Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Offsboy

Dátum: 2013.11.24. 13:31:04
Nem kell plusz hely, tényleges elfogás nem történik.
Dátum: 2013.11.24. 12:45:31
1 db platina kerül 21 szilánkba, nézd meg a platina vásárlás oldalon a szöveges részben. Írj ügyfélszolgálatra ha még nem költötted el (jobb felül a sárga "Segítség" gomb), hogy félreértetted a beárazást, és cseréljék vissza; hátha visszakapod.
Dátum: 2013.11.24. 11:17:16
Egyes sisakokba illeszthető fókuszkristályokért is kell sisakszilánkot fizetni.
Hát nem tudom, némi komolytalanság mellett, de 10x ennyi hellyel is jól ellennék
1-1 állatot befogni, magas szintre nevelni majd megetetni a csatlóssal; ez még nem igényel hipervadász életmódot. Egyébként is a logikám azt súgja, hogy a megevett állat összes addigi TP-je függvényében fejlődik a csatlós (tehát egy 50. szintű táplálékállat jóval többet fejleszt rajta mint 2 db 25-ös), ami ismét csak azt támasztja alá, hogy nem kell sokat vadászni. Nem mondom hogy az egész érvelésed mellőzendő, de a konkrét számadatokra támaszkodni, mint +10-15-150, akármi, inkább hanyagolnám, mivel jelenleg semmilyen képletet nem lehet tudni. Jelenleg még csak az elvet lehet bírálni vagy dicsérni, és szerintem azzal alapvetően semmi gond nincs. Ha a képletek is nyilvánossá válnak, akkor érdemes visszatérni további elemzésre.
Dátum: 2013.11.22. 18:49:18
Idézet: Ariel - 2013.11.22. 18:42:13
Azzal, hogy cserélhető is lesz, a csatlósnak készülő állatokat LE veszteség nélkül lehet majd gyorsan nevelni portyák közben.

Minimum 40. szintűre tehető majd csak az ultra-implant.
Dátum: 2013.11.22. 15:17:38
Csekkoljátok a relikviák oldalt.
Idézet: Miklós - 2013.11.22. 13:07:42
Te döntesz arról, hogy melyik állatod emelkedjen fel, ez lehet egy pár hete nevelgetett 50. szintű állatka is, de nyilván a régebbi állatokból erősebb csatlós lesz.

Az csak illúzió, hogy én döntök, sokkal inkább dönt az, hogy mennyivel ad nagyobb tápot a 300as csatlós állat, mint egy 50es.
Dátum: 2013.11.22. 07:45:16
Nem hiszem, hogy ez kizáró ok lenne.
Dátum: 2013.11.22. 07:16:16
Idézet: Syabo - 2013.11.22. 07:06:16
A relikviaforgácsot jóváírjátok annak is, aki még elvileg nem kaphat ilyet?

Tudás fájából úgy tudom mindenki kaphat forgácsot, vagy lenne szintkorlátja?
Dátum: 2013.11.22. 07:13:53
Idézet: Kocos - 2013.11.21. 23:53:10
Nekem az aranytaller hianyzik, mert azt akartam venni.

Tudsz is.
Úgyis kapott már elég nerfet a kristálygömb, legalább visszaértékelődik egy kicsit.
Dátum: 2013.11.21. 19:57:25
Kiváló, köszi a korrigálást! Kár mondjuk, hogy pont a mentális burokkal van párban (ez egyéni szoc problémám ) de szerintem a változatosságával ezen felül nincs gond.
Dátum: 2013.11.21. 16:05:12
5. Pdhivqaxx amulett (A szerencse fejlesztése 10%-kal hatékonyabb.)



Ennél jobbak esnek már epikus tárgyként. Ok, hogy nem mindenkinek, de nem elírás ez, és a 11/7%-os gyűrű akart lenni?

szerk:
Illetve ha a gyűrű szándékosan került ki, akkor érdekelne, hogy miért?
Idézet: Miklós - 2013.11.20. 23:49:54
A kiképzésen még gondolkodom, hogyan lehetne megtartani, mert látom szereti mindenki, jó kis táp. A bili főleg akkor borul ha valaki 1 nap alatt bepörget 100 kiképzést, tehát esetleg megtarthatjuk, valamiféle korlátozással.


Előre is köszi! Mondjuk még azt sem értem miért baj, ha valaki 100 kiképzést kipörget, mivel elég sok követ költött a templomkristályok szerzésére. Ennyi erővel az is nagy és hirtelen előny lenne, ha kiszed az 1000 templomkristályból belőle a játékos 1600 dukátot, ami meg egy fél tudás könyv most V1-en.

Más. Azzal a vonzattal számoltatok, hogy ha a játékosok elkezdik nevelni a csatlósnak valót és nekik a táplálék állatokat (mivel gondolom azért kerül be az új fejlesztés, hogy éljünk vele), akkor drasztikusan le fog esni az esszencia bevétel?
Idézet: Birka - 2013.11.20. 20:37:58
Konkrét számok nélkül elég merész kijelentés ez... Mi a jobb +2% tulfejlesztés bónusz, vagy +10 tul? Várjuk meg a teljes publikációt szerintem.


