Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Offsboy

Dátum: 2013.07.18. 20:28:45
Ámen.
Dátum: 2013.07.18. 18:03:55
Csak a komédia ment eddig is
Dátum: 2013.07.18. 17:50:42
Szerintem ennek most felültél
Dátum: 2013.07.18. 15:20:06
Bár továbbra is fenntartom az eddigi érvelésem, hogy nem ez fogja széjjelnehezíteni az 5%-os küldit, hanem az, hogy önmagában nagy a kút, aminek innentől semmi hasznát nem veszi a szövi, annyiban igazad van, hogy a kútnövelős küldi jelenlegi formájában tényleg csak szopatja a nagy szöviket. Ez ugyan eddig is így volt, és jó kis természetes fékként működött, de így hogy a fát nem lehet kútból építeni, így átcsapott tiszta szívásba a dolog, mert a nagy kút innentől csak nyűg.
Dátum: 2013.07.18. 14:35:43
Idézet: Kocos - 2013.07.18. 14:17:28
Idézet: Offsboy - 2013.07.18. 12:49:45
Ez nem győzött meg annyira. A kút növekedés nem probléma, szöviküldikbe nem kavar be az építés...


Engem meg amit irsz az nem gyozott meg. Merthogy nem irtal ervet egyik moge sem (es nem is igaz egyik sem).
Furcsa, hogy ezt pont te nem latod, hiszen a jatekban tietek a masodik legnagyobb kut.


Pontosan emiatt gondoltam magától értetődőnek, hogy nem kell érvelnem, hiszen belülről látom a "problémát". És hogy meglegyen az érv is: nálunk sosem volt semmilyen korlátozás az építésre - nem is látnám sok értelmét, felesleges megkötés - aki akar, épít.

A kút 5% növekedéséhez most 120M nyers LE kell (84M kút).

Ha egy event első 3 napjában mindenki jobban odafigyel az építésre, és beletol a szövi a fába 20M nyers LE-t (ez a jelenlegi napi építési potenciál legalább háromszorosa, tehát ez már mondható azt hiszem kiemelkedőnek), attól a kút naponta 700K-val fog megnőni, ami az 5%-os küldit (+2,1M kútméret) 123M nyers LE-re módosítja.
3M-val több lesz a betöltendő mennyiség emiatt, ha egy event első 3 napjában megtoljuk keményen az építést. A kútnövelős küldi 2%-al több ideig tart. Szerintem ez eléggé elhanyagolható.
Dátum: 2013.07.18. 12:49:45
Idézet: Kvnoemi - 2013.07.18. 11:44:32
Azért annyira talán nem lehet nagy gond. Kútból építeni ugyebár nem lehet, a LE-ből építést pedig épp a kút növekedése miatt nem lehet ész nélkül csinálni. Szerintem a szöviküldiket sem akarja senki feladni a fáért, tehát itt sokkal több dolgot kell összehangolni, mit event+építés. Ez pedig sok esetben nem könnyű, hiszen a játék már annyira összetetté vált, hogy nincs olyan, hogy "abszolút ideális nap".

Ez nem győzött meg annyira. A kút növekedés nem probléma, szöviküldikbe nem kavar be az építés, és szerintem pontosan csak ezt a két dolgot kell összehangolni, event van->építesz.
Ha mindenki tartalékol, és elnyomnak többszáz CSP-t eseménypontgyűjtésre vagy BU vadászatra, akkor a játékba kerülő téglák száma sokszorosa lesz a tartalékolás napjaihoz képest. Ebben én mindenképp problémát látok, függetlenül attól, hogy melyik szövi hogy fogja megülni ezt a lovat.
Dátum: 2013.07.18. 11:18:29
Nem tartotok attól, hogy túl nagy lesz az átváltási arány szórása (említettél alsó és felső határt, a jelenlegi vajon megfelelő lesz-e)? Ugyan az elmúlt 2 nap nem volt annyira jelentős az eltérés (V1-en 1. nap 3500 LE körül, 2. nap 2800 LE körül saccolom / tégla), de az eventek első pár napjában extrémen is megugorhat a játékba került téglák száma, ami keményen lenyomja az árukat, hiszen ezeken a napokon többszöröse az elköltött CSP, PP.

A kérdés, hogy ezt irracionális kiugrási lehetőségnek, vagy plusz taktikai elemnek akarjuk felfogni. Szakadékot biztosan mélyít a fát építő nagy szövik között, hiszen a nagyobb építési kapacitással rendelkező szövik az ilyen "jó tégla árú" napokon is többet építenek; azok a szövik akik pedig nem látják ezt így át, azok még nagyon csúnyán rosszul is járhatnak, ha épp azokon a napokon hanyagolják a fa építését.
Dátum: 2013.07.18. 00:04:58
~17 milla = ~ 6000 tégla

Ha félreteszünk soksok pénzt, és elkezdődik egy event, akkor kell építeni, így több téglát fog érni ugyanannyi építés (mert mindenki költi a csp-t, pp-t)? Érdekes koncepció, azt semmiképp nem mondanám, hogy igazságos, de érdekes. Pláne V3, ahol még félre is lehet ilyenre tenni.
Dátum: 2013.07.17. 21:34:07
Én csak tőled láttam ingerült véleménnyilvánítást, itt mindenki röhögött rajtad. Mindenesetre tényleg köszi (illetve szívesen), rég láttam hogy egy troll a fikás mutatóujjával kavarja fel az állóvizet. Úgy tűnik mindenki jól szórakozott, MÉG!
Dátum: 2013.07.17. 20:35:16
Idézet: Valie - 2013.07.17. 20:33:21
Sziasztok! Hol találom az arénát?


