Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Offsboy

Dátum: 2010.06.08. 09:27:49
Például
Dátum: 2010.06.08. 08:42:43
Inkább azt jelzi, hogy mennyire kilátástalan az AH helyzete, igaz ez már nagyon szélsőséges hülyeség
Dátum: 2010.06.08. 08:41:39
Tök felesleges kivenni, aki nem olvassa el, hogy 3 sört ad egy sörért, azzal nem lehet mit tenni. Kereken le van írva, hogy mire lehet licitálni.
Dátum: 2010.06.08. 07:38:56
"Én nem szoktam megverni a kutyámat. Ha rosszul viselkedik szájkosarat adok rá és bezárom egy kolbásszal teli szobába."
Dátum: 2010.06.07. 16:30:43
Tudom, hogy ott fent úgy féltek a CSP beáldozástól, mint a tűztől, de talán nem is a toplista első oldalát érinti legjobban a probléma. Mellesleg nektek van választásotok, és a top a CSP elvadászását választja. Az alattatok lévő többezer játékosnak nincs választása.
Dátum: 2010.06.07. 16:22:28
5CSP-t dobok, 2 dukátért, elírtam. Nem mintha így sokkal előbbre lennék.
Dátum: 2010.06.07. 15:46:30
Az a nem fair, hogy az aukciókat nem azok nyerik meg, akik a legtöbbet tesznek érte.
2009. április körüli regisztrációval, 66. szinten 150 ismételhetővel, napi [edit] 5 csp bedobálással csak futok az inflálódott árak után, esélyem sem lesz a jelenlegi formában normális tárgyra, mert hónapok óta pont 3-400al van kevesebb dukátom, mint amivel kezdeni is lehetne valamit.
Az meg, hogy ne legyen mindenkinek..amióta indult az AH, sokszorosára növekedett a játékosok száma. Regisztráció idejéhez kellene kötni a tárgyszerzés árát/lehetőségét, így valóban azok nyerhetnének, akik egységnyi idő alatt a lehetőségeikkel legjobban éltek.
Dátum: 2010.06.05. 08:25:43
Tényleg nagyon király, hogy az AH rendberakása helyett, feltesznek f*sza relikeket a szokásos bandának, a később regisztráltaknak meg hadd csorogjon a nyála.
Dátum: 2010.05.31. 08:31:19
Jól szemléltette a sztorid a lényeget.
Sajna ez van, a tömőket nem tudod mivel büntetni, gondolom bonyolultabb algoritmus kéne, ami vizsgálja, hogy kit mikor hányszor, milyen körülményekkel, eredményekkel támad ugyanaz a személy.

Megoldási javaslatom:
Gyűrűbe/nyakláncba illeszthető visszaváltható (tehát elég egyszer megvenni) fókuszkristályként legyen elérhető a cucc, így gyengébb nem leszel (max a fókuszkristály erejével amit helyette pakolnál be, de legalább mégsem a szürke lélekrabló helyett kellene felvenned). Ahogy halad a mezőny előre, egyre táposabb gyűrűket pakolnak fel a játékosok, így egyre jobban kiszúrás lesz azokkal szemben, akik nem szeretnék, hogy tömjék őket, mert egyre táposabb gyűrű helyére kell felvenni a tömésgátlót.

