Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Offsboy

Arról nem is beszélve, hogy az ország nyugati vasútvonaláról érkezők le tudnak szállni Kökin, és mire a vonat a Nyugatiba ér, kb. a 136os busz is megérkezik a célállomásra.
Dátum: 2016.10.08. 10:48:44
Idézet: Lelkes999 - 2016.10.07. 23:11:03
Törölte minden karakterét és létrehozott egy trollt SZbTroll néven. Azt,hogy pontosan miért tette nem tudom.

Miért valószínűbb ez, minthogy tényleg lelépett és a másik 2 maradó játékos valamelyike hozott létre egy karit?
Dátum: 2016.10.07. 21:24:25
Idézet: Azazel - 2016.10.07. 12:10:40
Battle report:

Már csak 17 ponttal vezet... .Plusz úgy látom kihúztam a gyufát a másik, etikusan játszó szövetségnél is, besegítenek a Büyük zrt.-nek, de csak mert nem trollkodnak ugye. Nem baj, akkor is Bajnokok leszünk.


Büyük törölte az egyetlen normális karakterét, az V3on volt. Szerintem nem túl életszerű, hogy V6on mások opatására itt maradt volna. Ha már maradt volna, akkor normálisan - v3 tervezési hibákon erősen felhízott karakterét pátyolgatva - maradt volna. Ha már mindenképp sumákolás, jóval valószínűbb, hogy egy másik V6os szöv tag generálta a multi karaktert. Aminek az ÜSZ biztos utána tudna nézni IP cím alapján, ha megfelelő gyanúok van.
Köszi a megnyugtatást!

De azért viccet félretéve majd tényleg érdekelne, hogy milyen fejlesztéseket várjunk.
Szerintem ha már csak tényleg figyelve lenne a multizás erre az esetre, azzal megoldódna a dolog. Aki haverja kérésére szabályosan belépked V6ra hogy szívasson másokat, arra nemigen van ellenszer. Illetve talán mégis, a régi jó VU-s trükkök, állatgyilkolászással és lopással gyalulni a trollszövetség minden tagját. Legalább egy karakter biztos van akinek fájni fog, mert ha senkit nem érdekelne, akkor elkopott volna már a belépkedés is. Szóval hajrá, egy próbát megér

* Illetve a világváltással a trollszövetség karaktereinek többi világon lévő karakterei is befenyíthetőek. Az igazi, magas szintű karaktereik. Csak mondom. Régen azért működött ez a VU-ban szépen.
Szösszenet a szintmaximumos topic végéről. Milyen távoli múltnak tűnik ez az elmúlt 2 hónap szellemében.

Idézet: Miklós - 2016.05.18. 11:37:15
Amit fontos tudnotok, mint minden fejlesztés / változás, ez is megbeszélés tárgya. Ha a többség elutasítja, nem lesz belőle semmi.

Na nem azért öntök benzint a sebbe, mert jól esik trollkodni, hanem mert mindjárt találkozó, ilyentájt máskor lehet sejteni, hogy milyen fejlesztés várható, így van miről beszélni az élő fórumon. Bár még nincs részletes program, lehet a fentiek hiányában nem is szerepel már a napirendben a fórum...? Na jó, ez már trollkodás volt egy kicsit. Mindenesetre tényleg érdekel (mást nem?), hogy mi(k) lesz(nek) a következő fejlesztés(ek).
Dátum: 2016.10.03. 20:39:22
Megvan már erre a megoldás. El kell felejteni ahogy van. Minél hamarabb túlesünk ezen, annál hamarabb el lehet kezdeni a várt fejlesztésekkel foglalkozni.
Dátum: 2016.10.02. 13:09:41
Idézet: LanMaffia - 2016.10.02. 11:59:55
4-ből 1 állatomnál van acsarkodás, de lefelejtem az nem akadály. Nem a saját klónommal van a gond, hanem másokéval. Azokkal mi legyen?

Az ellen nincs orvosság. Illetve de, fejlessz 1000-es másodlagost, és mielőbb tedd el láb alól az ellenfél acsarkodó állatait.
Idézet: Lújzi04 - 2016.09.29. 19:02:41
Aki vidékről megy kocsival, tud parkolni a környéken? Illetve remélem nem fizetős?

Nem, az a környék sem fizetős, parkolóhely van bőven, az ország egyik legnagyobb lakótelepe.
Idézet: Tivornya - 2016.09.28. 13:54:07
.

Pedig gyönyörű, a találkozós topicba pontosan passzoló gyöngyszem volt, kár, hogy törölted.
Dátum: 2016.09.27. 08:47:11
Idézet: Spellatrix - 2016.09.27. 07:37:26
Gondolom ezt csak valami viccnek szántad

Régóta itt vagy, pontosan tudod, hogy úgyis széttrollkodják, úgy sem lesz belőle semmi, ha meg olyan eredmény születik úgyis újra szavaztatják.
Régóta itt vagyok, ezért emlékszem, hogy a robbanás kapcsán pont egy ilyen indított topic vezetett eredményre.

