Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Offsboy

Dátum: 2011.01.24. 18:17:08
A most induló új szlovák szerver miatt a közel 2 éve bevezetett rabszolga modulon (ha valaki túl sok LE-t vesztett a szerzett LE-jéhez képest, akkor csökken a veszthető LE) apróbb változtatást eszközöltünk, valamennyire csökkent a képlet felső margója. Ennek eredményeképpen az extrém le veszteségeket halmozó, kizárólag csak vadászó, és farmnak beálló karakterek ezentúl még kevésbé használhatóak nyerészkedésre.


Ez az eddigi legdrasztikusabb nerf a pókoknak. Nem kell minket sajnálni, de ez igen sunyi húzás volt, köszönjük.
Dátum: 2011.01.19. 12:02:19
Jól hangzik ez a korlátlan "TP mentes küldetés" dolog, de azt ne felejtsük el, hogy az ÉP véges. Karaktere válogatja ugyan, de mindenképpen erősen korlátozott a használata.
Dátum: 2011.01.16. 16:46:58
Az állataid támadása pontosan ugyanakkora, mint a tiéd, ha neked mondjuk 40% esélyed van eltalálni ellenfeled, akkor az állataidnak is; a sebzésük szintén a te sebzésedtől függ, ha növeled az erőt, akkor nemcsak a te sebzésed nő, hanem az övék is.
Dátum: 2011.01.16. 16:40:41


7 kattintás volt

[edit] Szabadon felhaszálható
Dátum: 2011.01.16. 09:42:22
Nem én tettem fel, azért jegyeztem meg, mert bár valóban szokott guglizhatatlan kérdés lenni, de ezt távolról sem találtam annak A google-ben a leghatékonyabb a ragok nélkül kulcsaszavas keresés. Pl.: Melyik országban rendezték az 1972-es nyári olimpát? Erre a legjobb keresés: olimpia 1972
Ahogy jelen esetben az "egyesült királyság alkotmány".
Dátum: 2011.01.16. 09:21:21
Idézet: csati777 - 2011.01.16. 08:57:11
Az alábbiak közül, melyik országnak NINCS írásos alkotmánya?
Románia
Amerikai Egyesült Államok
Egyesült Királyság*
Magyarország

Én is erre tippeltem, de öt perc alatt nem bírtam kiguglizni, tehát kuka.


Google:
"Egyesült királyság alkotmány. " Első találat.
http://hu.wikipedia.org/wiki/Egyes%C3%BClt_Kir%C3%A1lys%C3% A1g#Alkotm.C3.A1ny.2C_.C3.A1llamforma
10másodperc. Ha mind a néggyel megcsinálod az 40 másodperc.
Mailben az info (kukac) vegzetur.hu - ra küldd.
Dátum: 2011.01.11. 21:01:56
Idézet: Tybee00 - 2011.01.11. 19:49:48
Még egy kérdés: a 40 kábítós küldi tud majd pörögni az eventes csatákkal?



Idézet: Miklós - 2011.01.07. 17:11:03
(bár az event idejére berakhatunk olyan átmeneti ism. küldit, hogy győzz X-szer PP-ért, ill. győzz X-szer CSP-ért a xenó királynő ellen, vagy akár a kritikus küldik teljesülhetnének ezen az epiken is).


Gondolom a második opció lesz, valószínűleg lényegesen könnyebb megoldani, mint új küldetést kidolgozni.
Dátum: 2011.01.11. 18:53:33
Hát nagyon nem így tűnt, inkább hogy zsigerből utáljátok egymást, és bármit mond valamelyikőtök, a másik reflexből mondja a dolog másik oldalát Persze ha régóta jóban vagytok, akkor ez így teljesen rendjén van.
Dátum: 2011.01.11. 16:34:00
OFF
Volt már, hogy ti egyetértettetek?
ON
Dátum: 2011.01.11. 06:36:35
Idézet: Miklós - 2011.01.10. 21:52:43
Ha valaki úgy itéli, túl nagy táp igy PPből eventezni, az nyomjon be előtte egy térkiforditó italt, és akkor ő is élvezheti ezt az előnyt.



Kompenzáció:
A visszafogott fejlődés AF csökkentő hatása redukálódik, szintenként 10%-al.
Előfeltétel: van visszafogott fejlődésed.
Ha a visszafogott fejlődés szakértelmed nullázódik (felejtés vagy térkifordító ital miatt), ez a képességed is törlődik!
Max. szint: 6
Költség: 4



Ha az energiahasznosítás szakértelmed nullázódik (felejtés vagy térkifordító ital miatt), ez a képességed is törlődik!


