Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Offsboy

Dátum: 2017.07.27. 05:27:18
Idézet: Offsboy - 2017.07.25. 16:14:47
Kárhozat medál: minden 10 medál eggyel növeli a Kárhozat Vermében a szintek számát, egészen 15-ig (a következő Veremtől, amit kapsz).
kárhozat medálon a veremmedált kell érteni?

Küldetések:
- A kiégett ősköves küldetésben a célszámot 12-ről 6-ra csökkentettük, a küldetés könnyebb lett
a kiégett irányszáma 7 volt! Ehhez képest a 6 nem nagy valami. Kisebb szörnyből kell 12, nem azt akartátok csökkenteni?

- A fejlécben kiírásra kerül az aktuális küldetés (és kattintható is).

Kattintható, de nem ír ki semmit, hogy mi a küldetés.



Kárhozat medál: minden 10 medál eggyel növeli a Kárhozat Vermében a szintek számát, egészen 15-ig (a következő Veremtől, amit kapsz).
kárhozat medálon a veremmedált kell érteni?

Küldetések:
- A kiégett ősköves küldetésben a célszámot 12-ről 6-ra csökkentettük, a küldetés könnyebb lett
a kiégett irányszáma 7 volt! Ehhez képest a 6 nem nagy valami. Kisebb szörnyből kell 12, nem azt akartátok csökkenteni?

- A fejlécben kiírásra kerül az aktuális küldetés (és kattintható is).

Kattintható, de nem ír ki semmit, hogy mi a küldetés.



mod:
1. Küldetés javítva, már kiírja.

2. Kiégett irányszámra nem jól emlékeztem, nem 7, hanem 8 volt. Akkor sem 12->6, hanem 8->6. Továbbra is áll a kérdés, hogy biztos nem a kisebb szörnyre vonatkozott az eredeti feltevés?
Dátum: 2017.07.27. 05:24:24
Kezd már nagyon vicces lenni a térkapu.
Eltalált, sérültél 25440 pontnyit. Fegyvere kábít! (-10 támadás) A tüskés bőröd sebez rajta 1039 életpontot. Az állataid 15103 életpontot sebződtek.
Dátum: 2017.07.25. 18:08:14
A manaitalról annyit, hogy nem gyógyít annyit egy lötty, mint amennyit egy kalandpróba elvisz. A verem meg ugye jól nullázza a vp-t, ellenben a kalandot dobja mint a disznó. Sebaj, majd megiszok egy isteni italt az 1000bő. Ja, nem engedi, óbocs: "nincs értelme meginnod a gyógyitalt, mert max ép-n vagy". Persze amikor ez a sok manaital egyszerre még aktuális igény volt, vagy 3 éve mikor először megígérték, akkor nem volt ilyen probléma. Szóval az isteni talt engedné inkább ha a mana miatt meginnám...persze tudom nem pofázni kell, hanem elmenni talira és ott mondani.

*Mod elütés
Dátum: 2017.07.25. 16:20:24
Szegény is lettem meg szerencsétlen is, ejj...
Nincs szó türelmetlenledésről, nem hallottam a kerék patchről, mellesleg mivel nem tud olyan tárgy esni, ami érdemben javítana a karakter erősségén vagy a játékélményemen (maga a forgatás 2 percétől eltekintve), így nincs jelentősége.
Dátum: 2017.07.25. 16:14:47
Kárhozat medál: minden 10 medál eggyel növeli a Kárhozat Vermében a szintek számát, egészen 15-ig (a következő Veremtől, amit kapsz).
kárhozat medálon a veremmedált kell érteni?

Küldetések:
- A kiégett ősköves küldetésben a célszámot 12-ről 6-ra csökkentettük, a küldetés könnyebb lett
a kiégett irányszáma 7 volt! Ehhez képest a 6 nem nagy valami. Kisebb szörnyből kell 12, nem azt akartátok csökkenteni?

- A fejlécben kiírásra kerül az aktuális küldetés (és kattintható is).

Kattintható, de nem ír ki semmit, hogy mi a küldetés.
Dátum: 2017.07.24. 06:23:29
A mytoaffinitásnak van egyedül haszna számomra. De ugye az is eléggé elhanyagolható.
Dátum: 2017.07.23. 14:50:15
Pechpont: 2866

A nyereményed: Végzet medál
A nyereményed: 30 Relikviaforgács
A nyereményed: 31 AF pont, 366 TP
A nyereményed: a Felemelkedés gyémántja
A nyereményed: Végzet medál
A nyereményed: Végzet medál
A nyereményed: 31 AF pont, 366 TP
A nyereményed: Végzet medál
A nyereményed: Végzet medál
A nyereményed: Végzet medál
A nyereményed: a Felemelkedés gyémántja
A nyereményed: Sajtoló medál
A nyereményed: Templomi pálca
A nyereményed: Sajtoló medál
A nyereményed: 2 Relikviakupon
A nyereményed: 2 Relikviakupon
A nyereményed: Végzet medál
A nyereményed: kristály mytoaffinitás, 367 TP
A nyereményed: Végzet medál
A nyereményed: fétisszilánk, 366 TP
A nyereményed: Végzet medál
A nyereményed: 31 AF pont, 366 TP
A nyereményed: Templomi pálca
A nyereményed: Végzet medál
A nyereményed: Templomi pálca
A nyereményed: Végzet medál
A nyereményed: 31 AF pont, 366 TP
A nyereményed: 2 Relikviakupon
A nyereményed: Templomi pálca
A nyereményed: Templomi pálca
A nyereményed: 30 Relikviaforgács

Pechpont: 33
Dátum: 2017.07.20. 15:11:49
Köszi!
Dátum: 2017.07.19. 17:01:48
De ehhez az kell, hogy azonos email címről legyen regisztrálva mindkét kari.
Dátum: 2017.07.18. 12:10:22
Alegendás tárgy prémium upgrade szándékosan nem akciós? Igazából az erősen lélekkufár vásárlós kategória.
Hát ezt jól összeszedted, szép érvelés, meggyőző. A trollkodásra, multizásra nincs esetleg javaslatod? Úgy lenne teljes az értekezés.
Bár semmilyen formában nem taktikuskodok az szb-ben, de pár éve olvasgatom a fórumon a problémákat, felvetéseket, így erre most reagálnék.