NagyonMagyarral és Ee-vel pedig megbeszélitek, hogy mikor nem viselitek a tömésgátlót, és nyomtok egy-egy pofont odavissza (nem kreatív exploitként), én szoktam ilyet csinálni a játékélményért, közel azonos erősségűekkel turbót mindenki pakolja amelyik kritikusra érzi, és mehet a párbaj. Persze nem ugyanaz, de jobb ötletem perpill nincs.
Az a bibi, hogy ha valaki odajön, hogy "mértámadsz, netámadjá léci", akkor attól még miért hagynám békén? Ha ő kér valamit, az a minimum, hogy ajánl valamit cserébe, vagy tanácsot kér, vagy akármi. Így korrekt. Mégis mire számít? Hogy "Bocsánat, nem tudtam, hogy zavar, ha lehúznak LE-vel, nem támadlak többet!"? Azzal, hogy farm, nem én rontom el a játékát, hanem ő maga. Ha nem tesz ellene semmit, akkor nincs mit tenni. Regeljen békés világra, az infó elérhető midnenkinek, hogy melyik világon mik a szabályok. Segíts magadon..
Ilyen levélre nem lehet mit válaszolni. Leírhatod, hogy "azért támadlak, mert van nálad LE", de akinek ez nem egyéretlmű (lévén erről szól az egész játék), az nem fogja megérteni mit akarsz mondani neki. Mellesleg gondolom Logan annyi ilyen levelet kap, hogy nem csodálom, ha beleunt a hülyeségek megválaszolásába. Szerintem sincs ebben lereagálnivaló, a sok anyázós csalózós levél között én is megválogatom melyik méltó válaszra.
Dátum: 2010.05.28. 17:59:36
Úgy tűnik mindenki egyetért azzal, hogy ez jó dolog, várhatóan mikorra van tervezve a bevezetése?
Dátum: 2010.05.27. 17:08:36
Aham, lehet. Elképzelem a kufárnál: "Démoni neb*sztassál gyűrű".
Dátum: 2010.05.27. 16:57:37
Ez nagyon jóóóóóó, előre is köszönjük! Az mondjuk tényleg kérdés, hogy a gyűrű slotot elfoglalja-e.
De attól még nem csukják le
Idézet: Lanmandragoran - 2010.05.26. 23:52:34

Ami a portyázást illeti, necces... Amennyiben ugye nincs semennyi átfedés a portyacélpontok közt (vagyis nem az van, hogy hűű, ettől sokat loptam, 5 perc múlva egyek a másik karival is), semmivel nem különlegesebb előnyszerzés, mint a vadászat helyettesítés alatt.


Ez azért nagyon nem így van. Igenis nagy előny származhat belőle. A 0 LE-s célpont felismerése is értékes infó, nemcsak a nagy zsákmányoké. Ha egyik kari végigveri az egyik szövit, a másik meg a másik szövit, 2x annyi infót kap arról, hogy kik a jó célpontok. Nem véletlen van kitalálva, hogy mind szöviben, szintben, hordában távol kell maradnia egymástól a 2 karinak, ha "legális multit" akarsz (hozzáteszem akkor is van belőle előny: pl. kémkedés).
Dátum: 2010.05.21. 14:54:50
Azt azért ne felejtsük már el, hogy nem csak a helyes válaszok számítanak 2-nek, hanem a rossz válaszok is. A besorolás a Beho érdeke, ezért ösztönöz jutalommal, erős táppal. A helyes kvízválasz a te érdeked, ezért nem értem miért kellene külöm jutalmazni a +10% LE-n felül.
Emellett mindenképpen jó ötlet Jerikó indítványa, hogy külön felületen lehessen besorolni. Ott megoldódna a gyorsított karik helyzete is, egy kérdés = egy besorolás, és nem lenne időhöz kötöttség, sokkal többen csinálnák, hamar többszörösére nőne a besorolt kérdések száma.
Dátum: 2010.05.18. 09:46:15
Hozzávetőlegesen 5x annyi vadászatig, mint amennyit addig vadásztál
Dátum: 2010.05.17. 18:22:03
Ez tényleg mókás dolog, megint olyan, hogy azok jutnak táphoz - függetlenül attól, hogy én is benne leszek-e vagy sem (szerintem nem) - akik egy speckós helyzetben vannak, munkahely több IP, stb.. (hogy az anonim proxy-ról ne is beszéljek). Ezért megint nem egyénenként kell megdolgozni, hanem ügyeskedni, a játéktól, játékstílustól tökéletesen függetlenül.
Még csak 2 órája megy, de már jönnek az ötletek, hogy miként lehet megoldani a dolgot. ÉS akinek nincs ilyen lehetősége? Az így járt? A fake karik kiszűrése lehetetlen, de úgy érzem ez nem is cél. Tegyek fel egy hide-ip-t, vagy tor-t és gyűjtsem be a 10 (szerk.) ajánlottat? Aztán röhögjek azon aki ezt nem tudja megcsinálni?
Gratula.
Dátum: 2010.05.12. 20:56:47
A kkkkk**va....vazze..nálam a videó elérte a célját.