Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Offsboy

Dátum: 2017.11.04. 14:08:36
Démoni tiara és isteni hámmal működik így.
Dátum: 2017.10.31. 20:34:00
Az az oka, hogy az egész rendszer egy nagy rakás szar. Ha gagyiba öltözök, vagy tolok rajta 500at, akkor is úgy állítja be a küszöböt, hogy ne legyen elég ami van. Semmi köze az aktuális értékeidhez.
Dátum: 2017.10.30. 23:23:36
Hogy mi nem tetszik a kalandokban?
5488. szintű IQ próba
3180. szintű Szerencse próba
Mondjuk ezek.

1 kalandsor ~1000 kristálypont.
Idézet: LanMaffia - 2017.10.27. 08:12:22
Nekem 28 van, de a cimbora bőven rám ver így is. Minden szarból affinitást kap Kipörgette keréken csomószor, adja a ládika, néha a verem, találkozón is behúzta már. Máker

Na akkor lássuk.

Pechpont: 5513




*
A nyereményed: Templomi pálca
A nyereményed: Templomi pálca
A nyereményed: Végzet medál
A nyereményed: Templomi pálca
A nyereményed: 33 AF pont, 395 TP
A nyereményed: 33 AF pont, 395 TP
A nyereményed: kristály mytoaffinitás, 395 TP
A nyereményed: Templomi pálca
A nyereményed: 30 Relikviaforgács
A nyereményed: Végzet medál
A nyereményed: Templomi pálca
A nyereményed: Végzet medál
A nyereményed: 33 AF pont, 395 TP
A nyereményed: Sajtoló medál
A nyereményed: Végzet medál
A nyereményed: Sajtoló medál
A nyereményed: Végzet medál
A nyereményed: Templomi pálca
A nyereményed: 33 AF pont, 395 TP
A nyereményed: Templomi pálca
A nyereményed: 33 AF pont, 395 TP
A nyereményed: 2 Relikviakupon
A nyereményed: Végzet medál
A nyereményed: 33 AF pont, 395 TP
A nyereményed: kristály mytoaffinitás, 395 TP
A nyereményed: fétisszilánk, 395 TP
A nyereményed: Templomi pálca
A nyereményed: kristály mytoaffinitás, 395 TP
A nyereményed: 2 Relikviakupon
A nyereményed: Templomi pálca
A nyereményed: Templomi pálca
A nyereményed: fétisszilánk, 395 TP
A nyereményed: Templomi pálca
A nyereményed: Végzet medál
A nyereményed: 30 Relikviaforgács
A nyereményed: 2 Relikviakupon
A nyereményed: 33 AF pont, 395 TP
A nyereményed: 33 AF pont, 395 TP
A nyereményed: Végzet medál
A nyereményed: 33 AF pont, 395 TP
A nyereményed: 33 AF pont, 395 TP
A nyereményed: 2 Relikviakupon
A nyereményed: 30 Relikviaforgács
A nyereményed: 2 Relikviakupon
A nyereményed: Végzet medál
A nyereményed: 2 Relikviakupon
A nyereményed: Templomi pálca
A nyereményed: Templomi pálca
A nyereményed: 2 Relikviakupon
A nyereményed: Templomi pálca
A nyereményed: Sajtoló medál
A nyereményed: Sajtoló medál
A nyereményed: 2 Relikviakupon
A nyereményed: 2 Relikviakupon
A nyereményed: Végzet medál
A nyereményed: Végzet medál
A nyereményed: Sajtoló medál
A nyereményed: 30 Relikviaforgács
A nyereményed: 33 AF pont, 395 TP


PEdig ledolgoztam magam 3 templomi pálcára, most kezdhetem elölről..
Idézet: Unr34l - 2017.10.27. 00:43:24
300. szintre lépés és a Mytokronit fétist 550.szintre ( tudás és hatalom képességét 300-300) és elég hozzá 84 db kristály mytoaffinitás lesz 1008csomag/nap

Ui én idei Tavaszi fesztiválon 7 kristály mytoaffinitást vettem ki!