Idézet: Spellatrix - 2016.09.27. 07:37:26
Btw: Mire lenne belőle valami, addig meg úgyis lejár az inspiráció.
Ha ennyire keveseket érint, hogy a te inspirációd lejártával már nem is számít a dolog, akkor valóban nem éri meg vesződni vele.
Dátum: 2016.09.27. 06:54:48
Ha össze akarjátok fogni a "tömegeket", indítsatok itt egy szavazást, megkérve hogy csak v5-6os karik szavazzanak. Ha szerencsétek van nem trollkodják szét a többiek és elegen reagálnak ahhoz, hogy célba érjen a dolog.
Dátum: 2016.09.24. 16:14:57
Szerintem aki megveszi az ősköves gyengítést, tudja használni a robbanást. Eleve korlátozott a használati lehetőségek száma, szóval úgysem lesz egyszerű, de legalább lenne valami esélye a gyengébbeknek. Nem mellesleg mindenkinek jó, ha az aki elakad a 3. szinten, tovább tud menni, szintenként az ősköves cucc megvásárlása mellett. Ha érintett lennék biztos javasolnám ezt ÜSZ-en, még ebbe az eventbe se lenne késő betenni.
Dátum: 2016.09.20. 14:51:48
Komolyan úgy lett megoldva a csatlós csaták miatti frusztráció, hogy nem látszódnak a támadáslistában? Eddig is annyira langyos víz volt az egész, bukta esetén is van jutalom (wtf??), megtámadott se nem nyerhet se nem bukhat, támadó jutalma fix, stb., hogy az valami borzasztó, és mindez sem volt elég a játék pasziánszosítására?
Szinte már csodálatos milyen mélyre tud süllyedni egyetlen fejlesztéssel a színvonal.
Dátum: 2016.09.18. 00:06:47
Idézet: LanMaffia - 2016.09.18. 00:03:05
A napi ajánlat biztos csak tréfa... vagy elütés

Hát én felröhögtem!
Egyre jobban Monthy Python társulat ez az egész már
Asztrális kincs nerf, mi? Kheszon törmelék, mi?

*A holnapi napi ajánlat vajon mi lesz?
"100x bajnoki medál" százáthúzvanyolcvan őskőért? Esetleg a különböző kategóriák top1-2-3 helyezéseit árverezik el őskőért?
Dátum: 2016.09.17. 22:01:37
Idézet: Pug Crydeéből - 2016.09.17. 21:13:30
Nem tűnt el, csak multi miatt törölték. De már újraregizett az egysejtűje...
Gyanús ez nekem. Ha törölnek multi miatt, nem írok búcsúlevelet. Illetve v3-on melyik volt multikaraktere? Mert a v3as kari ha eltűnt, akkor kellett ott lennie legalább egy multikarakter is. Illetve ilyenkor "zárolva van" a kari, nem törölve. Szóval gyanús ez nekem.
Dátum: 2016.09.14. 19:21:29
Idézet: Rowina - 2016.09.14. 18:57:12
Egy magas szintű, full ősköves, minden elérhető relikviával felszerelt karakterrel?
Nekem nincs Időprizmám hogy vadászat közben mást is csináljak, és nincs Vadászcsizmám, Vadászíjam meg hasonlók, így 70 CSP elvadászása vagy 3-4 órámba kerülne.
Ha érdekelne egyáltalán a vadászat.

Ne magadból indulj ki mindig, hanem egy őskő nélkül játszó játékos szemszögéből is próbálj rálátni a játékra. Ennek még én sem felelek meg mert havi 1-2 ezer forintot azért költök a végzetúrra.


Havi 4-5000 ft-ból top karaktert lehet nevelni. Ha te amögé bújsz, hogy 1000 Ft-ot költesz a játékra, akkor neked kell alkalmazkodnod a játékhoz, nem a játéknak hozzád. Persz sok múlik azon, hogy mire megy el az a forint, relikviakuponra vagy gradulátumra.
Dátum: 2016.09.14. 11:28:52
Idézet: Mazazo - 2016.09.14. 10:26:25
Üdv, sziasztok, olyan kérdésem lenne, hogy V1-en mikor indul újra a szövibajnokság? Hetek óta csak az információs lapot látom. (kezd elfogyni a jó öreg támadás ital...)

Ha hetek óta nincs, akkor valószínűleg nem olyan szövetség tagja vagy, aki rendelkezik a megfelelő számú (2?, 3?) 20. szint feletti aktív taggal.
Dátum: 2016.09.14. 08:29:58
Idézet: Rowina - 2016.09.13. 22:03:25

A játéknak az a része érdekel ami fél-egy óra alatt lezavarható, és még érdekes is.
SzB, térkapu, néhány portya, néhány kaland többnyire a napi adag.
A te kedvedért most megnéztem, 7.48 és 8.20 között (32 perc) elkattingattam a napi adagom. Elvertem 120 pp-t (10-et ebben az új csodában, 20 KH, többi SZB), 70csp-t, megcsináltam 15 kalandot, 21 küldetést, és ezekhez elköltöttem összesen 2x1/3 őskövet gyorsításra. Nagyban függ a játék időigénye attól, hogy hogy építed eköré a karaktered.
Dátum: 2016.09.13. 14:25:15
Ha te lennél egy játék üzemeltetője, mennyire vennél fontolóra egy javaslatot, ami részedről sok plusz melót jelentene fixen kb semmi bevételért, mindez egy olyan fórumozótól érkezne javaslatként, aki saját bevallása és aláírása szerint is troll?