Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Offsboy

Dátum: 2014.01.28. 16:39:52
Idézet: Birka - 2014.01.28. 15:16:59
Ne vezesd félre kérlek az usereket.

"Egy karakter csak olyan epikus tárgyat készíthet be, amelynek a szintje max. kétszerese az övének VAGY max. 90 szinttel nagyobb (A két feltétel bármelyike kizáró ok lehet!)."

Ez az aktuális, vagy 2 hete kérdeztem meg az ügyfélszolgot, és a másik topik szavazása alapján be lett vezetve "fű alatt" ez a verzió. Hírt ne keress róla, mert nincs!

Szia István,

http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,829.0

Már nem emlékszem, hogy ennek a topiknak az eredményeképpen mi lett lekódolva a variációk közül. Plez fórumon egy postot dobj rá, hogy mi van érvényben.

Köszi!
Biri

2014. Jan. 08. 11:01
Miklós
Szia,
Pont az, ami a szavazásban van: 2x szorzó, és max. +90-est lehet használni. (Tehát a 240-es tárgyakat a 120-as karik NEM tudják használni).

További jó játékot,
Miklós


Wikit revízionáltam a helyes állapotra!


Hát valami nem stimmel ebben, V1-en van 104-es karin 200as tárgy.
A névváltoztatás oldalon tudsz 5 őskőért új képet választani.
Itt írta:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,871.340#hsz345

Használd inkább a keresőt légyszi, ahelyett hogy televágod feleslegesen a fórumot.
Csak kifizetődött puhítás, köszönjük! Összességében személy szerint tökéletesen elégedett vagyok a most bekerült dolgokkal.
Dátum: 2014.01.28. 12:00:52
Szerintem ez jó jel.
Dátum: 2014.01.28. 10:56:06
Annyira azért nem biztos, mivel a 2 "egyszerre" teljesül. Az hogy a kódban melyik fut le előbb, a feladat állapotának ellenőrzése, vagy a tényleges szintlépés, az 50-50%.
Dátum: 2014.01.28. 10:54:20
Ügyfélszolgálaton kell megkérdezned, mert egyszerre teljesül a 2, ők tudják megmondani, hogy el lesz-e így fogadva. Ha igen, akkor viszont csinálj meg minden kis feladatot előtte, hogy csak ez hiányozzon, és legyen bepipálva a jutalmak automatikus átvétele szintlépéskor.
Dátum: 2014.01.27. 17:33:26
Köszi! Örülök, hogy meggyőzött a reakciók egyhangúsága.
Dátum: 2014.01.27. 15:59:04
Idézet: Birka - 2014.01.27. 15:50:13
Játszottam, de amióta a valós ÉP mozgást nem mutatja, valamint addig nem futnak le az elindított vadászatok, amíg nincs dupla akció a karakteren, azóta én a használhatatlan kategóriába soroltam ezt a tárgyat...

Ahhoz is csak alkalmazkodni kellett. Ehhez is csak azt kell majd, ha így marad. Nem vágom fel hosszába az ereim, csak tényleg nem látom rá a megszületett igényt, hogy 1 viszonylag használható szám helyett (alap TÖ) legyen 2 felesleges.
Dátum: 2014.01.27. 15:53:46
Akkor konkrét szituáció. Elment vadászni, kémkedésből megvan, hogy mennyi a tul összeg.
Feljövetel előtt portyalista szűrve szövetségre (vagy csak hordára, szintre, ha így sincs sok a listában), a tulösszeg/szakiösszeg utolsó 1-1 számjegye megjegyezve, frissítés mehet a portyalistára. Amikor megjelenik, akkor látom egyből, hogy változott-e a tul-szaki, érdemes-e támadni.
Dátum: 2014.01.27. 15:10:26
Idézet: Miklós - 2014.01.27. 15:00:38
Miért lenne ez portyanerf? "Portya-nerf", vagyis rosszabb portyázni. Miért rosszabb portyázni, ha több, pontosabb információt kapsz az ellenfélről?