Sajtolás
Sajtolj ki vagy zabáltass fel 3 állatot! (többször végrehajtható)
időtartam: máj. 4-7.
jutalom: 1 életkehely, 1 tavaszi ládikó



Világos, de gondolom nem általános, hogy 350 db-nyi mini event bigyót gyűjt az ember egy esemény alatt.
Idézet: Aderrick - 2017.10.26. 22:35:06
91 db kristály mytoaffinitás


Hát nekem 25 db van, pedig nagyjából mindenből a legtöbb között szokotz lenni amim van. Hol lehet ilyen gátlástalanul szerezni? Valahol lemaradtam ezzel..
Miből jönne 1000 myto csomag/nap?
Dátum: 2017.10.22. 07:13:44
Idézet: Dozer - 2017.10.21. 09:20:51
Jelenleg a játék (magasabb szinten) kb. napi 2-2 és fél órát igényel, de akkor már mindent kihasználsz.
3 naponta - mikor a pp puffer megtelik - 1 órából egész magas hatásfokon lehet űzni az ipart. Bár PC kell hozzá, és a könyvjelző eszköztár virtuóz használata. Ha egyszer ráveszem magam, összegzem itt a fórumon. Xenó alatt pl., összeszámoltam kíváncsiságból, 25 kattintásból fordult meg egy kábít-krit-szintlép, vagy kábít-krit-sajt kör. Volt vagy 45 másodperc = 17 pp elfogyott. Ezt az szb-vel is meg lehet csinálni, persze akkor nem számolgathatod melyik mező mennyit kap. Az sokszorozza a játék idejét.
Dátum: 2017.10.15. 07:49:15
Nem véletlen szorult háttérbe. Semmi extrát nem ad a 3 órára elküldés, amikor egy kattintással is le lehet tudni a csp-t. Amit te javasolsz, az ellentétes fejlődési iránya a játéknak.
Szép célok! Az utolsóba húzzál bele, mert egyszer bal lábbal kelek (vagy jobbal végre?) és hopp, csináltam magamnak egy csomó szabadidőt
Na még egy kicsi kell...

967124 sebzést okoztál. Kritikus sebzés! A varázslat hatással van az ellenfeledre: -1210 Védekezés, -1451 Kritikus sebzés. Lélekenergiát szívsz el ellenfeledtől! (+3045 lélekenergia)
Dátum: 2017.09.28. 16:05:02
Idézet: Mortu - 2017.09.28. 10:22:14
Az szép, hogy egy fegyverbe lehet tenni 100-200% kábítást, de akkor már lehetne olyan tárgyakat is betenni amivel tud ellene védekezni, aki szeretne...


Nevezzük mondjuk kábítás elhárításnak, és ha a kábítás pontja 2-be kerül, akkor ez kerüljön 1-be a tárgy craftnál?
Dátum: 2017.09.22. 12:12:28
A következő gondolataim, javaslataim merülnének fel.

Az első és legfontosabb, legyen benne kihívás. Alap elvként kellene követni, hogy ne az automatikus győzelmet azonosítsuk a sikerélménnyel, tehát a csatlós arénában felvett vonalat igen gyorsan el kéne engedni, mert különben eléggé semmi értelme se lesz az egésznek.

Ha valaki összepakol egy jó erős szörnyet, akkor azt ne lehessen egy 20 ősköves buff-al, halmozott kreatúra pontokkal, a segítségül kért játékos által könnyen lecsapni. Nincs azzal semmi baj, ha valaki látja, hogy még heteket, hónapokat kell erősödnie 1-1 szörnyhöz, annál nagyobb lesz a sikerélmény, ha sikerül. A bespájzolt kreatúra pontokat korlátozottan lehessen ugyanarra a szörnyre használni.

