Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Offsboy

Dátum: 2010.01.12. 19:05:49
1 óra múlva
Dátum: 2010.01.06. 09:45:14
Na Pöttöm, jegyzetelj

Kennelezés 2 óra alatt:

(10+tárgy)*(1+0,03*intelligens kedvenc)*(1+0,01*kennel szint)
Gondolom tárgyai nincsenek, tehát:
2óra = 10*2,5*1,21 = 30,25 TP

Ha 340 TP-t akarsz kapni, akkor 22,47 órára kell bepakolnod, tehát 24re.

[szerk] 23 TP-n fognak majd állni, ha minden igaz
Dátum: 2010.01.06. 09:29:50
Évekig nyomtam én is, brutálisan rá voltam kattanva Kijött a játék, valaki megszerezte, mindenki ment és vett 3 CD-t, és csak úgy izzott a Nero
Aztán másnap suliban beszéltük, hogy ki hogy áll, és megszínesítették az órákat a "Bazmeee, már Durielnél vagy??"
Majd minden kariból lehetett faszát építeni, én a sorceress-t szerettem legjobban, meg a paladint (fanaticism maxon); nagyon hasznos váltogatni az auráit Már nagyon várom, hogy kijöjjön a Diablo III, havonta felnézek, hogy van-e valami újság Kíváncsi leszek milyen lesz, bár annyira úgyse leszek rápörögve, mint akkor. Kiöregedtem
Legjobb fejlesztés: entitás bevezetése, nagyon jól el lett találva, meg kell szenvedni a cuccokért!

Legrosszabb: Egyértelműen a manakonsti. HT-ben ugyan nem vagyok érintett, de mind az építkezést, mind a háborút teljesen hazavágta (ki fog elverni 30 PP-t egy1-2 napi manakonsti mennyiségű lééért a kútba?).

Én ide tennék még egy harmadik gondolatot is, mert kikívánkozik belőlem; "leendő (?) leghasznosabbnak vélt fejlesztés" címén:

Új küldetések. Vagy 50-100. Új célokat adna 60-70-80-100+ szinteken is, nagyon érdekes és kreatív küldiötletek lettek leírva a Küldetések topicban, melyek nagy részét még leprogramozni se túl fájdalmas.
Dátum: 2009.12.27. 17:45:24
Ha lenne valakinek fölös meghívója, küljön egyet légyszi.
csgtmtk (kukac) gmail
Köszi
Dátum: 2009.12.27. 13:57:45
Mindenképpen maxold minél hamarabb. Akkor is csak arra pakolj, ha már irreálisan drága, visszahozza az árát bőven
Dátum: 2009.12.26. 13:14:57
Ez is megoldás lenne. Több ember vesz részt a licitben, több cuccal is megoldható az infláció. Annyiszorosára kellene növelni az árverésen egyidőben lévő tárgyakat, ahányszorosa a mostani játékosok száma, mint amennyi az aukció indulásakor volt...
Dátum: 2009.12.26. 13:07:25
Igazad van. A kedvencem, Isteni ital-féle cuccokat kellene normálisra cserélni. Mert az jól hangzik, és igaz, hogy egy kisebb cuccot meg tud venni az is aki ráfekszik, de a probléma az, hogy a ezek a kisebb cuccok. Nyilván nem azért dobálja valaki a napi 5CSP-t serényen, hogy az egészsége permanensen megnőljön 3mmal... Szerintem alternatív dukátelköltés lenne a megoldás(nyilván értelmes dologra, ami egyensúlyban van a dukátszerzésbe fektetett időbe, erőforrásba!), mert annyi dukát sosem fogy el, mint amennyi a játékba kerül.
Idézet: winnie - 2009.12.25. 12:09:07
Idézet: Offsboy - 2009.12.25. 10:14:35
a jelenlegi rendszerben úgyse tudom az életbe se elkölteni a dukátjaimat


azért hurrognak le, mert már mindenki tudott volna vásárolni, aki vette a kezdetektől a dukátokat.


Megint annyira okos vagy Winnie, nézd már meg a reg számom... (V1-Offsboy)
Én speciel később regisztráltam, mint ahogy elindult az AH.
Igen
Hehhe...karácsonykor is elégedetlenkedsz, aztán rájössz, hogy nincs is igazad...
Átutalok érte 150 dukátot, ha gondolod beszéljük meg Miklóssal, ha neked nem kell; a jelenlegi rendszerben úgyse tudom az életbe se elkölteni a dukátjaimat (ami mindenki szerint rendben van így, bár érdekes, hogy az csak első 5 oldalon lévők hurrognak le...)
Bocs az OFFért.

Boldog Kalácsot mindenkinek!
Dátum: 2009.12.23. 11:53:11

De abból megint sípolás lenne, ha a fertőzött nem használhatná a baráti portyát.
Dátum: 2009.12.23. 10:03:12
Ez tényleg 10es hsz
Nade tényleg, mi van a fertőzöttekkel?
Dátum: 2009.12.21. 15:20:54
Kíváncsi vagyok a kérdőív eredményére, remélem közzé lesz téve
Dátum: 2009.12.21. 14:53:03
Csak azt felejti el mindenki figyelembe venni, hogy az alap arány a harci sebzés és varázslat között az 3:1 kellene, hogy legyen, mintha nullás lenne a szívósságod. A játék 1 vari, és 3 közelharci körrel indult. Az, hogy feltoljuk a szívósságot 60ra, azt azért tesszük, hogy nekünk jobb legyen! Plusz táp, amire sokat költünk! Nem azért, hogy azzal hozzuk ki a megfelelő közelharc-varázslat arányt, mert mostani átlagokat, arányokat mindenki úgy számolja, hogy a 6 közelharci kör sebzését veti össze a varázslatkör sebzésével! Ez így nem pontos érték. Ha bejön egy új szaki, az "kőkemény szívósság", aminek 100. szintjén +2 harci kört kapsz, akkor még tovább butítjuk a közelharcot és az állatokat, hogy "egyensúlyba" legyen a varázslatsebzéssel?

[edit] helyesírás
Szerintem jó ötlet, bár én is csak szenvedő alanyként élem meg

És mi van, ha fertőzött fertőzöttet támad? Őrá is hat?
Úgy gondoltam, hogy a nem fertőzött állata sebződik, csak véletlen baromságot írtam le Hiába, a munkára is figyelni kell néha
Jaa, köszi
Kicsit megzavarodtam, mint Ádám anyák napján.
Állatsebződős szerintem is jó ötlet, vinne egy kis színt a potyákba.

[edit] A hülyeség törölve
Talán kifejthetnéd így busás lepontozás után, miről beszélsz.