Azért, mert az öltözetváltások elfedik a tényleges TÖ változásokat. Egyszerű - mindennapi - példa: szövetségi támadáslistában megjelenik egy támadó, aki ütőtávolságon belül van. A támadás történt 10-20-30 perce, akkor még rendszerint megnézem költött-e. Ha nem, akkor érdemes megtámadni.
A portyalistában irreleváns adatokat akartok megjeleníteni, úgyis mindenki tudja hányadán áll a környékén lévő ellenfeleivel. Ha meg kérdéses új ellenfél jön az ütőtávba, úgyis lekémkedi, vagy megtámadja; nem a portyalistán lévő új számhalmaz fog neki pontosabb adatot nyújtani.

szerk:

Idézet: Miklós - 2014.01.27. 15:00:38
A módosítottba bejátszik, többek között:
medálok, csatlósok, tárgyak, egyéb bónuszok

Ebből a tárgyak az, ami egyik percről a másikra változhat

Ha az összeg változik, akkor teljesen mindegy, hogy hány tag változása idézi ezt elő, már nem lehet követni, hogy költött-e vagy sem.
Dátum: 2014.01.27. 15:02:52
Idézet: Azazel - 2014.01.27. 14:53:11
Szerintem maradjon úgy,ahogy eddig,és a drága fejlesztési időt lényegesebb problémákra fordítsák

Az a gond, hogy ez már le van programozva, hiszen a tesztvilágra be van lőve. Most meg gondolom bizonyítani kell a létjogosultságát.

Birka: ne vegyük ki a tul kijelzést, nem is írt senki ilyet. Csak szeretném látni, hogy nem hullámzik a TÖ ahogy öltözget az ember, és szeretném tudni követni ha 2 tevékenység között költött-e valaki. Mellesleg pont ugyanúgy fals eredményt mutat az öltözetfüggő TÖ, ha manás cucc van rajtad. Semmi értelme az egésznek, ugyanúgy meg kell nyitni az adatlapot, hogy megnéz az öltözetet, vagy kémkedni kell.
Dátum: 2014.01.27. 14:40:49
Idézet: Miklós - 2014.01.27. 14:20:58
Az alap TÖ már sajnos köszönőviszonyban sincs a módosulttal


Mint ahogy az alap TÖ sem egyenesen arányos az erősséggel, mégis megvagyunk vele, mint irányszámmal. A valódi erősség-felmérések végrehajtására létezik a kémkedés, valamint szimuláció (igen, manapság is van, hogy használom).

Ez sajnos így megint egy portyanerf lesz. Ráadásul az emellett lobbizást sem vettem észre sehol, pedig nagyon figyeltem a napokban a fórumot.

No de majd alkalmazkodunk mint mindig.
Még nem került be a fejlesztés, majd jövő héten tudsz belőle csatlóst csinálni. A kiképzés végül nem lesz kivéve. Dióhéjban ennyi, lapozd át a topicot, sok hasznos infót találsz.
Idézet: Birka - 2014.01.26. 12:18:36
Annyira jó, hogy read only üzemmódban vagytok!

Mármint write only.

Amúgy a nullát el lehet osztani 2-vel minden további nélkül. A kódnak a 2/0-ra kellene kiakadnia, nem a 0/2-re.
Ahha. De akkor miért tud tovább fejlődni?
Tesztvilágon 247. szintű (120as alapszint) állatból lett 100. szintű csatlós. Keveslem.

Viszont amit sokallok, az a 300 templomkristályos költség. Sajnos várható volt, hogy a sok megoldott templom jutalmát tömegesen kell kivonni a játékból, de azért a 300 templomkristályért igen sok őskövet költök el.


Látszik az igyekezet, de valahogy csiszolni kell még ezen.
Idézet: Fsanyi82 - 2014.01.24. 19:45:38
Mivel a tesztvilág élesítésekor még nem szereztem be a fétist így meg a csatlós dolgokat sem látom vagy nem tudom , hol kellene keresnem

A tesztvilágban úgy látom tegnapi állapotot mentettek. Templomkristályért tudsz venni csatlós felszerelést a tesztvilágon, és onnantól látod mit és hogyan csinálhatsz csatlós ügyileg.
Mivel más nem nagyon érvelt itt a nyilvános fórumon a TÖ kijelzés változása/maradása végett, gondoltam senkit nem érdekel annyira rajtam kívül.

(Ámbörök, lehet megnyilvánulni, most van itt az ideje.)
A portyaoldal egy nagy katyvasz lett ezzel a TÖ variálással...nagy kár hogy ez a verzió maradt.

Illetve remélem legalább majd ki lehet kapcsolni a prémiumosként megjelenő TÖ difi kijelzést, igen zavaró az a vizuális káosz amit ez okoz. Gondolom aki elég bevállalósnak érzi magát, az kivonja az 5000-ből a 4500-at akár fejben is.