Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Offsboy

Dátum: 2016.11.17. 19:28:46
Naponta világonként (tudás fái szintektől) függő energiatégla oszlik szét. Hogy szövetségenként hogy oszlik el, az a szövetségek közötti építési aránytól és tudás fa szintektől függ. A magasabb fába kevesebb tégla kerül. Magyarán esélyed nincs kiszámolni. Amit lehet, az az, hogy megszokod kb mennyi építésre a saját szövetséged mennyi téglát kap.
Dátum: 2016.11.12. 22:10:46
Idézet: Don Firenze - 2016.11.12. 21:47:22
Az a baromság, hogy még van aki a vezetőség mellé áll...

Amiről én beszélek, az az, hogy a programozás nem olyan, mint hogy elmész a pékségbe és kérsz egy kiló kenyeret. Majd hazamész a kiló kenyérrel a hónod alatt, feladat megoldva.
Ettől függetlenül csak buzdítani tudok mindenkit, így téged is, hogy ha pénzt és fasza informatikusokat is tud találni, csináljon egy jobb játékot, mint ez, biztos sok játékosa lesz, én is meg fogom nézni, az tuti. A bizonyítási lehetőség adott! És akkor nem fog úgy tűnni, hogy csak a pálya széléről küldöd az ívet, hogy "hipphopp kijavítanák az embereim a szarodat".
Dátum: 2016.11.12. 19:17:00
Idézet: Don Firenze - 2016.11.12. 12:03:00
Persze...Én komolyan mondtam, hogy szerzek támogatót, és a kóklereket dobja ki Mikós. Kapásból tudok, legalább 8-10 informatikust programozót, akinek a kisujja is jobb mint aki vagy akik itt vannak.
Ez már annyira bátor oltás, hogy emiatt komolytalan. Ha tényleg annyira jártas lennél a témában, hogy ilyet nyilatkozhass, akkor azt is tudnád, hogy miért baromság amit írtál.
Dátum: 2016.11.11. 18:41:25
Nem a megbízhatóság a kulcs. Régen, úgy 3-4 éve valóban úgy volt, hogy nem számolta az esszenciát. Aztán a régi Mészáros kibulizta, hogy mivel vannak akik egyszerre sokat töltenek (főleg az egész v3), azokkal ez kibafás, mert azt úgyis esszenciásan költenék el. Ekkor bejött 1 esemény erejéig a "kompenzáció átvétele", ami az emiatt kiesett LE-t adta vissza az összes töltésed függvényében. Onnantól meg számít az esszencia. Csak ugye a játékosállomány hanyalik mint Trump népszerűsége, így a wiki sem lett utánafoltozva.
Dátum: 2016.11.11. 06:39:50
Tökéletes példája hogy szívatja magát is a beho, azzal hogy fizetős opció a több dolog egyszerre nyitása. Így aki nem fizetett érte, az 500 kéréssel terheli az oldalt 1 perc alatt, 1 műveletért, 1 helyett.
(taps)
Dátum: 2016.11.10. 21:42:00
Eladás+ESC+Eladás+ESC+Eladás....
Dátum: 2016.11.10. 14:28:10
Nincs értelme, alapból azt nézi, mintha a legjobb ruhában, esszenciával költenél.
Dátum: 2016.11.09. 19:13:14
Upsz
Dátum: 2016.11.09. 14:50:24
Idézet: Csakomako52 - 2016.11.09. 14:42:22
Miért nem lehet egyszerre több gyógyitalt venni...? Egyessével nagyon sokáig tart...!

Egyéb/gyorsítások/VIP funkciók -> vásárlás
Prémium tagnak kell lenned hogy működjön.
Dátum: 2016.11.07. 07:44:54
A végén azért van a kiégett jutalom. Viszont találtam egy szörnytalizmánt.
Dátum: 2016.11.06. 20:08:31
Kétlem, mivel kiégettet nem találsz.
Dátum: 2016.11.05. 19:47:28
- Dukátot lehet váltani templomkristályból, relikviaforgácsból, ha 3 éve játszol, akkor templomból simán jöhet 150 kristály, havonta ez 250 dukát,
- Bolygó urában évente 2x450=900 aranydukát,
- Landragórban dukátitalok, utolsó fázisban térkapus relikviák korlátlanul esnek, elhasznált csp tartalék kérdése a dolog,
- Dukátteremtő varázstekercs szerencsekerékből, templom sor-oszlop jutalmakból.
- napi ajánlatban havonta 5+20 dukát platináért

Számoljunk egy évre:
250x12 (tk) + 900 (BU) + 2x~200 (landragór) + 3x365 (térkapu) + 2*365 (csp) + 12x(5+20) /napi ajánlat/ = 6425 dukát

Ebben nincs benne a relikviaforgácsból váltott, a dukáttermő tekercsből szedett, meg semmi extra. Szóval nem olyan sok idő az, de nyilván áldozatokkal jár.
Dátum: 2016.10.29. 20:22:19
Idézet: Bíborhold - 2016.10.29. 19:34:55
Hogy sikerült a topic címét megváltoztatnod?
Átírod a "téma" mező tartalmát a válasz írásakor. De visszaváltozik magától.
Nekem az jutott már régebben eszembe, hogy mehetne néha - a jelenlegi rendszer mellett - kihívásos alapon, ha van rá igény (és úgy látom lenne), akár csak 2-3 szövetség között. A bajnokság csak akkor indulna el, ha minden fél elfogadta a többi felet. Így a trollokkal senki nem akarna játszani, probléma megoldva.
Dátum: 2016.10.21. 20:13:29
A legendás tárgy képét és nevét is te választhatod ki.
Lájk!