A hozzászólásod összegezve: hangzatos, de tele érvelési hibákkal.

Kezdjük.
Szerintem egyáltalán nem rossz a jelenlegi SzB rendszer. Igen, nagy munkát igényel az ellenfelekre való rákészülés, a helyes taktika kiválasztása, végigvitele, de így azoknak, akik veszik a fáradtságot, hogy gondolkodjanak, ott az esély a jó helyezésre.
Ez továbbra is állna, illetve annyiban fejlődne, hogy a láthatatlan ellenfelek miatt nem lehetne széttrollkodni a játékot, és az esetleges multizós embereknek ia nehezebb dolga lenne.

Ez a rendszer egyáltalán nem szüntetné meg az SzB fanatikusok egyeduralmát néhány szerveren, hiszen sokkal rugalmasabban képesek alkalmazkodni bármilyen rendszerhez, sőt, ha nem tudom, hogy ellenük kell játszanom, még a maradék esélyt is elveszítem arra, hogy előttük végezzek.

A mondat első fele: nem a szb fanatikusok egyeduralmát kell megszünteteni. A rendszer pont azt segítené elő, hogy aki a legjobb taktikát csinálja és végig is viszi, az jobb eséllyel nyerjen. Ismét csak, multizás és szándékos széttrollkodás védelem.
Mondat második fele: ha nem tudod ki ellen játszol blabla? Pont tökmindegy hogy azt írod le, hogy a Faxa gyerekek bandájától kell elvenni a C4-6ot, mintha azt írod, hogy a pirosaktól. A troll-multi védelem továbbra is áll.

Nemhogy a V6-ra, de minden világon jót tenne az anonimitás.
Dátum: 2017.07.07. 10:20:59
Idézet: Meszy84 - 2017.07.07. 09:27:12
Várható valamikor befizetési bónusz? Talira nem tudtam menni és elfogytak a kavicsaim?
A második kérdésre csak te tudod a választ
Dátum: 2017.06.29. 15:33:26
Annyiban igaza van, hogy ha valaki reggel elvisz korán, te egész nap tevékenykedsz, akkor aki este 11-kor elvisz, az is ugyanannyi LE-t kap utánad, mint aki korán elvitt. Szóval az "igazságtalanság" része az érvényesül, csak az volt a szerencséd, hogy előtte "senki nem indította el a kamrád". Az meg hogy a kínzókamra szövegében, vagy bármelyik már leírásban mi van, nem releváns az ilyen apró részleteknél, általában ha úgy is van, ahogy a leírás, az a véletlen műve.
Dátum: 2017.06.29. 14:57:37
Idézet: Kwisatz - 2017.06.29. 14:51:56
ugye tudod, hogy tökre mindegy, hogy utána vagy előtte támadlak? ha reggel leütsz X csatát és utána egész nap semmit és este kamrázlak, akkor az egész napi bevételedből kapok arányosan

Nem, csak akkortól indul az egyén kamarája, amikor először elviszik aznap. Neki van igaza, senki nem kapott utána LE-t.
Dátum: 2017.06.29. 12:38:10
Idézet: Deemer1 - 2017.06.29. 11:21:55
Sajnos a támogatás az elmarad(t). Tegnap 11:03-kor volt az utolsó Landragór csatám, azóta semmi, csak egy kis csatlósaréna.

http://www.kepfeltoltes.eu/images/hdd1/2017/06/29/852Deemer1.jpg


Hány órakor vittek el aznap ELŐSZÖR kamrába?
Dátum: 2017.06.28. 10:59:21
K9szi
Dátum: 2017.06.28. 08:54:49
Szirén ősanya

Szirén ősanya
A kennelben gyakorló állataid +2 TP-t kapnak. Ha harcol, a harcért minden állatod +4 TP-t kap


------

Ez a +2-4 TP bruttó, vagy az intelligens kedvenc és állatszaki még tolja ezt? Ha igen, mennyivel? Valaki nézte már?
Dátum: 2017.06.26. 21:03:33
Idézet: Neo26 - 2017.06.26. 20:57:18
V6-on nincs szingu szaki

Tudom, viszont mivel átmentél másik világra -
Így mi maradt? Átmentem egy másik szerverre
- gondolom ott van.
Az alapos tanulás nem inspirált világokon TP keretet is megtolja 20%-al.
Dátum: 2017.06.26. 20:51:05
Idézet: Neo26 - 2017.06.26. 17:59:36
Offs, neked, meg sokaknak is ott van a top lassított környezet.
Alapos tanulás AF lefelejt, szerénység AF lefelejt, szinguláris ismeretek 55(56), és pár év alatt bárki beéri a topot. KH-t ütögetni max TP-ért, és 3 naponta léped a szinteket. Pontosan ezt csináltam 2 évig. Tetszene a top lassításig vezető út is, gondolom.