http://www.vegzetur.hu/index.php?m=szovetseg&sub=arena

2-es világon:

http://www.vilag2.vegzetur.hu/index.php?m=szovetseg&sub=arena

stb.
Dátum: 2013.07.17. 19:04:47
Mintha arról lett volna szó, hogy nem veszik el, halmozható amíg ki nem lépsz a szöviből.
Dátum: 2013.07.17. 11:46:52
Nem titok.
Állapot: 2. szint építése folyamatban.
Készültség: 89.6% (3.583/4.000 energiatégla)

Este 9 körül néztem rá utoljára, akkor volt 21 milla, meg az apró. A top lassítás szerencsére nem érint, 0,42 juti lett volna, ez lett végül 0.
Dátum: 2013.07.17. 10:52:26
Idézet: Kisapo - 2013.07.17. 09:52:10
Na akkor boruljon a bili... Hol van az alapkoncepció leírva? Ne röhögtess. Mi köze a portyának a kamrához? Miért kevered a kamrát a portyával? (Mellesleg Te találtad ki biztosan azért véded ennyire.)
Amúgy meg fű alatt nekem is ide adhatjátok azt a portyaszkriptet ami a szerveren van elhelyezve és naponta hajnalban bekamrázza kijelölt játékosokat, ha már itt tartunk az automatiznusnál. Miklós helyében én rendesen átnézném a program forráskódját, a játékhoz közvetlenül nem kapcsolódó állományokat és tuti ráakadnék egy-két olyan lekérdezésre amit csak kiváltságos karakterek ének el szkriptek segítségével. Valahogy nagyon durván eredményes néhány karakter a környezetemben, amit csak komoly beépített támogatással tudok elképzelni. Tudjátok nehezen elképzelhető számomra hogy valaki csak és kizárólag akkor támad meg ha van nálam némi rabolható LE. Honnan a jó fenéből van ennyire pontos infója? Így persze könnyedén lehet 100 milliókat összeportyázni.

Annyira büdös ez az egész játék a korrupciótól hogy néha hányingerem van attól amit látok.



Az van, hogy meglocsolom farmvillen a JV napraforgóit, és ha elég szépen nő, akkor kapok kamratippet.
Dátum: 2013.07.17. 10:41:58
Idézet: Paco - 2013.07.17. 10:10:29
Idézem Miklós egyik posztjából: "A kapott jutalmak száma: tudás fája szint * karakterszint / 300."
Tehát legalább 3-as Tudás fája szint kell a Te esetedben, hogy egy (!) darab ajándékot kapj.


Így utólag persze, csak bíztam a felfelé kerekítésben.
Dátum: 2013.07.17. 10:02:13
Egy biztos, az 1. szintű fa nem ad bónuszt szintlépéskor.
Dátum: 2013.07.17. 09:40:41
Idézet: Kisapo - 2013.07.17. 09:39:09
Pontosítom a kérést:
Legyen egy "opció gomb" amivel VÉGLEG kikapcsolhatom a kínzókamrát.


Semmi nem végleges a játékban, még a törölt karit is vissza tudod hozatni akár 1 év után is.
Dátum: 2013.07.17. 09:01:49
Idézet: Kocos - 2013.07.17. 08:31:01
Idézet: Offsboy - 2013.07.17. 07:43:29
Hát én azt hittem ennél azért jobban fog épülni a fa. Tegnap mikor utoljára ránéztem huszonmillió felett volt az építés, hát kiderült, hogy ez egy szintre sem volt elég?


Mennyi teglat kaptatok?
Ha huszmilla folott sem kaptatok meg a 2000 teglat az azert kicsit aggalyos, mivel Miklos mintha azt irta volna, hogy az energiategla ara minimum 300 maximum 10000, es a huszmillat 10000-rel osztva pont megkapom a szukseges 2000-et. Azt erosen logikatlannak ereznem, ha csak az egyik iranyba valtva lenne korlatok koze szoritva.


Béna vagyok, felépült az 1. szint, csak nem ismerem a 10-nél kisebb számokat, sorry.
Dátum: 2013.07.17. 08:19:37
Ha te is feltöltöd a kamrát, akkor te is megkapod a LE-dt ezután, és mindjárt win-win lesz a helyzet. Szerintem ne reménykedj kikapcsolhatóságban. Lehet venni skarabeuszt AH-ban, lehet kora reggel elvadászni a CSP-t, még mielőtt elvinne bárki is, egyszerűbb neked igazodnod a játékhoz, mint a játékot igazíttatni hozzád.
Dátum: 2013.07.17. 07:43:29
szerk: eleje törölve, baromság volt.

Illetve nekem sem elég tiszta még teljesen ez a tégla dolog. Ha mondjuk egyik nap a kis szövik gyűjtenek x db téglát vadászattal, portyázással; a nagy szövik építenek y mennyiséget, akkor kapnak z darab téglát. Következő nap kezdődik mondjuk egy event, a kis szövik gyűjtenek össz 3x db téglát, de az építés teszem azt LE-ben ugyanannyi marad, tegyük fel mindenki ugyanúgy y mennyiséget épít, akkor viszont 3z db téglát kapunk ugyanazért a LE-ért? Godnolom nem így van, mert ez elég gagyi lenne, de valaki homályosítson már fel legyen szíves.
Dátum: 2013.07.17. 07:35:41
Idézet: Kisapo - 2013.07.17. 06:57:20
A kínzókamra a játék legutálatosabb, legocsmányabb része. Rengeteg karaktert láttam már törölni magam körül amiatt hogy naponta 10-15 támadással megalázzák, elhurcolják és rabszolgamunkára fogják.

Kicsit talán túldramatizlálod.