Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Offsboy

Kérdezd Kóctól, én az összes sorsjegyem elpörgetem még aznap.
Dátum: 2013.06.30. 12:00:06
Ja, mínusz 800 volt, elnéztem a kérdésed. Pluszban szerintem nem releváns, pár napon belül amikor 100 felett vagy, úgyis esik valami.
Az igaz. Viszont emlékszem amikor először bejött a zarknodból a féléves bérlet, volt aki több 100 (1000?) dukátot nyert vele, mert nem adogatta el addig; írta is ide. Hogy ez lustaság, vagy taktika volt, az talán mindegy is; szerintem összességében mindent megéri tartalékolni, amire nincs épp égetően szükséged.
Abból kijön egy láda, meg egy végzet medál, pechpontra.
Dátum: 2013.06.30. 11:17:15
Még az, de facén is bejelöltem. Hiba volt, törölni kell a kontaktot.
Idézet: Quellon - 2013.06.30. 10:19:39
Idézet: Offsboy - 2013.06.30. 10:07:46
4. 1000 templomkristály
Nem arra van, hogy hasznosan elköltsük? Minek halmoznál fel ennyit, csak hogy legyen?

Pontosan kidolgozott stratégia része
Mellesleg a sorsjegy is arra van, hogy az ember elpörgesse, mégis ha valaki elejétől fogva félretette, az ha most pörgeti el sokkal jobb nyereményeket kaphat mint az elején. Ilyen a játék evolúciója.
Rövidtávú:
1. 1000-es alap erő
2. AH-ból, vagy talin elhozni valami jó cuccot
3. 60K-t sebezni egy csatában (ez valószínűleg entitásból lesz meg először)


Hosszútávú:
1. Szerver top erő érték (szintemben nagyon messze vagyok az elejétől, így nem biztos hogy van rá reális esély)
2. 700-as alap egészség
3. 1000-es alap egészség
4. 1000 templomkristály
5. Harcoló állatom 400-as lépett szintje
6. Bajnokin egy csatából 50K-t sebezni


+1: Soha többet nem forgatni epikus ládát a keréken
Dátum: 2013.06.30. 09:49:45
Pontosan ez történik, de minden alkalommal bukom a 25 pechpontot.

Quellon; szerintem mindketten tudjuk a választ arra a levélre, továbbijójátékot.
Amúgy 4-5 volt eddig.
Dátum: 2013.06.30. 08:37:51
Írták is hogy van akinek 800-1000 körül volt.

Egyébként ez most valami sz'patás, vagy mi? Mert annak nagyon király.

A nyereményed: Epikus kincsesláda, 158 TP

Kezd nagyon elegem lenni, hogy kivágom az ablakon a 25 pechpontaimat. Pláne másnaposan.
Dátum: 2013.06.29. 00:57:13
Na mondjuk az is igaz. Együttérzésből azért ne menj vizsgázni.
Dátum: 2013.06.29. 00:46:45
JEEE!

A nyereményed: Epikus kincsesláda, 159 TP
Dátum: 2013.06.28. 19:06:27
Szóval most kell vadászni!
Meg is van mind a 19? Nekem egyszer volt tré a kiírás, de csak a kiírás.
Szerintem csak anonim téglabiznisszel lehet korrekten megoldani. Le tudnám beszélni pár kisebb szövivel, hogy a mi tégláink vegyék, de nem kéne hogy ezen múljon. Mellesleg át is csaphat játékon belüli kereskedelemmé. Adok LE-t, ha veszel téglát, stb.
Nem, a másik verzió az EH, ami AF-ből ad többet, ezzel kompenzálva a VF magasabb LE/TP-jét. Mondjuk szerintem nem kompenzálja, de ezt érthette rajta.
Dátum: 2013.06.27. 13:54:14
Úgy látszik a szint nagyobb súllyal számít, mint a mágia.
Nem hiszem, hogy az EH-sok körében nagyot ugrana a CSP-s eventek népszerűsége, ugyanis van egy pont ahol már nem csak a LE/TP számít (CSP tömeges elverése szerintem már ez a pont), hanem az is, hogy milyen gyorsan haladsz a környezetedhez képest. Én se azért csinálom így, mert húdezsír dolog optimalizálni, hanem mert ha pl. szintet lépek, akkor elhagyok 7 embert akin lehet küldizni/rabolni, és kapok 1-et. KH nincs, szopóálarc, na az van.
Támadj meg 2 azonos szintű, eltérő %-ú ellenfelet. Nézd, hogy TE mennyi TP-t kapsz belőle (nem a dög).
Tuti, hogy 100% TP-t kapsz mindenkiért, csak az ellenfél szintje határozza meg a kapott TP-t.

McMad: az AFP hátrány is csak nézőpont kérdése, nekem VF-en pl. így relatíve sokkal nagyobb táp 1-1 templomból a 20 AF.
Rendszeresen úgy küldizek, hogy nem ütök 40%-nál frissebb ellenfelet, a kábítós küldiért szinte mindig kapok még plusz TP-t a jutalomban, de van hogy a kritütésért is. Mindezt 30pp-n, 5-10 szintre felfelé ütve, 12-25 TP-ért csatánként. Ennek már önmagában olyan jó portya LE/TP aránya van, amit EH-val nemigen lehet behozni (az én környzetemben), mert 3-4x ennyi TP-be kerülne a sok 100% TP-s csata miatt. Az AFP messze nem olyan faca dolog mint a LE (/TP?). Persze ahol tele van inaktív 100%-os célpontokkal a portyalista, oda biztosan nem jó ez a stratégia.
Meg a kaland is fele TP.

A VF ereje nem (csak) a vadászat kevés TP-jében rejlik, sokan elfelejtik, hogy portyánál a VF-esnek van értelme 20-40-60%-osokat ütni, EH-n esélyed nincs kevés tp-ből megoldani a portyás küldiket, mivel mindenki után 100% TP-t kapsz. Ez az igazi szívás az EH-ban szerintem.
Dátum: 2013.06.26. 16:45:44
Elvileg a tudás könyve miatt van még 31. szinten 0.1% plusz esély, ami így turbózáskor is élhet, de ezt csak nemhivatalos forrásból hallottam.