Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Offsboy

Dátum: 2016.05.05. 13:25:21
A sikerélmény-kudarcélmény balanszra kellene még egy látható irány, mert ezzel az a gon, hogy igen nehéz úgy sikerélményt adni A jatékosnak, aki kegyőzi B-t, hogy B közben ne érezze kudarcnak. Pláne ha B előtte sikeres volt a saját kis szemétdombján.

max szint elérésekor teljesen megszűnne az, hogy óriási mennyiségű LE-t rabolhass, csak az EH-nak megfelelő mennyiséget vihetnél, megszüntetné talán a legnagyobb parát, hogy ettől kezdve nincs biztonságban a LE-m. (Persze akkor emellé ki kéne találni vmi mechanizmust, ami büntetné, ha vki túl sok LE-n üldögél, vagy egyszerűen csak maxolni a tárolható LE-t.)

Ezzel V3at csinálnál minden világból, a LE mozgás azért sarkos pontja a játéknak. Dobjuk meg a LE szívásos cuccokat, hogy legalább abban legyen egy kis mozgás.

A következővel magam ellen beszélek, de a maxolt LE tárolást már rég meg kellett volna oldani, mert minél később fejlesztesz, annál hatékonyabban teszed ezt meg. Így lesznek az elöl lévők még utolérhetetlenebbek. Két specváltás közötti idönként azért illene elkölttetni a LE-t.

Quellon, nyilván lenne olyan lehetőség, hogy aki akarja, rákapcsolhasson, hogy hamarabb eljusson 300-ig,
Ez jó.
Dátum: 2016.05.03. 18:59:20
Van a fejemben bőven pro és kontra, és még azoknál is több kérdés. Q is nagyon betalált a kételyeivel.

Hogyan lesz zárkóztatva LE-ben a lenti nép?
Erre kétféle lehetőséget látok. Egyik lehetőségként idatlan mennyiségű LE szorzót kapnak ami a top szint és a saját szint közötti távolsággal arányosan növekszik. Másik lehetőségként LE védettséget kapna mindenki x ideig, kvázi V3 light módon. Hosszútávon persze ki fog rajzolódni a jó és gyenge játék között a különbség, de addig kell egy átmeneti megoldás.

Talán a LE-ben zárkóztatásnál is kritikusabb kérdés maga a LE hátrány következménye, amit a LE védettség sem old meg: Pista vagyok, 70x-es bajnok a mezőnyömben, de amúgy haladok, együtt a mezőnnyel. Mi lesz velem ezután, soha nem leszek többet bajnok mert utolértem Arielt; mi fog nekem ezentúl sikerélményt, játékélményt adni, ha hirtelen faszagyerekből ratyi lett a karakterem? Ezért toltam bele az őskövet is?
FTONK. Ezzel kezdeni kell valamit.

Amiről viszont beszélni kell: a mezöny végtelen hosszú, a játékosok száma véges, és ritkul. Ez a folyamat nem fog magától megállni, ezzel kezdeni KELL valamit. Látni, hogy minden egyes fejlesztés szinte szenvedés, mert szazféle célcsoportnak kell megfelelnie. A játéknak egyetlen lehetősége szerintem, hogy ezt a folyamatot megállítja. Folyton azzal bombázzuk a fejlesztőket, hogy mi és hogy lesz hosszútávon, de konkrét jövőkép helyett inkább légből kapott dolgokat látni és hallani. Ha ez kell ahhoz hogy ismét rendesen tolják a fejlesztéseket, akkor legyen. Gondolom nem véletlen jött elő Miklós a dologgal; nem hiszem hogy felhozta volna ha nem nagyon muszáj.
Dátum: 2016.05.03. 10:55:55
Hát sajnos az szb nem alku tárgya
Dátum: 2016.05.03. 09:45:56
Dátum: 2016.05.02. 20:21:06
Tessék-tessék!
A VILÁG(2) hírű Martalócok szövetség, a VILÁG(2) legtöbb aktív tagjával rendelkező szövetsége felvételt hirdet az arra érdemesek számára. A szövetség katanáját V1-V2-V3-V5-öt megjárt veteránok vállvetve köszörülik, miközben a fórum is forr az aktivitástól. A banda csodás, hát lássuk amit a részt vevők kénytelenek letenni asztalra hogy jól érezhessék magukat nálunk:
- szövetségi küldetések követése a szövifalon, ha már nem hátráltatod a célszámokban a társaid, akkor nem lesz gond,
- legyél jófej, fórumon aktív, és ennyi!

Mit kapsz?
- 30-40 naponta 1-1 szöv.küldisor teljesítése, annak minden tápjával,
- 230 as epikus tárgyaknál járunk jelenleg, szinte minden nap kivéreztetünk egyet; alacsonyabbak kedvéért visszahívunk kisebbet ha kell, minden szabad licites, olcsón mennek a cuccok,
- nincs SZB terror, whooo!
- tapasztalt játékosok látnak el fejlesztési tanácsokkal ha kéred,
A hülyének is megéri, ne habozzál, ha világot kell hozzá váltani, csak 200 őskő, támogassátok az árával játékot hogy legyen még sok fejlesztés meg minden!
Dátum: 2016.05.02. 14:15:00
Idézet: Don Firenze - 2016.05.02. 13:59:01

A többivel egyetértek, legyen erről szó. Legyenek ilyen ügyesek, és oldják meg. Ám akkor ne jöjjenek, azzal, hogy mindezt egyedül oldották meg