Melyik részét szükséges kifejtenem?
Dátum: 2011.01.10. 08:45:25
Idézet: Vadiati - 2011.01.10. 08:22:22
Idézet: Darah - 2011.01.06. 16:51:53
Nade Miklós.
Akkor a VF-es tapsolja el semmiért a PP-jét, az EH-s meg LE-t kap belőle?




lehet hogy én vagyok diló ehhez,meg is kövezhettek(csak az arcomat ne bántsátok)de aki akar fordítson teret,és akkor nincs sírás hogy a pp-ből nem kap lé-t,mert mind a két erőforrás díjazva lészen,igaz hogy jön a tp csőstől de most legalább nem kell hónapokat várni a lépj csilliárd szintes küldire.

igaz hogy az af képességet kifejlesztők így carban vannak,mert azt bukják fordításnál




Pontosan erről van szó. Betették az AF pontokat, ez a térfordítót használókkal babrált ki. Most az új esemény hatására az AF pontokat használó játékosokkal babrálnak ki. Mikor jön el az a pont, hogy bünti nélkül lehet fejleszteni az EH-t VF-et tápoló AF pontokat, mikor??? Vagy ez a természetes féke az AF elszállásnak, hogy belekényszerítitek a játékosokat a váltogatásba? Miért nem engeditek büntetlenül fejleszteni az EH-s és VF-es AF-eket? Akkor minek tettétek be?
Dátum: 2011.01.09. 11:31:01
Idézet: Morzkod - 2011.01.09. 11:27:25
Idézet: Offsboy - 2011.01.09. 11:06:40
Tapasztalat:
Ha megtámad és harcban legyőz téged valaki aki nálad jelentősen magasabb szintű, és van energiahasznosítása, megnő a TP, amit a győzelemért kap. Ez a képesség háborúban nem működik.
Max. szint: 4
Költség: 1

Javaslom a képesség maximum szintjét eltörölni, mert magasabb szinten nem sok TP-t számít, hogy -13 szintre, vagy -9 szintre ütnek. Most még nem sokan vannak ott, de ez a szám csak nőni fog. Lehetne növelni akármeddig, de csak maximum (támadó szintje - te szinted) szintnyi érvényesülne, tehát annyit lehetne összehozni, hogy annyi TP-t kapna érted a támadó, mintha saját szintűt támadott volna meg. Tökéletesen kivédené a -10 szintes lefelé támadásokat. És mivel így már érne is valamit, akár a költségét is lehetne növelni 2AF/szint-re.


Rosszul ertelmezed a kepesseget. -13 es -9 szint kozott semmilyen kulonbseg nincs es a kepesseg nem is igy modosit. Ha 4-es szinten megvan, akkor mindenki legfeljebb 9(alap ertek) - 4(szakertelem szintje) szinttavolsagukent ut teged. Az emlitett konkret szamoknal tehat mindenki ugy ut (de csak TP szempontbol persze), mintha 5 vagy kevesebb szinttel lennel alacsonyabb tole. Ez gyakorlatilag szint/6 TP-t jelent, azaz 60-as szinten 10-et, 120-ason 20-at, mikorben a kapott LE mennyiseg nem valtozik, es jellemzoen -10 szintre utve kevesebb mint a fele annak, mintha valoban minusz 5 szintre tamadnal. Tehat ha 4-es szintre fejleszted, akkor annak akinek a TP gondot jelent (tehat top szinteken nem!) nem nagyon eri meg 5-nel tobb szintrol temedni teged.
Ha eltorolned a maximumat, akkor 9-re fejlesztve mindig szint/2 TP-t kapna az ellenfel, ami viszont brutalis TP mennyiseg mar.



Aham. Akkor legközelebb jobban tájékozódok mielőtt javasolgatok
Dátum: 2011.01.09. 11:23:08
Idézet: Morzkod - 2011.01.09. 11:19:47
Idézet: Offsboy - 2011.01.09. 11:01:23
Elmondom szerintem mire fogja használni az átlag játékos/optimalizátor az eseményt. Nullára vereti magát és elmegy szépen vadászni. Ez igazából nem is akkora probléma, de talán jobb lenne ha az eventet csak az eredeti cél miatt használná mindenki. Ezért javaslok betenni egy olyan féket, mint az entitásnál, ha ÉP alá üt, akkor gyógyuljon fel, vonjon le 1 erőforrást, és ha emellett győzött akkor kapjon a karakter fél erőforrásnyi LE-t és 1 erőforrásnyi TP-t. Lehet, hogy szükségtelen, de ezzel sem árt számolni.


