Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Offsboy

Dátum: 2010.05.12. 20:22:02
Ez nagyon ütött
Kár, hogy igaz. Sem a csalók kiszűrését, sem a fejlesztéseket nem tudják kellően kezelni. A helyzet az, hogy túl jól sikerült a játék, és a felmerülő igényeket, karbantartásokat nem tudják megfelelően elvégezni, túlnőtt rajtuk.
Dátum: 2010.05.12. 20:06:41
Ez már nagyon OFF, meg amúgy se adjunk tippeket
Dátum: 2010.05.12. 20:03:13
A "külvilág" mindig ugyanazt az IP-d látja, ha DHCP oszjta az IP-t, ha automatikusan kapod a szolgálatatótól.
Próbálj rá nyugodtan, google -> myip -> jó napom van
Az első és legjobb már sikerült úgy 1,5-2 hónapja (Kócos megelőzésével ), LE diffben első oldalasnak lenni vadászkari árépítésével /2009. decemberben/
Szép sorjában: 1 bajnoki medál (uncsi mindig a bajnoktól kiesni már, csak bemákolok egyet), szürke lélekrabló enitásból, questor epikből (fordítva is jó ).
És, hogy tudjak egy normális cuccot venni az AH-ban, ha már gyűjtöm a dukátokat mint egy hülye (de minek...? )
Dátum: 2010.05.07. 19:11:21
Nem lehet garantálni az igaz, viszont a pakkok véletlenszerűek lennének, így igazából mindenki egyforma eséllyel indul (tudom, ez nagyon Miklós-randomos hozzáállás ). Ráadásul a jelenlegi kategóriabesorolással annyiban lehetne tompítani a dolgot, hogy minden kategóriából lenne - hasraütök - 5 kérdés, ami jóval közelebb hozhatná a teljes véletlenszerűségtől a helyzetet.
Dátum: 2010.05.07. 18:08:54
Vagy ezt továbbfejelsztve:
Egy, vagy több megbízható (hogy ne legyen támadási felület) 12 medálos, összeállítana 24x50 kérdést, amik méltók az olimpiára, és pontban minden órában (0-23) lehetne indulni az olimpián (persze mindenki csak egyszer), így akinek nincs sok ideje az se maradhatna le róla.
Ehhez jöhetne a képként megjelenítés és a kérdésenkénti időkorlát. A jelenlegi helyzetnél az is fairebb verseny lenne, ha "villámkérdés" jellegű lenne, aki tudja az úgyis tudja 5mp alatt is, aki meg nem, az nem tudja kiguglizni legalább. És ilyen körülmények között jöhetne tényleg az, hogy aki hibátlanra oldja meg, az kap medált. Csábítóbb lenne úgy elindulni rajta, hogy tudom nincs kiskapu.
Dátum: 2010.05.03. 06:21:27
Sajna nem tudom, hogy hivatalos-e, ha elhozok egy jó adagot, ritkán kérdezem meg mekkora volt a kivégzése

Birka: ha 60. szinten nálad elvesztette az értelmét, akkor valamit nem jól csináltál.

"Namost vag yvalaki bever egy spellel, és egy 100-as kivégzés is elég" - nem 100as kivégzés kell, hanem a kivégzés szakik különbsége kell, hogy +100 legyen a te javadra; nem ugyanaz!

[edit] - A kivégzésnek nem csak az a lényege, hogy magasabb ÉP-n terítsd le az ellent, hanem hogy több lét hozz tőle. És ez nem változik 25K Ép-n se. Viszont valóban kár, hogy hiába nyomod, "egyre kevesebbet ér" a kivégzésed, % alapon kellene működie; valahogy úgy mind a másodlagos varinak pl. Akkor nem lennének 9-10. szintű übretáp pókok sem bőven 100 feletti kivégzéssel
Dátum: 2010.05.02. 20:34:23
Oh, kösz
Birka: ha valaki rendszeresen portyázik, akkor nem tudok elképzelni olyan kifejezést, hogy "túl magas kivégzés". Világos, hogy 20K Ép-nél nem fogod olyan könnyen ájultra verni az ellenfeled, csak irreálisan magas szakival, azonban a szerezhető LE akkor maxolódik, ha a kivégzed az ellenfeled, és a szaki különbsége legalább +100 a javadra. Ez jól jön akkor is, ha 1000, meg akkor is, ha 5000 a 15% ÉP értéke.
Magasabb szinten az a funkciója gyengül (vagy teljesen elveszik), nem fogsz 50%ról valakit taccsra tenni, de 15%-on gondolom ott is lehet csúnyaságokat művelni.
Dátum: 2010.04.22. 17:35:40
FTONK.
Kösz:)
Dátum: 2010.04.22. 17:16:13
Nekem is nagyon kevésnek tűnik a 11M, bár nekem nem lenne sok értelme kiszámolni mennyi van a karimban az erős LE diff miatt, de szerintem ez egy ~0LE diffes kari lehet a középmezőnyben. Gondolom nagyon le alarják védeni, hogy nehogy túl erős karik szabaduljanak az éles világokra.
Most látom leszedted az oldalad? Pedig csináltam volna egy kalkulációt, hogy mire elég a 11M, megéri-e indulni.
Dátum: 2010.04.22. 14:53:42
Idézet: Ricardo - 2010.04.22. 11:33:08
ÖÖÖ .. Szerintem ez a szemléletmód eleve hülyeség. Minek egy póknak EH? A pók attól pók, hogy rengeteg LE-t talál a portyában, nincs szüksége neki holmi alamizsnára.


Pontosan így van.
Dátum: 2010.04.20. 08:54:48
Az állatbefogással szerintem az a gond, hogy mivel nem írja ki az adatlapon az állat alapszintjét, így a téged támadót (ha van ilyen egyáltalán:P) félrevezeti, hogy mekkora az elnyelése az állatnak. A token-rendszer szerintem iszonyatos táp lenne, és ha megvalósul tényleg csak úgy lenne értelme, hogy az eddig legyőzött epikusok bármelyik kincstáblájából választhatnánk tárgyat, nem csak az utolsóból.
Dátum: 2010.04.18. 17:12:34
Teljsen egyetértek, nem szabad tovább mélyíteni a manakonstrukciós szakadékot a top szövik és a többiek között. Az új épületeket, a plusz szinteket ne lehessen manából építeni, elég, ha a régieknél megmarad.
Dátum: 2010.04.15. 19:58:44
Akkor kerüljön kétszer annyiba, és gyógyítsa a kétszeresét.
Dátum: 2010.04.15. 15:37:21
Te meg ne akadj már fenn ilyenen, te a kufárhoz szerződtél, neki dolgozol most! A főnököt se érdekli soha miért nincs kész a meló, csak az eredmények érdeklik; mégse mondjuk neki, hogy dugd fel a melódat magadnak
Szerintem buli, hogy visznek személyeskedést is a játékba, és nem csak a algoritmusokból és százalékokból áll az event.
(Csak így tovább hölgyeim)
Dátum: 2010.04.15. 15:33:18
Szerintem teljesen jópofa, hogy írogatnak a játékosoknak
Magáért beszél.

http://www.vegzetur.hu/index.php?m=karakterlap&user=9377

[edit] Szinte könyörgött az adatlap, hogy támadjam meg, el is hoztam egy 10est
Dátum: 2010.04.09. 20:13:39

Csak nehogy ismét javítani kelljen "március-április-május" ra
Dátum: 2010.04.09. 20:02:04
Nálam megy, úgyhogy nálad lesz valami
Dátum: 2010.04.07. 19:38:44
Jaja