"Egyedül" - Ez pontosan mit jelent egy háborúban? Ha én egyedül nekimegyek valakinek, azt úgy hívják verekedés, ha fegyverrel, gyilkosság-párbaj. Ha a haverokkal megyek a szomszéd lakótelep bandája ellen, akkor bandaháború, csoportos garázdaság? Ez fair dolog, egészen addig míg nem szólok egy másik bandának, hogy gyertek segíteni? Hogy a német birodalom a II. világháborúban kezdjen el hisztitni, mert az oroszok beálltak ellenük, és leveleket küldözgetni Angliának meg Lengyelországnak, hogy így könnyű?
Értem én amit mondasz, illetve szándékosan értetlenkedek, mert nem érzem a kézzelfogható különbséget az "egyedül" győztek le és a mások segítségével győztek le között. A lényeg, hogy legyőztek, pont aynyira a nyertes csapaté a dicsőség és az érdem is.
Dátum: 2016.05.02. 13:31:51
Háborúban és szerelemben áthelyeződnek a morális limitek. Ha nem is volt szövetkezés, legközelebb, ha lesz rá módotok, legyen! A fórumra érkező hisztigépeknek ha túl erős a tempó, még mindig mehetnek tevét nevelni. Egy szövetségnek ami a 3 ellenfélből 2t maga mellé tud állítani úgy hogy végül ők egyedül lesznek a győztesek, egy pvp játékban k. nagy dicséretet jár. Szóval inkább büszke legyen rá szerintem aki ezt véghezviszi, ne magyarázkodjon.
Nem is az, hogy feltétlen rossz az anagramma, csak tényleg jó játékbeli érdekességekre tippelgetni.
Vagy akár a csapatjátékba beépíthetők ezek a VU-s top top érdekességek, tippelős feladatként, mint amik voltak régebben, hogy mennyi dukát van összesn a 3 legtöbbet bíró játékosnál, stb. Ezen mindig jókat derültünk, élvezetesebb mint a triton herceg anagrammája.
Dátum: 2016.05.01. 12:28:21
Nagyon rég ráuntam már, hogy sem a gyakori, sem a ritka myeremények zöme nem éri az 1 őskövet. Épp ezért nem pörgetek kőért vagy 1 éve, pedig a +1 pörgetős relik is megvan. Kb. évente felül kellene vizsgálni a jutalmakat a jelenlegi erőforrás infláció mértéke mellett.
Én sem tudom átírni ezek egyikét sem.
A kennelkalk hiányát meg nem értem, kiírja mennyi TP-t kap az állat gyakorlásnál, és mivel 5. szint után minden szint 500TP, látszik hány szintet fog lépni, nem?
Állatgyakorlás számoló: jeriko.hu/vu, én ezt használtam amikor kellett (amíg nem írta ki a játék, hogy mennyi TP-t fog kapni az állat).
Na most nem azért mintha az én ötletem lévén kötelező lenne kiállnom mellette, de:
nincs kennelkalk
Eddig is macro csinálta, nem a játék, reklamáljatok annak készítőjénél.

nincs automatikus inteligencia növelés,helyette 2 kattintás pluszba
Eddig is macro csinálta, nem a játék, reklamáljatok annak készítőjénél.

nem irja ki h meddig gyógyulnak az állatok csak ha rárakom a nyilat egy kis lóf.sz ikonra
Az reform lényege ez volt, hogy a sok szar eltűnjön, pontosan mennyi erőfeszítést igényel rávinni a kurzort?

nincs automatikus gyógyitás,tehát ha valami olyasmit csinálsz kukkolhatod az állataid,hogy vajh meddig gyógyul,és mikor gyógyul,és mikor katt-katt,és mennyi az Ép-je
Eddig is macro csinálta, nem a játék, reklamáljatok annak készítőjénél.

--------------

Lehet nyersen fogalmaztam, de nem személyes
Ez az állatok oldal nekem nagyon jól kézreesik...nem tudok belekötni. Semmi felesleges comfirm, felesleges reload...magyon király! Hiába, az ötletgazda is fasza csávó volt.
Megaesszencia:

Ahhoz, hogy 235-nél több megaesszenciát birtokolhass, ez az AF képesség szükséges. Minden szintje eggyel növeli a 235 fölött birtokolható megaesszenciák számát.

Előfeltétel: legalább 235 megaesszencia, 1-es Specializáció AF képesség

Max. szint: 200

Költség: 2
Idézet: Ariel - 2016.04.28. 12:49:13
Ezek az új AF képességek merre vannak? A jutalmat már tegnap átvettem, megvan minden megaeszencia, mégsem látom a képességeket...

Le lettek szedve, bugosak voltak, amit jeleztem is. Illetve remélem átgondolják a költséget.
Az új AF-ek margójára.

Specializáció:

A specializált tulajdonságok fejlesztésekor a bónuszok maximum 80%-kal csökkenthetik a LE költséget. Ez az AF képesség ezt a határt tolja ki: minden szintje 1%-kal. Vigyázz: amíg nincs legalább 80% bónuszod a tulajdonságfejlesztésre, addig ez a képesség nem csinál semmit!

Max. szint: 15

Költség: 150 / 300 / 450 / 600 / 750 / 900 / 1050 / 1200 / 1350 / 1500 / 1650 / 1800 / 1950 / 2100 / 2250

Szeretném javasolni, hogy az élő aukción kerüljön vissza az alábbi tétel.

Idézet: Miklós - 2010.11.08. 16:12:11
Az árverésre bocsátott tárgyak tervezett listája:
...
30 AF pont
győzd elkölteni
...



*most adtam össze, 18k AF összköltség o.O
Tök jó a jegyzettömb, halkan mondanám, hogy ha valaha használni fogom, biztosan nagyon örülnék a mentés mellett egy mentés és bezárás gombnak is.

*csak én gondolom így?
A platina, mitril.....stb végzet fétisről van infója valakinek, hogy mit ad?
Dátum: 2016.04.27. 15:49:09
Akkor marad Spellatrix verziója.