Minden tárgynak lesznek default jellemzői is. A fegyvernél és a varázslatnál ez a sebzés, a páncélnál és a pajzsnál pedig alapban megvan a védekezés, és ezen felül választhatsz még 3 tulajdonságot.

A sebzés nem, de a többi dolog növelhető.
Ezt koncenpcionális hibának gondolom. 265. szint felett a tárgyak amúgy is 100as nagyságrendű tulajdonság bónuszokat adnak, semmit nem befolyásol, hogy ha magunk rakjuk össze, hogy az egyik tulajdonságra vagy a másik tulajdonságra, esetleg többre is ad pár10-et. Ezt még erősíti, hogy 265. szint fölött olyan erősségbeli különbségek vannak a karakterek között, hogy ez semmivel nem hozza közelebb,vagy távolítja az erőviszonyokat.
Pontosan a sebzés az egyetlen ami ér valamit, és az lenne a célszerű, ha azt lehetne upgradelni. Anélkül úgyis cserélni kell majd a tárgyat, mert hiába a +100 IQ, ha körönként 3000el többet sebzek (+állatsebzés), meg kell venni inkább a magasabb szintű, magasabb alapsebzésű kufáros tárgyat (ami amúgy szintén ad +50-100akat tulajdonságokra...). Ha a sebzés nem növelhető, kár bajlódni a programozással, mert komolytalan marad az egész, hogy 20-30 szint múlva mindenképp elavul a pátyolgatott tárgyad.

*most kaptam az infót, hogy nincsenek 266. szint felett fegyverek. Ha a fejlesztés célja, hogy nem is lesznek új kufáros tárgyak, akkor ez az elavulás dolog tárgytalan; de már nem törlöm ki ha leírtam.

Ha van rá több ősi aranypénzem és rakat LE-m, akkor több azonos kategóriájú tárgyat is csinálhatok, amit cserélgethetek, ugye?

Súlyozásos rendszer:
A tulajdonságoknál nem hiszem, hogy értelme lenne, a LE költség is homogén, és nem is lehet nagyon elszállni velük. Bőven elég az a fék, amit az ad hozzá, hogy amire már tettél, csak az drágul. Hasonlóan a LE-ből tul fejlesztéshez.

A harci jellemzőknél tervezett súlyozás: lélekszívás 6, kábítás 4, elnyelés, regeneráció, káb. kivédés, lélekszívás védelem 2, varázslatlelnyelés 1.

Szerintem ezeknél is bevállalható annyi bátorság, hogy nem súlyoztok. Nektek is egyszerűbb, és a fentiek egyike sem boríthatja meg a csatát túlzottan. Bár talán ezt önmagában kicsit merész úgy kijelentenem, hogy nem tudni mennyi "harci jellemző pont"-ot lehet szétosztani.

Javaslat:
Epikus tárgyakkal is csak bajban vagytok egy ideje, úgy 5-6 éve. Be lehetne vonni ebbe a fejlesztésbe a gyűrű-nyaklánc craftolást. A legendás forgács szerezhető lenne epikus, entitás sebzésből, gyilkolásból (epikusból értelemszerűen jóval kevesebb, hogy ne legyen gond a szövetségeken belül).

Attól kezdve, hogy elkezdjük a programozást, várhatóan 4-5 hétbe fog telni, hogy bekerüljön a játékba. De első körben várjuk az ezzel kapcsolatos véleményeiteket, kérdéseiteket, javaslataitokat!

Jól sejtem, hogy ebből úgy februárban lesz leghamarabb valami? Beszélgetünk róla, hopp itt a mikulás-karácsony-kínai újév... Csakhogy ne akadjon meg senki azon a 4-5 héten.

Idézet: Rowina - 2016.10.21. 16:23:17
Direkt megszámoltam, ezt a fejlesztést jelenleg 10 játékos tudná használni(V1- 8 fő, V3- 2 fő).
4-5 hét programozás 10 játékos részére?

1: A tárgy gyártás bevezetése fejlesztési időt szabadít fel (kufár toldozgatás időnként), amit pl. az szb igazgatására - is - lehet fordítani.
2: Nem 10 játékosnak készül, hanem mindenkinek aki valaha is eléri ezt a szintet. Ez jóval több 10nél.
Dátum: 2016.10.18. 14:37:20
Neked tényleg tetszik ez a csatlós aréna, vagy csak már nincs kedved megváltoztatni a véleményed? Jó, a 7 pp-s küldi tényleg király, de mivel napi 1x lehet(ne) csak csinálni, nem komoly tényező.
Dátum: 2016.10.15. 20:41:33
Idézet: Azazel - 2016.10.15. 20:05:12
A Tudás fáját nem lehet Kútból építeni????
Jó reggelt kívánok! Mostanában kezdted a játékot? Ha igen: vegzetur.wikidot.com
Dátum: 2016.10.15. 14:50:34
Ha V5-6-on vagy, akkor az "építési átlag" fogalom okozza a problémád. Ha építésed az építési átlag felét nem éri el, akkor csak részarányos bónuszt kapsz a szövetségi épületekből.
Dátum: 2016.10.15. 13:54:41
VAGY nem volt nálad LE, VAGY az ellenfélnél nem volt LE és nincs energiahasznosítás szakértelmed.
Dátum: 2016.10.14. 14:21:59
3 napig foglalkoztam vele, és még mindig a toplista 2.oldalának tetején vagyok.

Bocsánatos tévedésnek gondolnám ezt a fejlesztést, ha nem lett volna elmondva előtte 1000x, hogy köszi de nem, köszi nem lesz jó.