Persze van abban valami amit mondasz, de minél előbb jelezzük a főnöknek, hogy valami nem frankó, annál nagyobb esélye van, hogy úgy alakul majd ahogy a nép szeretné.
Remélem Miklós átgondolja még egyszer, hogy bent lehetne-e hagyni valahogy a kiképzést, mert az csak jelent valamit, hogy a topic kb. csak erről szól.
Idézet: Ariel - 2013.11.20. 19:11:28
Idézet: Miklós - 2013.11.20. 19:00:08
Elég nehéz úgy tervezni valamit, hogy egyik játékos 20 szintet tud léptetni az állatain 1 hét alatt, a másik meg 100-at.
A csatlóskristályokkal nem ugyan ez lesz a helyzet? Akinek több templomkristálya van, az nem az állatait, hanem a csatlóst fogja gyorsabban fejleszteni. Hol a különbség?

Nekem is ez jutott eszembe. Ha az évek alatt felhalmozott templomkristályokat csatlóskristályokba töltöm egyszerre, akkor ugyanakkora hirtelen előnyhöz jutok, mintha kiképezném az állataim (és megenné a csatlós).
Idézet: Miklós - 2013.11.20. 17:05:04
A fejlesztés kapcsán a templomkristályoknál a Kiképzést ki fogjuk cserélni csatlóskristályokra, várhatóan december elején.


Hú, hát az igen jó lenne ha a kiképzés megmaradna emellett, nagyon nem vagyunk hozzászokva, hogy csak úgy kikerül a játékból egy taktikai elem.

(Meg amúgy is, ha kikerül, akkor hogy fogom teljesíteni egy nap a 150 küldit a következő xenónál, mint legmarkánsabb hosszútávú célom? )

Kérdések:
- ha egy állatból csatlós lesz, onnantól végleg kikerül a harcoló állataim közül? Vagy visszahívható harcolni esetenként?
- a csatlós foglal helyet a befogott állatok között?
- Számos fétis fog létezni - ez mit jelent? Van amelyiktől passzívan az egyik tulajdonság kap bónuszt, van amelyiktől a másik?
- ultra-implantos állatokkal mi lesz, ha csatlóssá válnak? Visszakapjuk az implantot?
- A csatlós lépett szintje befolyásolja az adott bónuszt? Írod, hogy felemelkedés után is tapasztalatot szerezhet, csatákért is. Hogyan, hogy ha nem is harcol? Vagy passzívan fejlődik az összes csatlós?
- milyen őskő vonzatra lehet készülni? A hordák harca esemény után úgy gondolom most már jó előre tudni mivel is jár az új fejlesztés.
Dátum: 2013.11.20. 12:26:46
Idézet: Hanspeter - 2013.11.19. 19:49:15
Roppant egyszerű lenne, csak épp ezzel pont a bónuszt ellensúlyozandó kis hátrányt (minden tult egyenlően növel) lehetne kiiktatni teljesen, és a gondolkodó játékosok jelentős hányada egy laza csuklómozdulattal AllIn-t tolna IQ-ra vagy Támadásra, márpedig egy, esetleg két tulajdonságon az a 2-3% bónusz amit most ad az event, elég tetemes előny, ráadásul olyan amit sehogy máshogy nem lehet behozni eventen kívül. Aki megteheti, csak gyűjtene két event közt, és aztán Landragóronként kapna egy olyan boostot valamelyik tulajdonságára, amivel még tovább nyitná az ollót.

Egy 7 db rádiógombos opcionáls választás (csak egy lehet kiválasztva) viszont megmarad roppant egyszerű megoldásnak, és a káposzta is megmarad.



Azért nem nyitna semmilyen ollót, mert aki elég erős ahhoz, hogy akármennyi LE-t tartson magánál (illetve az egész V3...), az amúgy is ezt csinálja. Ez pontosan azoknak adna egy kis löketet, akiknek folyamatosan költeniük kell a normál játékban. Na nekik ez az egy alkalmuk lenne egy 3 hetes bevételt úgy elosztani (ultraspec esszencia bónuszával) ahogy az nekik tetszik. Valahogy nem kerek az érvelésed, számomra csak még jobban alátámasztotta amire gondoltam.
Dátum: 2013.11.19. 18:18:11
Amúgy nem szeretnék a "kisujjatok nyújtjátok" hibájába esni, de egy 7 checkbox-ból álló opcionális választás roppant egyszerű (és népszerű) megoldás lenne. Mindenki csak kipipálgatja melyik tulajdonságok között akarja szétosztani, és melyek maradjanak ki. Nem lenne rajta fogás, hogy az egyik így akarja, a másik meg amúgy.