Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Offsboy

Dátum: 2011.04.19. 13:24:34
Portyás vagyok, mégis azt mondom le van szarva, bulizzunk egyet! És már van pár100 eseménypont
Dátum: 2011.04.18. 14:43:53
Köszi
Dátum: 2011.04.18. 14:41:44
- Mennyi ideig tart az esemény?
- Lopás működik majd az esemény portyáiban?
Dátum: 2011.04.18. 09:15:10
Gondolom vagy 10.00-től, vagy 14.00-től.
Dátum: 2011.04.14. 19:10:30
Nem mindegy, mert Vf-ről váltok EH-ra, és ha lehet nem váltogatnék feleslegesen többször, ezért jó előre tudni mennyi eseménypont kell. De szeirntem nem én vagyok az egyetlen aki térkifordítóval nyomja majd.
Dátum: 2011.04.14. 18:15:33
Arról volt infó, hogy PONTOSAN mennyi ideig fog tartani? Annyit láttam utoljára, hogy 3 vagy 4 hétig. Csakhogy mennyi EP-t "kell" gyűjteni előtte
(Tudom, hogy alatta is vadászhatok, de az ellenérvem erre: nincs kedvem)

Amúgy gondolom majd húsvét után indítják, csak átsiklottak ezen.
Dátum: 2011.04.14. 16:12:37
Azt ne felejtsd el, hogy nem csak a tömés létezik, hanem az is ha valaki lepattan a védekezőről, és nem így tervezte. Logikus úgy lenne, ha járna LE és TP is, csak a statba nem számít bele.
Dátum: 2011.04.14. 13:56:58
Még a pontokat is lehet gyűjteni nevezés alatt, zsír.
Dátum: 2011.04.14. 12:54:14
És lehet fokozni, lehet...!
Dátum: 2011.04.14. 10:27:31
HÍRT AKARUNK!
Dátum: 2011.04.13. 22:12:49
Nekem is volt már ilyen, a vadászat felhozta.
Dátum: 2011.04.13. 15:24:25
Ez fájt
Dátum: 2011.04.10. 14:45:12
Tényleg jó lenne valami infó, április elejére lett beharangozva, és egy héttel a start előtt lesz nevezés, szóval április vége inkább?
Idézet: Prisma - 2011.04.07. 15:31:37
De tegyük fel, hogy semmi gond ezzel elvileg. Akkor még mindig ott van az a nem kevésbé súlyos gyakorlati probléma, hogy utólag ilyet bevezetni a játék történetének legigazságtalanabb lépése lenne a régebben indultakkal szemben.


Be lehet vezetni 60,70,80+ szinttől is, nem kell az elejétől, úgy mint az AF-et. Ezzel a megközelítéssel az is igazságtalan, mégse nagyon volt belőle elégedetlenkedés, pont ugyanez a helyzet itt is.
Az hogy lefelé ütve sok-sok szinttel küldizik valaki, vagy bubival vadászik, mégis miért kellene hogy jutalmazandóbb "taktika" legyen, mintha valaki rendesen elkölti az erőforrásait? Márpedig ez a helyzet. A harmadik bajonkira neveztem 86. szinten, és semmi mást nem csináltam 2 hónapig mint a CSP ment esszenciának, a PP meg ment -8-9 szintre. Küldikkel és Le szívással járok ezen a szinten 7M LE-nél, és még csak most sárgult be a TP-m. EH nélkül.
Pedig ehhez nem kell sok taktika érzék; ha ezt engedi a játék, akkor teljesen jogosnak tartom, hogy a "normál" sebességben haladóknak is adjon valamilyen előnyt.
Igazából Miklós az aki megmondja hogyan kell, vagy Baraty felborít egy sört véletlen bele a szerverbe, azt szevasz
Az ellenérvelésed teljesen jogos, de nem kell ebből elefántot csinálni szerintem.
Eddig sokkal durvább nerfek voltak, amiknek direktben a pókok voltak a célpontjai.
- kreaff
- kivégzés
- lassú idő AF
- projekció hatásfokának megnövelése
és az a baj hogy még sorolhatnám.

Ezt most teljesen másnak látom, mert aki ész nélküli számolgatás nélkül szeretné eljátszani az erőforrásait, az egyáltalán nem tud érvényesülni; hiába tud pl. vigyázni a LE-re, és tudatosan fejleszti esetleg a karakterét is.
Nem hiszem, hogy rád (azt hiszem nekem sincs félnivalóm), illetve a pók taktikára bármilyen veszélyt is jelentene ha néhányan szintlépésenként kapnának bónuszt.
Mellesleg hosszú távon nagyon jót tenne a játéknak, ha a TP hasznos lenne minden szinten, mert nem lenne ennyi rágódás az eventek előtt sem, és hasonlók.
Én nem tudok róla
Frissítettem a hsz végét.
Idézet: Prisma - 2011.04.07. 12:52:59
Ez a gyenge játék jutalmazásának látványos példája lenne, maga az intézményesült, és formalizált kontraszelekció.


Talán igazad van, talán nincs. Abban biztosan tévedsz, hogy az elmélet nem a gyenge játék jutalmazásáról szól, hanem annak a játékstílusnak a jutalmazásáról, amikor valaki úgy játszik, ahogy "kell". Sokféle fejlesztési mód van ezen felül is, amik különbözővé teszik a karaktereket, viszont abban gondolom egyetértünk, hogy ha nem töltesz el extrém időt a játék előtt, akkor semmi esélyed sincs jóval sikeresebbnek lenni a környezetednél. És ez teljesen független attól, hogy ki mikor kezdte a játékot.
Idézet: Craslorg - 2011.04.07. 13:07:56
Az viszont elfogadható, hogy az eventekkel lehet mahinálni, ahol minden erőforrásra szükség van és el lehet dönteni, hogy megéri-e az ideiglenes gyengülést az event végén kapott táp vagy sem.


Hát nem tudom. A következő event szerintem nem a Vf-eseket zárja ki, hanem azt hogy fejleszd az EH-s Af képességeket (mert váltani bizony kényszerű az ember az ilyen esetekben). VF-en vagyok, event kezdetekor elvadászok 800-1000CSP-t, aztán váltok EH-ra és elverek ugyanennyi portyát 160-170LE/TP-ért. És ilyen kevés energiaráfordítással még sosem kaszáltam ennyit. Szóval VF-es létemre nem érzem magam kizártnak az eventből