Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Offsboy

Eléggé nehéz ráerőltetnem a logikám a te verziódra, mindenesetre remélem nincs igazad, mert akkor egyrészt pazaroltam az őskövet, másrészt még hetekig fogják a helyeket a magas állatok az értelmes küldizés helyett.
Nem kerülte el a figyelmemet, csak az én értelmezésemben ez annyit tesz, hogy a fejlesztése bevezetése előtt MINDEN fajta TPszerzés számít (mert ilyenkor még nem tudnak különbséget tenni), a fejlesztés bevezetése után pedig a kiképzésből származó TP nem növeli az állatok "csatlós jellegű TP-jét". Ezt az is alátámasztja, hogy ha az eddig megszerezett TP-k nem számítanának a csatlósnak, akkor eleven nem lett volna kérdés a magas szintű állatok beáldozása, hiszen nekik is 0-ról indulna a "csatlós-.jellegű" TP-jük.
Hát nagyon remélem, hogy nem a zabálás lehetőségének megszerzésétől számítottan indul a TP számláló, mert már most elkezdtem nevelgetni a csatlósnak/áldozatnak valót..
Ekkora állatot már el kéne engedni, hogy vadásszon egyedül, és egy hónap múlva felhízva jöjjön vissza.
Idézet: Miklós - 2013.11.27. 13:38:20
Nem elírás volt, a 250-es lépett szintű állatból nem 250-es szintű csatlós lesz, a csatlós szintje a lépett szintjéből és az alap szintjéből számítódik

Kb. hogyan kell elképzelni az alap szint/lépett szint viszonyát a csatlós szintjének kiszámolásakor? Melyik számít jobban (gondolom a lépett szint)? Egyelőre még nekem az sem tiszta, hogy a magas alapszint előny vagy hátrány mikor csatlóssá teszel egy állatot, vagy eledelnek használod fel.
Dátum: 2013.11.26. 12:30:30
Idézet: Miklós - 2013.11.26. 12:19:03
5.) Mindenesetre, ha van valakinek valami ötlete, hogyan lehetne egyszerűen és igazságosan kiszámolni, kárpótolni

Ó, hát tudod van az a múltkori szerverleállós csomag; biztos van még elfekvőben egy raktár mélyén.

Komolyra fordítva; próbálom anélkül, hogy méltatnám az ÜSZ-t: nagyon nem mindegy, hogy a válasz a problémára egy "bocs nem, sajnáljuk"; vagy egy kölcsönös tiszteleten alapuló normális magyarázat (mint amit most kapott a nép). Szerintem ez is közre játszhatott többek felháborodásában.
Dátum: 2013.11.26. 10:35:50
Egy kis plusz infó, ami visszatérő kérdés volt már régebben. A landragór jutalom felfelé kerekít a jutalom osztásnál, tehát ha egy tulajdonságnyi LE-d nincs éppen már meg, akkor még attól azt megkapod; a sajátom alapján ezt látom.
Na ez már profin hangzik. Tehát ha felléptetek 50. szintig egy állatot eledelnek, majd még emelek rajta kiképzéssel mondjuk 30-cat, majd megetetem a csatlóssal, akkor csak az 50 szintnyi TP-t kapja meg a csatlós? Az egyetlen kérdés, hogy esszenciát és LE-t hogyan kapok utána? Mintha 50. szintű vagy mintha 80. szintű lett volna?
Dátum: 2013.11.25. 19:43:10
Nincs mit. Igen be kell lépned egy szövetségbe és ott tudsz építeni. A vegzetur.wikidot.com oldalon amúgyszinte mindent megtalálni ami egy kezdő játékost segítheti, nézz ott körül.
Dátum: 2013.11.25. 19:40:10
Az esemény végén meg fogod kapni tul jutalomban a többi LE-t, nem jársz rosszabbul, ha sárkányt ölsz vadászat helyett.
Dátum: 2013.11.25. 19:10:06
Krit küldik sosem működtek a landragórnál, mivel csp-ből tolod. A kritvarinak sem kell(ene?) működnie.
Dátum: 2013.11.25. 19:08:50
http://vegzetur.wikidot.com/szerencse

Építs, és nőni fog a szerencséd.
Dátum: 2013.11.25. 12:06:41
Ez azért érdekes dolog, ugyanis az utóbbi landin kb. 20 perc után elkezdtem a fórumot bombázni a "mi lett változtatva a csaták végi jutalomban" kérdéssel, hiszen egyértelműen variálva lett. Sokkal több LE járt, a fantom-sajtolások eredménye is megjelent a csaták végén, és a legszembetűnőbb változás az volt, hogy gyakorlatilag olyan sok LE jött vissza csatánként, hogy simán lehetett folyamatosan ölni a sárkányokat, még pici profitot is termelt. Akkor Miklós azt mondta, hogy semmit nem változtattak, ami egész egyszerűen nem volt igaz. Most pedig visszaállt a csata végi LE arra (legalábbis nagyságrendileg), ami egészen eddig mindig volt az összes ilyen eseményen - a legutóbbit kivéve persze. Kíváncsi vagyok most történt-e hivatalos változtatás.
Dátum: 2013.11.25. 12:00:49
Igaz, alapból feltételeztem, hogy Őrmester már megszerezte a 14. megát, ezért kérdezte. Ha nem jár még ott, akkor nem fog neki esni egy sem.
Dátum: 2013.11.25. 11:40:02
Az oké, hogy kérés volt már jó pár hónapja, hogy 2-t vonjon az óriási (és dupla legyen a bónusz), de egyelőre én csak annyit érzékelek, hogy 2-t vont le.
Dátum: 2013.11.25. 11:37:56
Nincs mit. 4-ből még nem kell aggódnod, nekem az utolsó kb. 10-ből esett 1, pedig 50% esélyem van rá.
Dátum: 2013.11.25. 11:21:54
Jól érted, és nincs szintkorlát.
Dátum: 2013.11.25. 11:17:20
A múltkoriban látszódott az autosajt a végén. Valamit biztos variáltak a dolgon.
Dátum: 2013.11.25. 10:16:50
Jaja, vonja, de a végeredményben nem látszik. Amúgy vajon miért 2-t von?

Te nyerted a csatát, jutalmad 5496 lélekenergia és 82 TP!
Fókuszálsz a manapilonon keresztül 81 lélekenergiát (-6750 LE). Egy pillanatra egy távoli kép jelenik meg előtted, egy épülő energiabörtönről.

(-2 ősdrágakő)
Dátum: 2013.11.25. 10:04:35
Furcsa, aggasztó változásokat tapasztalsz...

Hát az az aggasztó, hogy nem tudjuk történt-e bármi változás. (jutalom, ősdrágakő, mondjuk ez 2. még kiderülhet közben)