Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Offsboy

Dátum: 2012.06.03. 07:47:48
Idézet: Feteke - 2012.06.02. 22:42:31
"A szintlépős küldi nem módosult 1,1 szintnyi TP-re?"

Nekem nem módosult semmi, megint szintet kellene lépnem


A következőben így kapod majd. A jelenleg futókat nem írják át. Én is így jártam, marad a dekrétum.
Dátum: 2012.06.02. 13:28:40
Lehet számolgatni meg százalékolni, de 20 kő alatt csak mákkal lehet megúszni a tul fejlesztést. Ha megvan a mákod, akkor 10.
Miklós látja a képleteket, mi meg játszuk a játékot. Akár hinni is lehetne nekünk.

Szakinöveléseim ebben a templomban: mászás, csapdaészlelés, idomítás, meggyőző, vastag bőr, projekció, kivégzés, zárnyitás, sebgyógyítás.
Ezzel jár a nem kívánt szakiösszeg emelkedés, ami tovább drágítja az értelmes szakik költségét, de egye fenyő, ez legyen a legnagyobb bajom...Viszont ez legalább nem kerül fölös plusz LE-be!
Dátum: 2012.06.02. 11:26:56
Sírás detekrtor. De jó volt bekapcsolódnom, mert nekem is esett egy végzet medál, bár sokra nem megyek vele
Dátum: 2012.06.01. 21:54:18
Az állatos rezisztenciát biztosan kijelöli a karakterlapon. A sajátodon is, és kémkedéskor is.
Dátum: 2012.06.01. 20:27:17
Nem vitetom, hogy játékosként nyilván ez szívás, hogy lecserélték, viszont sem játékosként, sem fejlesztőként nem volt értelme ennek a küldinek eredeti formájában.

[edit] Sőt, több, mint valószínűnek tartom (megkockáztatom: nyilvánvalónak), hogy ez volt az eredeti szándéka ennek a küldetésnek, hogy vegyél 3 állatfelszerelést, de ne add el. És mivel épp volt könnyítés (csizma opció, templomkristály növeléses AF, bár ez utóbbit még nem látom ösztönzőbbnek egyelőre), eléggé Miklósra vall ennek lekommunikálása. 1-2 jó hír között elrejteni egy rosszat, így könnyebben lenyelik a játékosok. Szerintem felesleges ez ellen kardoskodni most, a változtatáson tuti nem változtatnak, csak ha nagy gáz van vele.
Dátum: 2012.06.01. 13:50:33
Elmegyek nyaralni 2 hétre, közben elindul az új templom, mire hazaérek már csak 1 hét van hátra belőle...


Ha pedig nem kapod meg a templomot, akkor fixen 2 hét lemaradásod van; ha viszont egyből jönne a következő templom, akkor legalább ha elég aktív vagy, akkor van esélyed behozni a lemaradást, elvileg ez a játék egyik mottója.

A sisak vs. csizma opciót köszönjük, ugyanúgy nincs sok értelme, de ezáltal legalább nem visz el a templom több LGY-t, mint amennyit egy átlag aktív játékos szerezni tud.

A tul fejlesztéses újabb érveket (a +3-at sepeccel számolja) megfontoltad esetleg? Igazából ez lóg még ki nagyon a sorból az iszonyatos őskő (vagy LE) költsége miatt.
Dátum: 2012.06.01. 09:01:09
Ha ez tényleg így van, akkor viszont arra tudok tippelni, hogy a ritka(kék) pörgetések is levonnak valamennyit a pechpontokból. Hiszen amikor bekerült a pechpontos rendszer, akkor sorba jöttek ki a pirosak, elvileg neked is esni kellett volna.
Dátum: 2012.05.31. 15:00:20
Google doc:

VT javaslatok


Köszönet Beheritnek a megosztásért!
Dátum: 2012.05.31. 14:48:49
Idézet: Miklós - 2012.05.31. 14:34:38
Tehát az esetek 30%-ának 50%-ában, azaz 0.3x0.5=15%-ban valóban kell még egyszer specializálnod ha meg akarsz spórolni 100-200e LE-t.