Ha nehéz elsőre belőni, inkább erősebb legyen, majd AF képességekből erősítetek a játékosokon.

A segítő játékos csak a társa sebzésének x %-át sebezhesse (100-300%?), így nem mindenki a legerősebb 10 játékost fogja segítségül kérni, és több réteg is szerepelhet.

Egyik helyen azt írod, a szörny nem pusztul el, aztán meg ha elég sokan legyőzték, akkor végleg elpusztul. Akkor most melyik? Illetve miért pusztul el? Elvileg mindig lesznek felfelé jövők, akiknek még megfelelő célpont lehet.

Klónozás tényezőit érdemes előre deklarálni. Mi számít: öltözet? csatlós bónusz? pihenés? láthatatlanság? segítő kéz? (exploit lehetőségeket előre lezárni) Robbanás működik ellenük?


AF képesség javaslat - legyen olyan opció, hogy 1-1 adott szörnyed tudd erősíteni, akár AF áldozással is, mint egyszer használatos bónusz. Ez fun faktor, plusz tápot nem ad a szörnykészítőnek, max a sikerélményt, hogy jobban izzadnak az emberek a szörnyén. Ilyesmi nagyságrendre gondolnék:
1 AF pont áldozással 1%-al nő a szörnyed kiválasztott tulajdonsága (max 100?) Abban sem vagyok biztos, hogy kell maximum, merjetek bátrak lenni, mint ahogy a tárgy craftnál csináltátok.

Statisztikák, toplisták tök jó!

Szummárum: ebből egy nagyon jó kis fejlesztés is lehet, köszönjük, várom nagyon; remélem nem csúszik el a dolog valami csatlós aréna élvezeti értékű irányba.
Dátum: 2017.09.14. 06:42:42
És mégis ez lenne a nornál fejesztési elmélet, egyre többet kell tenni egyre kevesebb bónuszért. Persze hogy értelmet nyerjen a dolog, a kifutó,"elhasznált" fejlesztések helyett be kell tenni újakat, csak épp ez nincs.
Na, ez is megvan, talán elsőként(?)

A csatában összesen 1003131 sebzést okoztál, és 99226 sebzést kaptál.
Dátum: 2017.09.01. 12:32:40
A gondolatkísérlet elmegy a lényeg mellett. Ami pedig az lenne, hogy nincs semmi fejlesztés kilátásban. Ezt ízlelgessük inkább, mint Hardcore János szándékait.
Dátum: 2017.08.30. 17:41:34
Fórum:
Idézet: Offsboy - 2017.08.18. 13:59:06
Van amúgy beígérve bármi fejlesztés mostanában, vagy akár már ma abba is hagyhatom az értelmetlen kattingatások tömegét egyszer s mindenkorra?


ÜSZ:
Üdv,
Fórumon nem nagyon találtam róla semmit, érdeklődnék milyen bekerülő fejlesztések várhatók mostanában?
Köszi
Offs
ma, 15:18István
Szia.

Amint publikusak lesznek az új fejlesztések, fel fognak kerülni a fórumra. Továbbra is ott tudod majd megnézni az új dolgokat. Sajnálom, de az ÜSZ-en nem tudunk ilyen információkat adni.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető


Ilyenkor mi van?
Dátum: 2017.08.23. 20:22:13
Köszi, ezek szerint megérte ideböffentem a fórumba; ha érdemi dolgokról már nem lehet beszélni.
Dátum: 2017.08.23. 19:58:14
Szerintem külön tréneli magát, hogy a segítőkészség vagy a problémád átérzése szikrája se jöjjön át a leveleiből. Kivételesen magas szintre sikerült jutni az évek során.
Dátum: 2017.08.18. 13:59:06
Van amúgy beígérve bármi fejlesztés mostanában, vagy akár már ma abba is hagyhatom az értelmetlen kattingatások tömegét egyszer s mindenkorra?