Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Offsboy

Dátum: 2012.05.19. 19:30:03
Idézet: Miklós - 2012.05.19. 11:31:28
Viszont mivel folyamatosan keressük a lehetőségeket, amivel a portyát és vadászatot is csináló karaktereket jutalmazzuk, ez kiindulási alapnak jó lehet, vadászatra adni valamiféle olyan bónuszt, amit portyázás során lehet kihasználni.

Ezt hívják portyázáspontnak

Komolyra fordítva, javaslat:
- Portya ital 1: portyázás során x időtartamra, vagy x alkalomra 10%-al csökken a kapott TP (x időtartamos szerintem izgalmasabb lenne)
- Portya ital 2: portyázás során x időtartamra, vagy x alkalomra 10% eséllyel találsz szerencsekerék gyakori tárgyat

És akkor a vadabb ötletek:
- Portya ital 3: a következő portyázásod során okozott sebzésed az entitásod is elszenvedi
- Portya ital 4: a következő portyázásod során az egyik harcoló állatod ÉP-je és morálja maximumba kerül (feltétel: legalább 2 harcoló állatod legyen kijelölve a portya alatt

Minden vadászat alkalmával van 1%-os esély arra, hogy esik a fentiek közül egy.
Dátum: 2012.05.19. 18:03:51
Lehet akkor én értelmezek félre valamit, de úgy gondolod, hogy kb. nincs olyan pontja a V1-nek, ahonnan 43 aktív karakternél többet látnék?
100. szintű vagyok, csak felfelé mérve 50 felettit számoltam úgy, hogy az otthagyott farmokat kihagytam.
Mellesleg lévén 19 élő játékosról + 24 KH-sról van szó a példában, akár az otthagyott karik is lehetnének ekvivalensek a KH-val, mert EH-val tőlük is ugyanazt el lehet hozni, mint a KH-tól...más kérdés, hogy 120. szint alatt nem divat az EH.
60-80. szinten még ennél is több élő célpont van, és akkor csak 30pp-ről beszéltem.
Dátum: 2012.05.19. 17:31:26
2 templomi medál (+2% közelharc sebzés, +2 AF a Templom végső kincsében


Nem krit, hanem sebzés. Ami nyilván jobb, mert a krit szorzója erre jön rá ha úgy van. Mármint az én értelmezésem szerint.

[edit] Ja, most látom hogy mire írtad, igen, igazad van
Dátum: 2012.05.19. 17:11:06
Idézet: Ywgarrd - 2012.05.19. 16:49:33
Ezt nem értem: 19 játékos célpontod van, plusz 24 KH-s. Pannánál is hasonló a helyzet. V1-en a játék bármely szakaszát veszed figyelembe, sehol sincs több aktív karakter ütőtávban.


Ebben biztos vagy?
Dátum: 2012.05.19. 16:33:44
Csúnya lenne ha nem adódna össze..
Mindenesetre nekem 1,5 nap múlva meglesz.

[edit] Közben találtam olyat akinek megvan, összeadódik az AF és a sebzés is.
Dátum: 2012.05.19. 14:19:12
Én meg inkább örülök ha van - bármilyen - event, a játék első időszakában volt idő kiélveznem a "sima" játékstílust.
Dátum: 2012.05.19. 14:09:20
Logikusnak tűnik.
Dátum: 2012.05.19. 13:32:16
Xeno háború 2012. május 21. – június 11.

Akkor holnapután Xenó?

Komolyra fordítva, mikortól kezdhetünk spórolni?
Dátum: 2012.05.19. 13:07:38
Aranytojó tyúk
Jelenlegi licit: 3998 aranydukát (Goa'uld)

És tényleg törölt, ez érdekes.
Dátum: 2012.05.19. 12:24:55
Én is az elégedettek táborát gyarapítom, ismét köszönjük a - szerintem legjobb - eventet!
Dátum: 2012.05.19. 08:49:01
Még jó, hogy V1-en nincs ilyen probléma, mert úgyis mindig mindent az Azúr L... izé úgy értem a zafírok nyernek (nem sírás, nyilván nem lehetne másképp a toplista első két oldala miatt.)
Dátum: 2012.05.17. 09:42:30
Így van
Dátum: 2012.05.17. 08:59:42
Nem mindegy ugyanis, hogy 3 szintlépésre kapok pl. 130 TÖ növekedést, vagy úgy, hogy nem is lépek szintet…..


De, tökmindegy, mert azt az egyszeri nagy mennyiségű LE-t is 3 szintnyi TP-ből szedted össze, csak előtte.
Dátum: 2012.05.17. 08:52:01
Ez nem jó taktika, mert a játékos TÖ-jétől is függ (pontosabban attól, hogy mennyi LE-be kerül minden tulajdonságán 1-1-et növelni) a jutalom.
Dátum: 2012.05.17. 08:50:45
Akkor leírom a korábbi tapasztalatok, infók alapján a működését a végén (szerintem).