1. Köszönjük a visszajelzést.
2. Ami kimaradt, hogy az esetek 100%-ában kell az általad leírtakon felül MÉG EGYSZER használnod a specializációt, amikor is a kötelező +3 után azt fejleszthesd, amit valójában szeretnél. Ez fixen megdobja 10 őskővel az általad vázolt modell költségét.
3. Gondolom a 100-200e LE-t - ha nem mágiáról van szó - azt tulajdonságpontonként értetted, tehát x3..
Dátum: 2012.05.30. 17:47:42
Ahogy én láttam a megoszott csatáknál, a KH-nál nem lehet megnézni az ellenfél statjait egyáltalán.
Birka, ez kényszerintézkedés, vagy sem, elég rég kaptunk már ígéretet a portyaadatok egy részének visszakapására..
Dátum: 2012.05.30. 16:58:48
Attól hogy a templomos topicra nem reagálsz, nm hiszem hogy el fog ülni.
Dátum: 2012.05.30. 07:42:46
Idézet: Aurri - 2012.05.29. 19:20:27
Kicsit naív kérdés, de: VF mellé a relikvia nem ad semmit sem?


Idézet: Kocos - 2012.05.25. 10:37:14
Idézet: Truth80 - 2012.05.25. 08:01:20
A rablás agyar ugye csak akkor működik amikor EH-n vagyok, tehát VF-rel 0 értelme van?


Minden targy akkor adja a bonuszt szakertelemre, ha van legalabb egyes szakertelmed.
Dátum: 2012.05.29. 20:00:11
Idézet: Jademaster - 2012.05.29. 17:54:51
Idézet: Gyilkos gizi - 2012.05.29. 17:11:07
De a dukát értékesebb mint a kp


Szerintem ez taktika függő. Megmondom őszintén ezt a dukát dolgot én sem bolygatnám, nekem ránézésre jónak tűnik így. A 60+ szinteken bőségesen lehet dukátot szerezni ezek nélkül is, nem hiszem, hogy komolyabban lényeges lenne, inkább a kisebbeket kell "helyzetbe hozni", vagy ha azt nem is, de szóval picit segíteni az aukció felé.

Másrészt: a templommal a fő bajok mégegyszer:

- Többféle tulajdonságnövelést kér, ami 19 szint felett rettentő kiadást jelent akár őskőben, akár LE-ben. Játékosok javaslata: beépíteni a prémium tagságba, hogy a templom által kért tulajdonságot a megjelölt szintig úgy fejleszthesse, mintha rajta lenne a specializáció.
- A templom teljesen felesleges és ostoba szakértelmeket kér fejlesztésre. Idomítás, transzcendális projekció, stb. Ezeknek nincs semmi értelme. Egy példával élve, ha minden templomban megcsináltam volna, akkor mostanra a karakterem 9-es szinten 9-es idomítással mászkálna, ami nonszensz, finoman fogalmazva. Játékosok javaslata: kéretik leváltani valami értelmes verzióra, pl idomítás helyett vastag bőr, stb.
- A templom tökéletesen értelmetlen és ostoba ősköves dolgokat kér. Abszolút felesleges marhaságokra dobáltatja el az őskövet, ezt így mindenki kifejezett lehúzásnak érzi a kft felől. Jobb lenne, ha értelmes kérésekkel szívná a köveket. Az ősköbves italok, a portyaszimuláció biztosan ostobaság. Játékosok javaslata: kerüljön a helyükre az ősköveknek valami értelmes módja. Pl X kiégett őskő átváltoztatása, lélekkút kisütése, stb. Vagy egyszerűen csak a többi őskőhöz kötöttből dobjon feladatot.
- Jelenleg a non-prémes játékosoknak a sok ősköves feladat miatt a templom nem egyszer teljesíthetetlen. Játékosok javaslata: csak maximum a kiváltási lehetőségeknek megfelelő számú (3 jelenleg) ősköves feladatot hajítson a gép.
- A templom dukátköltsége szintfüggő, míg a szerzése nem tekinthető annak. Hosszú távon egyszerűen ezt a feladatot ellehetetleníti. Játékosok javaslata: a dukátköltség fix értékűvé tétele, nyilván az időtáv alatt megszerezhető bizonyos százaléka lehetne ez a mennyiség.
- A templom LGy költsége magas szinten horribilis. Mivel minden dolgot nem lehet kivenni, így ez egy kicsit nehezebb ügy, erre nem emlékszem javaslatra. A magam részéről azt mondanám talán, hogy max 2 LGy-s feladatot adjon egy templom.
- A templom miatt folytonosan hülyeségeket kell vásárolni. Erre szerintem jó megoldás az lenne, ha egy adott jellegű vásárlást (pl sisak vagy LGy-s tárgy, vagy stb) kér egy templom, akkor a kövi X templomban ugyanilyen ne jöjjön.
- Személyes javaslat: a templom iszonyú erőforrás zabáló jelenleg is, hosszú távon meg főleg. Kérem meggondolni, hogy esetleg a templomi relikvia felezze meg a császári dekrétumok költségét is, ne csak az áldozz feladatokét majd.
- Legkomolyabb és legnagyobb probléma jelenleg véleményem szerint: bár a problémák folytonosan jelezve vannak, indokolva, javaslatok téve, stb, a Játékvezetés hosszú ideje semmilyen reakciót nem tesz a topicban, nem tűnik úgy, hogy konstruktív lenne, sem szavakban, sem eddigi változásokban. Gyakrabban kéne kommunikálni a játékosokkal.

Na, ezt kb oldalanként be is tudnám másolni, egyszer csak észreveszi Miklós Szóljatok ha valamit kihagytam/elírtam


Már új oldal van, másold. Hupsz, én véletlenül már megtettem.
Dátum: 2012.05.28. 23:11:14
Nem az volt a cél, hogy magyarázkodjak helyettük, de én is így látom korrektnek
A választható templom igen brutál lenne, mindenki a kicsit választaná. Feleannyi idő alatt szállna el exponenciálisan a medál miatt kapott +AF.
Dátum: 2012.05.28. 22:28:09
A transzdestrukciónak szerintem inkább az a célja, hogy aki templomozik annak ezzel is lassan nőjön az előnye a nem templomozókkal szemben. Mert aki nem templomozik nem pakolja a +3 projekciót sem ugyebár. Na meg ez nyilván csak pótlék jutalma a templomkristályos bónusz mellett.
Amúgy meg tényleg kezd kétségbeejtő lenni mennyire nincs reakció a topicra. 2-3 naponta felfrissül a topic, és rendre ugyanazokat a problémákat/javaslatokat írják le hárman-négyen.
(És most nem a pók vagyok-miért kell szintet lépnem feladatok ellen ágálókra gondolok.)
Dátum: 2012.05.28. 18:19:24
Igazad is lehet, valamint elég drága ahhoz hogy próbálkozz. Bár ha az összes vágóállatod kifut, és telitöltöd a puffert akkor egyben elég sok LE-t spórolhatsz 8-9 állat idomításán Vagy marad, hogy vársz holnapig amíg lesz helpdesk.
Dátum: 2012.05.28. 16:42:51
Lehet, nem ismerem a v3-as szabályokat
Dátum: 2012.05.28. 16:22:28
V1
Dátum: 2012.05.28. 12:07:15
Idézet: RONNIE - 2012.05.28. 11:46:44
Az áldaozz fel X lélekenergiát templom küldi is bugos.Ha szintet lépek és már többe kerül egy áldozás,akkor nem fogadja el.


bug@vegzetur.hu vagy info@vegzetur.hu. Vagy itt privát üzenettel Miklós vagy Baraty részére, de az email jobb.
Dátum: 2012.05.28. 10:53:59
Erre gondoltam én is, de 4-es a vastagbőröm