem vettem meg azt a nevetséges cuccot, azon nevetséges áron.
Dátum: 2017.05.04. 14:28:17
Akiknek gondjuk van a szövetségi bajnokságos klónnal a saját erősségük miatt: a klón rendelkezik a generált hordabónuszával is. A klón olyan hordás lesz, amilyen hordájú szövetség birtokolja a többséget azon a mezőn. Olyan területet kell támadni, amit gyémánt vagy zafír szövetség birtokol, így kisebb sebzést kaptok. Hetek alatt tesztelve, smaragd ellenfélnél 20-30ból van egy bukta, zafír, gyémántnál meg ~200ból.
Dátum: 2017.05.04. 14:23:43
7 havonta ismétlődnek az események, és mivel az év kevesebb mint 14 hónapos, így nem kerülhet mindig, mindegyik esemény 2x sorra.
Dátum: 2017.05.03. 13:51:23
Beváltható lesz ősi aranypénzre.