CSP-be vagy PP-be kerul leveretni magad. Nekem eddig PP-bol meg mindig sikerult leveretni magam amikor akartam, szoval nem erzekelem a kiskaput. Akinek meg a CSP nem szamit, de a PP nagyon, az nem akar vadaszni jellemzoen.



Nyilván ezer más módja is van a leveretésnek, és nem is ezt hivatott ez kezelni. Az egyetlen dolog amiért ez hasznos lehet, hogy az eventet arra használjuk, amiért ki van találva.
Dátum: 2011.01.09. 11:06:40
Tapasztalat:
Ha megtámad és harcban legyőz téged valaki aki nálad jelentősen magasabb szintű, és van energiahasznosítása, megnő a TP, amit a győzelemért kap. Ez a képesség háborúban nem működik.
Max. szint: 4
Költség: 1

Javaslom a képesség maximum szintjét eltörölni, mert magasabb szinten nem sok TP-t számít, hogy -13 szintre, vagy -9 szintre ütnek. Most még nem sokan vannak ott, de ez a szám csak nőni fog. Lehetne növelni akármeddig, de csak maximum (támadó szintje - te szinted) szintnyi érvényesülne, tehát annyit lehetne összehozni, hogy annyi TP-t kapna érted a támadó, mintha saját szintűt támadott volna meg. Tökéletesen kivédené a -10 szintes lefelé támadásokat. És mivel így már érne is valamit, akár a költségét is lehetne növelni 2AF/szint-re.
Dátum: 2011.01.09. 11:01:23
Elmondom szerintem mire fogja használni az átlag játékos/optimalizátor az eseményt. Nullára vereti magát és elmegy szépen vadászni. Ez igazából nem is akkora probléma, de talán jobb lenne ha az eventet csak az eredeti cél miatt használná mindenki. Ezért javaslok betenni egy olyan féket, mint az entitásnál, ha ÉP alá üt, akkor gyógyuljon fel, vonjon le 1 erőforrást, és ha emellett győzött akkor kapjon a karakter fél erőforrásnyi LE-t és 1 erőforrásnyi TP-t. Lehet, hogy szükségtelen, de ezzel sem árt számolni.
Dátum: 2011.01.06. 17:38:25
Támogatandó szinte minden amit írtál. Úgy kellene belőni a jutalmakat, hogy permanens hatás legyen (pl. relikvia), és ha az az ára, akkor inkább valamivel kisebb mennyiségű jutalmakkal.
1. +1,2,4,6% LE szívás relikvia / +3,5,7,10% LE szívás visszaváltható fk.
2. +1,2,3,4 morál relikvia
3. torta helyett pl. az AH-s "puha párna"
4. +3,5,7,10 EH relikvia
5. Kalandok során +3,5,7,10% LGY relikvia
Dátum: 2011.01.06. 17:27:03
Idézet: Piciklon - 2011.01.06. 17:17:29
Darah, azért most már kicsit sok és unalmas. A VFnek vannak hátrányai, ennyi. Ez is közé tartozik. Te vállaltad be a több LE-ért, nyeld a hátrányait is.
Ha más nem az event idejére váltasz EH-ra. (Igen ezt, mint régi, megrögzött VF-es mondom...)


Bocsi, de szerintem igaza van. Bármilyen új fejelsztés mostanában degradálja a VF-et és tolja az EH-t. Inkább törölnék ki a szakilistából a VF-et, mert ez elég gané módja az átszoktatásnak. Pont mint a nyugdíjpénztárak. Miklósék is csak megadják a lehetőséget, hogy válassz, miközben ellehetetlenítik a jól kitaposott opciót..
Dátum: 2011.01.06. 17:24:58
Idézet: Miklós - 2011.01.06. 16:29:56

Választható jutalmak:
2 db gyűrűbe rakható fókuszkristály: +3, +5, +7, +10% lélekszívás.
2 db nyakláncba rakható fókuszkristály: +3, +5, +7, +10% lélekszívás.
3 db állatfelszerelés +1, +2, +3, +4 morál győzelemért
torta (maxba gyógyit): 5, 10, 15, 20 darab
térkiforditó ital: 3, 6, 9, 12 darab
lélekgyémánt: szint x 50, szint x 100, szint x 150, szint x 200.


Jutalmak nem arányosak. A +10% szívás messze a legjobb.
Dátum: 2011.01.04. 18:18:04
Amúgy sajnos nincs akkora sikere mint a könyv/film topicocnak, kár Azt hinné az ember, hogy a digitális fényképezőgépek korában mással se fog foglalkozni szerencsétlen Craslorg