Elköltesz X CSP-t, betöltessz Y LE-t, visszakapsz Z LE-t.

A végén számol.
X CSP-re az aktuális szinted alapján kiszámolja, mennyi LE-t kaptál volna a Landragor lejártakor érvényes szinteden.
Figyelembe vesz minden szorzót 100%-os helyes kvízválasszal:
- spektrális (mintha turbóznád)
- dicsőség medál(ok)
- kvízmedál(ok)
- hatalom kürt
- megaesszencia
- irányított vadászat
- hasznos vadászat
- háborgó őrület
- csapdakészítés
- karemium csapda
- lélekenergia sajtolás
- szörnyek méretmódosítóinak a hatása
(azt hiszem mindent beleírtam)
Ezt beszorozza egy kis bónusszal (15-25% között valahol).

Hozzáadja Y-t és levonja Z-t.

Ezt az LE mennyiséget pedig fentről lefelé egyesével végigosztja a tulajdonságaid között úgy, mintha mindegyik specializált lenne és figyelembe veszi az alábbiakat:
- ultraspecializáció
- öltözék adta bónusz, ami elérhető (gyűrű, sisak)
- fejlődés öve
- megaesszencia
(azt hiszem ide is beírtam minden bónuszt)

A tárgyakat nem kell felvenni, a szakértelmeket nem kell turbózni (kivéve irányított vadászat, annak el kell érnie a szint/2+2-t).

* Ehhez jön valamennyi győzelem után 5 szerencse, talán csataszám/5 kiégett őskő (valaki írta, hogy ennyi volt), járulékos bónuszok az italok, relikviák, térkapus cuccok, amelyekből az italok tulajdonképp szintén LE-t jelentenek, mert nem kell megvenni (kalandra használtam mindet, amit korábban kaptam) vagy ha valaki nem használ italokat, nem kalandozik, akkor eladhatja, ami még egy kis plusz LE.
A hozzászólást Craslorg módosította Tegnap, 16:43:19-kor


Olvasd el figyelmesen.
Véleményem szerint a legjobban az éri meg ha az minél többször, minél több LE-vel töltesz
A jutalom számításánál mindegy, hogy 2.000.000 LE-t töltesz bele egyben, vagy az ehhez szükséges CSP-t tolod belecsatánként, viszont azért éri meg jobban sok csatából, mert közben fejlődnek az állatok, esnek a löttyök és a dukátitalok, térkapus mizériák.
Dátum: 2012.05.17. 08:46:06
holnap délben szétnézek a környéken, hogy hogyan változtak az erőviszonyok, és néhány korábbi kellemetlenkedőnek elkenem a száját.


Várj ezzel holnapután délelőttig, szombat 10.00 óráig tart a landi
Dátum: 2012.05.17. 07:16:15
A játék jellegéből adódóan az van, hogy a játékosok igen kis hányada tűzi ki célul a top elérését, amellett hogy aki komolyan játszik komoly célkitűzései vannak. Aki a topban játszik (valóban ez az egyetlen cél, amit nemigen lehet elérni ha egy "régi" világon indulsz), annak is előbb utóbb csak a gondja van belőle, lásd ezt a topicot:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,796.0
A játékvezetés keményen izzad azon, hogy azoknak is élvezetes maradjon a játék, akik fent vannak.
Az összes többi cél fizikailag elérhető bármelyik világon, legyen az bármi: egy jó pók kinevelése, egy szívósság öve az AH-ban, első - vagy sokadik - bajnoki megszerzése, akármi.
Ezek miatt nem fog új világ indulni, a játékosok zöme tudja, hogy az élmezőnyben lenni nem fenkékig tejfel.
Dátum: 2012.05.16. 16:24:24
Idézet: Miklós - 2012.05.16. 16:19:32

- A végzet templománál a "lépj 2 szintet" küldetést cseréljük le arra, hogy "Szerezz %d TP-t!" ahol a szerzendő TP a karakter egy szintlépéshez szükséges TP-jének 1.1 -szerese, a fenti szorzó nélkül.


Lehet gagyi kérdés, de ez mindenkit érint majd, vagy csak akinél ez a szorzós játék van?
Dátum: 2012.05.16. 13:20:01
Idézet: Ezüstszél - 2012.05.16. 13:05:22
„erősebb vagyok, ezért kihasználom a gyengeségedet” hozzáállás bosszant.


Ne haragudj, de ezek szerint nem jó játékot választottál.
Dátum: 2012.05.16. 11:08:11
Részemről a stílustalanság vette el az együttműködési kedvem, de mások vagyunk.